Sčítání na mokřadech

Vyberte prosím lokalitu:

NÁVOD NA ZÁPIS VÝSLEDKŮ
Kód lokality Název lokality Nejbližší obec Okres Kraj
00001 Kalek ? Volárenský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00001 Kalek ? Volárenský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00002 Zákoutí ? Černý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00002 Zákoutí ? Černý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003 Rybníky u Polomu Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003 Rybníky u Polomu Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003a Rybníky u Polomu: Žabák Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003a Rybníky u Polomu: Žabák Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003b Rybníky u Polomu: Horní (Prostřední) Polom Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003b Rybníky u Polomu: Horní (Prostřední) Polom Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003c Rybníky u Polomu: Dolní Polom Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003c Rybníky u Polomu: Dolní Polom Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003d Rybníky u Polomu: Heřmanický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003d Rybníky u Polomu: Heřmanický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003e Rybníky u Polomu: bezejmenný u Heřmanického Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
00003e Rybníky u Polomu: bezejmenný u Heřmanického Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
11001 Skalka (v.n.) Klest Cheb Karlovarský
11001 Skalka (v.n.) Klest Cheb Karlovarský
11002 Jesenice (v.n.) Mechová Cheb Karlovarský
11002 Jesenice (v.n.) Mechová Cheb Karlovarský
11003 Hracholusky (v.n.) Hracholusky Plzeň-sever Plzeňský
11003 Hracholusky (v.n.) Hracholusky Plzeň-sever Plzeňský
11004 České údolí  Litice Plzeň-město Plzeňský
11004 České údolí  Litice Plzeň-město Plzeňský
11005 Klabava (v.n.) Klabava Rokycany Plzeňský
11005 Klabava (v.n.) Klabava Rokycany Plzeňský
11006 Nýrská (v.n.) Stará Lhota Klatovy Plzeňský
11006 Nýrská (v.n.) Stará Lhota Klatovy Plzeňský
12010 Libský rybník Hůrka Cheb Karlovarský
12010 Libský rybník Hůrka Cheb Karlovarský
12011 rybník u Dvorečka  Krapice Cheb Karlovarský
12011 rybník u Dvorečka  Krapice Cheb Karlovarský
12012 rybník u Františkových Lázní  Dolní Lomany Cheb Karlovarský
12012 rybník u Františkových Lázní  Dolní Lomany Cheb Karlovarský
12013 Amerika  Klest Cheb Karlovarský
12013 Amerika  Klest Cheb Karlovarský
12014 rybník SZ od Karlových Varů  Rosnice Karlovy Vary Karlovarský
12014 rybník SZ od Karlových Varů  Rosnice Karlovy Vary Karlovarský
12015 Velký rybník u Hroznětína  Velký Rybník Karlovy Vary Karlovarský
12015 Velký rybník u Hroznětína  Velký Rybník Karlovy Vary Karlovarský
12016 Hleďsebské rybníky  Hleďsebe Domažlice Plzeňský
12016 Hleďsebské rybníky  Hleďsebe Domažlice Plzeňský
12017 Seníky - Starý rybník (S od Fr.Lázní)  Horní Lomany Cheb Karlovarský
12017 Seníky - Starý rybník (S od Fr.Lázní)  Horní Lomany Cheb Karlovarský
12020 rybníky u Mýta  Cekov Rokycany Plzeňský
12020 rybníky u Mýta  Cekov Rokycany Plzeňský
12021 Ostrovské rybníky  Hájek Karlovy Vary Karlovarský
12021 Ostrovské rybníky  Hájek Karlovy Vary Karlovarský
12022 Borské rybníky  Skviřín Tachov Plzeňský
12022 Borské rybníky  Skviřín Tachov Plzeňský
12023 Dolní a Horní Hradecký rybník (Štědrá) Prohoř Karlovy Vary Karlovarský
12023 Dolní a Horní Hradecký rybník (Štědrá) Prohoř Karlovy Vary Karlovarský
12026 Údrčské rybníky (Plochý, V. a M. Polom) Údrč Karlovy Vary Karlovarský
12026 Údrčské rybníky (Plochý, V. a M. Polom) Údrč Karlovy Vary Karlovarský
12027 Bražecké rybníky Hradiště Karlovy Vary Karlovarský
12027 Bražecké rybníky Hradiště Karlovy Vary Karlovarský
12028 ryb. Velký Rohozec (Nová Ves) Nová Ves Louny Ústecký
12028 ryb. Velký Rohozec (Nová Ves) Nová Ves Louny Ústecký
12030 Jivjanské rybníky Zálezly Tachov Plzeňský
12030 Jivjanské rybníky Zálezly Tachov Plzeňský
12031 rybníky u Sytna  Sytno Tachov Plzeňský
12031 rybníky u Sytna  Sytno Tachov Plzeňský
12032 Bolevecké rybníky Bolevec Plzeň-město Plzeňský
12032 Bolevecké rybníky Bolevec Plzeň-město Plzeňský
12033 Kozelský, Starý a Nový Sedlecký  Šťáhlavice Plzeň-město Plzeňský
12033 Kozelský, Starý a Nový Sedlecký  Šťáhlavice Plzeň-město Plzeňský
12034 Linské rybníky  Červený Újezd Plzeň-sever Plzeňský
12034 Linské rybníky  Červený Újezd Plzeň-sever Plzeňský
12035 Zbůch  Zbůch Plzeň-sever Plzeňský
12035 Zbůch  Zbůch Plzeň-sever Plzeňský
12036 Šťáhlavy  Šťáhlavy Plzeň-město Plzeňský
12036 Šťáhlavy  Šťáhlavy Plzeň-město Plzeňský
12040 Roudná, Malý a Velký Hurtov u Bělé n.R.  Černá Hora Domažlice Plzeňský
12040 Roudná, Malý a Velký Hurtov u Bělé n.R.  Černá Hora Domažlice Plzeňský
12050 Merklínský rybník  Merklín Plzeň-jih Plzeňský
12050 Merklínský rybník  Merklín Plzeň-jih Plzeňský
12051 Dnešický, Žerovický, Šavlice  Zastávka Plzeň-jih Plzeňský
12051 Dnešický, Žerovický, Šavlice  Zastávka Plzeň-jih Plzeňský
12052 Žinkovy  Vojovice Plzeň-jih Plzeňský
12052 Žinkovy  Vojovice Plzeň-jih Plzeňský
12053 Myslívský rybník Nový Dvůr Klatovy Plzeňský
12053 Myslívský rybník Nový Dvůr Klatovy Plzeňský
12054 Kozčínský, Buxin, Jámský Olšany Klatovy Plzeňský
12054 Kozčínský, Buxin, Jámský Olšany Klatovy Plzeňský
12055 v Klatovech (Čedík a v parku) Klatovy IV Klatovy Plzeňský
12055 v Klatovech (Čedík a v parku) Klatovy IV Klatovy Plzeňský
12057 Točník  Točník Klatovy Plzeňský
12057 Točník  Točník Klatovy Plzeňský
12058 V rybnících (Klenčí pod Čerchovem)  Chodov Domažlice Plzeňský
12058 V rybnících (Klenčí pod Čerchovem)  Chodov Domažlice Plzeňský
12059 Postránecký rybník u Janovic nad Úhlavou  Dolní Lhota Klatovy Plzeňský
12059 Postránecký rybník u Janovic nad Úhlavou  Dolní Lhota Klatovy Plzeňský
12060 Měcholupské rybníky  Měcholupy Klatovy Plzeňský
12060 Měcholupské rybníky  Měcholupy Klatovy Plzeňský
12061 Lužany  Lužany Plzeň-jih Plzeňský
12061 Lužany  Lužany Plzeň-jih Plzeňský
12062 rybníky u Blovic (Cecima a Poplužák) Bohušov Plzeň-jih Plzeňský
12062 rybníky u Blovic (Cecima a Poplužák) Bohušov Plzeň-jih Plzeňský
12063 Mlýnský rybník v Seči u Blovic (PJ) Seč Plzeň-jih Plzeňský
12063 Mlýnský rybník v Seči u Blovic (PJ) Seč Plzeň-jih Plzeňský
12064 Vejsovský rybník, Chocenice (PJ) Chocenice Plzeň-jih Plzeňský
12064 Vejsovský rybník, Chocenice (PJ) Chocenice Plzeň-jih Plzeňský
12066 Mezholezský rybník u Mezholez  Mezholezy u Horšovského Týna Domažlice Plzeňský
12066 Mezholezský rybník u Mezholez  Mezholezy u Horšovského Týna Domažlice Plzeňský
12068 Postřekovské rybníky Klenčí pod Čerchovem Domažlice Plzeňský
12068 Postřekovské rybníky Klenčí pod Čerchovem Domažlice Plzeňský
12070 ryb. Pazderna (na Borku, Nepomuk, PJ) Klášter Plzeň-jih Plzeňský
12070 ryb. Pazderna (na Borku, Nepomuk, PJ) Klášter Plzeň-jih Plzeňský
12071 Špitálský rybník, Nepomuk  Nepomuk Plzeň-jih Plzeňský
12071 Špitálský rybník, Nepomuk  Nepomuk Plzeň-jih Plzeňský
12072 Partoltice - rybník u silnice Nepomuk - Klatovy u Partoltic Partoltice Plzeň-jih Plzeňský
12072 Partoltice - rybník u silnice Nepomuk - Klatovy u Partoltic Partoltice Plzeň-jih Plzeňský
12073 Máňovský rybník u Milče Mileč Plzeň-jih Plzeňský
12073 Máňovský rybník u Milče Mileč Plzeň-jih Plzeňský
12075 rybník Jednota u Nepomuka (Soběsuky) Soběsuky Plzeň-jih Plzeňský
12075 rybník Jednota u Nepomuka (Soběsuky) Soběsuky Plzeň-jih Plzeňský
12076 rybníky Kačerna a Drnovka, Buková u Merklína Kloušov Plzeň-jih Plzeňský
12076 rybníky Kačerna a Drnovka, Buková u Merklína Kloušov Plzeň-jih Plzeňský
12077 Vstišské rybníky, Vstiš PJ Vstiš Plzeň-jih Plzeňský
12077 Vstišské rybníky, Vstiš PJ Vstiš Plzeň-jih Plzeňský
12078 Korytný a Široký rybník (Oselce) Černice Klatovy Plzeňský
12078 Korytný a Široký rybník (Oselce) Černice Klatovy Plzeňský
12081 Lochousické rybníky  Radějovice Plzeň-sever Plzeňský
12081 Lochousické rybníky  Radějovice Plzeň-sever Plzeňský
12082 Sokolí a Polní rybník, Staré Sedlo, TC Staré Sedlo Tachov Plzeňský
12082 Sokolí a Polní rybník, Staré Sedlo, TC Staré Sedlo Tachov Plzeňský
12083 Vejprnice, mokřad u nádraží  Nová Hospoda Plzeň-město Plzeňský
12083 Vejprnice, mokřad u nádraží  Nová Hospoda Plzeň-město Plzeňský
12084 Touškovský rybník  Ves Touškov Plzeň-jih Plzeňský
12084 Touškovský rybník  Ves Touškov Plzeň-jih Plzeňský
12085 Nedražický rybník Nedražice Tachov Plzeňský
12085 Nedražický rybník Nedražice Tachov Plzeňský
12091 Velečínský rybník (PS) Velečín Plzeň-sever Plzeňský
12091 Velečínský rybník (PS) Velečín Plzeň-sever Plzeňský
12092 Krašovický rybník (PS) Krašovice Plzeň-sever Plzeňský
12092 Krašovický rybník (PS) Krašovice Plzeň-sever Plzeňský
12096 Rybníky na Starém potoce (Němčice u Kdyně - Chocomyšl) Únějovice Domažlice Plzeňský
12096 Rybníky na Starém potoce (Němčice u Kdyně - Chocomyšl) Únějovice Domažlice Plzeňský
12097 Huťský rybník - Vlčice  Stará Huť Plzeň-jih Plzeňský
12097 Huťský rybník - Vlčice  Stará Huť Plzeň-jih Plzeňský
12098 Dvorecký a Panský rybník Dvorec Plzeň-jih Plzeňský
12098 Dvorecký a Panský rybník Dvorec Plzeň-jih Plzeňský
12101 rybníky u Babylonu Babylon Domažlice Plzeňský
12101 rybníky u Babylonu Babylon Domažlice Plzeňský
12102 rybník Bílka (Novodvorský) u Kdyně Nový Dvůr Domažlice Plzeňský
12102 rybník Bílka (Novodvorský) u Kdyně Nový Dvůr Domažlice Plzeňský
12103 Otovský rybník (Otov) Otov Domažlice Plzeňský
12103 Otovský rybník (Otov) Otov Domažlice Plzeňský
12108 rybníky u Mířkova a Dolního Metelska, DO Horní Metelsko Domažlice Plzeňský
12108 rybníky u Mířkova a Dolního Metelska, DO Horní Metelsko Domažlice Plzeňský
12109 Ostromečský rybník a ve Šlovicích na návsi (DO) Ostromeč Domažlice Plzeňský
12109 Ostromečský rybník a ve Šlovicích na návsi (DO) Ostromeč Domažlice Plzeňský
12111 rybníky u Teplé Klášter Cheb Karlovarský
12111 rybníky u Teplé Klášter Cheb Karlovarský
12116a Božídarské rašeliniště ? Seidlův rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
12116a Božídarské rašeliniště ? Seidlův rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
12116b Božídarské rašeliniště ? Mrtvý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
12116b Božídarské rašeliniště ? Mrtvý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
12121 Farský rybník, Babín KT Babín Klatovy Plzeňský
12121 Farský rybník, Babín KT Babín Klatovy Plzeňský
12124 Horažďovice - sádky Třebomyslice Klatovy Plzeňský
12124 Horažďovice - sádky Třebomyslice Klatovy Plzeňský
13001 Vřesová-Vintířov  Vřesová Sokolov Karlovarský
13001 Vřesová-Vintířov  Vřesová Sokolov Karlovarský
13002 retenční nádrž Černá Voda (Chodov) Stará Chodovská Sokolov Karlovarský
13002 retenční nádrž Černá Voda (Chodov) Stará Chodovská Sokolov Karlovarský
13003 rybník Bílá voda (Chodov) Chodov Sokolov Karlovarský
13003 rybník Bílá voda (Chodov) Chodov Sokolov Karlovarský
13004 rybník Bahňák (Chodov) Chranišov Sokolov Karlovarský
13004 rybník Bahňák (Chodov) Chranišov Sokolov Karlovarský
13010 odpadový lom u Sulkova Líně Plzeň-sever Plzeňský
13010 odpadový lom u Sulkova Líně Plzeň-sever Plzeňský
13011 lom u Ejpovic  Ejpovice Rokycany Plzeňský
13011 lom u Ejpovic  Ejpovice Rokycany Plzeňský
13065 pískovna Beňovy západně od Klatov (KT) Beňovy Klatovy Plzeňský
13065 pískovna Beňovy západně od Klatov (KT) Beňovy Klatovy Plzeňský
14010 OHŘE: Cheb - Doubí  Tršnice Cheb Karlovarský
14010 OHŘE: Cheb - Doubí  Tršnice Cheb Karlovarský
14011 OHŘE: Doubí - Mostov Loužek Cheb Karlovarský
14011 OHŘE: Doubí - Mostov Loužek Cheb Karlovarský
14012 OHŘE: Mostov - Kynšperk  Liboc Sokolov Karlovarský
14012 OHŘE: Mostov - Kynšperk  Liboc Sokolov Karlovarský
14013 OHŘE: Kynšperk - Chlumek Chlum Svaté Maří Sokolov Karlovarský
14013 OHŘE: Kynšperk - Chlumek Chlum Svaté Maří Sokolov Karlovarský
14014 OHŘE: Chlumek - Sokolov Citice Sokolov Karlovarský
14014 OHŘE: Chlumek - Sokolov Citice Sokolov Karlovarský
14015 OHŘE: v Sokolově Těšovice Sokolov Karlovarský
14015 OHŘE: v Sokolově Těšovice Sokolov Karlovarský
14016 OHŘE: Sokolov - Loket Staré Sedlo Sokolov Karlovarský
14016 OHŘE: Sokolov - Loket Staré Sedlo Sokolov Karlovarský
14017 OHŘE: Loket - Svatošské Skály Hory Karlovy Vary Karlovarský
14017 OHŘE: Loket - Svatošské Skály Hory Karlovy Vary Karlovarský
14018 OHŘE: Svatošské Skály - Karlovy Vary Dvory Karlovy Vary Karlovarský
14018 OHŘE: Svatošské Skály - Karlovy Vary Dvory Karlovy Vary Karlovarský
14019 OHŘE: v Karlových Varech Sedlec Karlovy Vary Karlovarský
14019 OHŘE: v Karlových Varech Sedlec Karlovy Vary Karlovarský
14020 OHŘE: Karlovy Vary - Dubina Bor Karlovy Vary Karlovarský
14020 OHŘE: Karlovy Vary - Dubina Bor Karlovy Vary Karlovarský
14021 OHŘE: Dubina - Velichov Radošov Karlovy Vary Karlovarský
14021 OHŘE: Dubina - Velichov Radošov Karlovy Vary Karlovarský
14022 OHŘE: Velichov - Vojkovice Velichov Karlovy Vary Karlovarský
14022 OHŘE: Velichov - Vojkovice Velichov Karlovy Vary Karlovarský
14023 OHŘE: Vojkovice - Stráž Jakubov Karlovy Vary Karlovarský
14023 OHŘE: Vojkovice - Stráž Jakubov Karlovy Vary Karlovarský
14024 OHŘE: Stráž - Boč Korunní Karlovy Vary Karlovarský
14024 OHŘE: Stráž - Boč Korunní Karlovy Vary Karlovarský
14030 BEROUNKA: počátek - Bukovec  Doubravka Plzeň-město Plzeňský
14030 BEROUNKA: počátek - Bukovec  Doubravka Plzeň-město Plzeňský
14031 BEROUNKA: Bukovec - ústí Klabavy  Druztová Plzeň-sever Plzeňský
14031 BEROUNKA: Bukovec - ústí Klabavy  Druztová Plzeň-sever Plzeňský
14032 BEROUNKA: ústí Klabavy - ústí Třemošné  Nynice Plzeň-sever Plzeňský
14032 BEROUNKA: ústí Klabavy - ústí Třemošné  Nynice Plzeň-sever Plzeňský
14033 BEROUNKA: ústí Třemošné - ústí Střely  Robčice Plzeň-sever Plzeňský
14033 BEROUNKA: ústí Třemošné - ústí Střely  Robčice Plzeň-sever Plzeňský
14034 BEROUNKA: ústí Střely - Rakolusky  Liblín Rokycany Plzeňský
14034 BEROUNKA: ústí Střely - Rakolusky  Liblín Rokycany Plzeňský
14035 BEROUNKA: Rakolusky - Chlum  Hlince Plzeň-sever Plzeňský
14035 BEROUNKA: Rakolusky - Chlum  Hlince Plzeň-sever Plzeňský
14036 BEROUNKA: Chlum - Zvíkovec  Chlum Rokycany Plzeňský
14036 BEROUNKA: Chlum - Zvíkovec  Chlum Rokycany Plzeňský
14037 BEROUNKA: Zvíkovec - Skryje  Hradiště Rokycany Plzeňský
14037 BEROUNKA: Zvíkovec - Skryje  Hradiště Rokycany Plzeňský
14044 RADBUZA: Hostouň, most - Horšovský Týn  Svinná Domažlice Plzeňský
14044 RADBUZA: Hostouň, most - Horšovský Týn  Svinná Domažlice Plzeňský
14045 RADBUZA: Horšovský Týn - Staňkov  Semošice Domažlice Plzeňský
14045 RADBUZA: Horšovský Týn - Staňkov  Semošice Domažlice Plzeňský
14046 RADBUZA: Staňkov - Holýšov  Ohučov Domažlice Plzeňský
14046 RADBUZA: Staňkov - Holýšov  Ohučov Domažlice Plzeňský
14047 RADBUZA: Holýšov - Stod  Hradec Plzeň-jih Plzeňský
14047 RADBUZA: Holýšov - Stod  Hradec Plzeň-jih Plzeňský
14048 RADBUZA: Stod - Dobřany  Losina Plzeň-jih Plzeňský
14048 RADBUZA: Stod - Dobřany  Losina Plzeň-jih Plzeňský
14049 RADBUZA: Dobřany - Lhota  Lhota Plzeň-město Plzeňský
14049 RADBUZA: Dobřany - Lhota  Lhota Plzeň-město Plzeňský
14050 RADBUZA: Lhota - Plzeň  Valcha Plzeň-město Plzeňský
14050 RADBUZA: Lhota - Plzeň  Valcha Plzeň-město Plzeňský
14051 RADBUZA: v Plzni  Východní Předměstí Plzeň-město Plzeňský
14051 RADBUZA: v Plzni  Východní Předměstí Plzeň-město Plzeňský
14055 MŽE: v Tachově  Tachov Tachov Plzeňský
14055 MŽE: v Tachově  Tachov Tachov Plzeňský
14056 MŽE: Oldřichov - Kočov  Klíčov Tachov Plzeňský
14056 MŽE: Oldřichov - Kočov  Klíčov Tachov Plzeňský
14057 MŽE: Kočov - Záhoří  Pavlovice Tachov Plzeňský
14057 MŽE: Kočov - Záhoří  Pavlovice Tachov Plzeňský
14058 MŽE: Záhoří - Svojšín  Ošelín Tachov Plzeňský
14058 MŽE: Záhoří - Svojšín  Ošelín Tachov Plzeňský
14059 MŽE: Svojšín - Stříbro  Těchlovice Tachov Plzeňský
14059 MŽE: Svojšín - Stříbro  Těchlovice Tachov Plzeňský
14060 MŽE: údolní nádrž Hracholusky - Město Touškov  Újezd nade Mží Plzeň-sever Plzeňský
14060 MŽE: údolní nádrž Hracholusky - Město Touškov  Újezd nade Mží Plzeň-sever Plzeňský
14061 MŽE: Město Touškov - Plzeň  Radčice Plzeň-město Plzeňský
14061 MŽE: Město Touškov - Plzeň  Radčice Plzeň-město Plzeňský
14062 MŽE: Plzeň - soutok s Úslavou  Vnitřní Město Plzeň-město Plzeňský
14062 MŽE: Plzeň - soutok s Úslavou  Vnitřní Město Plzeň-město Plzeňský
14063 ÚSLAVA: Plánice (most na Nepomuk) - Žinkovy (most nad ry Partoltice Plzeň-jih Plzeňský
14063 ÚSLAVA: Plánice (most na Nepomuk) - Žinkovy (most nad ry Partoltice Plzeň-jih Plzeňský
14064 ÚSLAVA: Žinkovy, hráz rybníka - Prádlo, sádky  Novotníky Plzeň-jih Plzeňský
14064 ÚSLAVA: Žinkovy, hráz rybníka - Prádlo, sádky  Novotníky Plzeň-jih Plzeňský
14065 ÚSLAVA: Prádlo (sádky) - Srby  Nepomuk Plzeň-jih Plzeňský
14065 ÚSLAVA: Prádlo (sádky) - Srby  Nepomuk Plzeň-jih Plzeňský
14066 ÚSLAVA: Srby - Ždírec  Žďár Plzeň-jih Plzeňský
14066 ÚSLAVA: Srby - Ždírec  Žďár Plzeň-jih Plzeňský
14067 ÚSLAVA: Ždírec - Blovice  Stará Huť Plzeň-jih Plzeňský
14067 ÚSLAVA: Ždírec - Blovice  Stará Huť Plzeň-jih Plzeňský
14068 ÚSLAVA: Blovice - Nezvěstice  Zdemyslice Plzeň-jih Plzeňský
14068 ÚSLAVA: Blovice - Nezvěstice  Zdemyslice Plzeň-jih Plzeňský
14069 ÚSLAVA: Nezvěstice - Kozel, most  Šťáhlavice Plzeň-město Plzeňský
14069 ÚSLAVA: Nezvěstice - Kozel, most  Šťáhlavice Plzeň-město Plzeňský
14070 ÚSLAVA: Kozel, most - Starý Plzenec, jez  Šťáhlavy Plzeň-město Plzeňský
14070 ÚSLAVA: Kozel, most - Starý Plzenec, jez  Šťáhlavy Plzeň-město Plzeňský
14071 ÚSLAVA: Starý Plzenec - Koterov  Starý Plzenec Plzeň-město Plzeňský
14071 ÚSLAVA: Starý Plzenec - Koterov  Starý Plzenec Plzeň-město Plzeňský
14072 ÚSLAVA: Koterov - Božkov  Koterov Plzeň-město Plzeňský
14072 ÚSLAVA: Koterov - Božkov  Koterov Plzeň-město Plzeňský
14073 ÚSLAVA: Božkov - soutok s Berounkou (v Plzni)  Lobzy Plzeň-město Plzeňský
14073 ÚSLAVA: Božkov - soutok s Berounkou (v Plzni)  Lobzy Plzeň-město Plzeňský
14074 ÚHLAVA: Janovice, most - Beňovy, most Poborovice Klatovy Plzeňský
14074 ÚHLAVA: Janovice, most - Beňovy, most Poborovice Klatovy Plzeňský
14075 ÚHLAVA: Beňovy, most - ústí Drnového potoku (v Klatovech) Tajanov Klatovy Plzeňský
14075 ÚHLAVA: Beňovy, most - ústí Drnového potoku (v Klatovech) Tajanov Klatovy Plzeňský
14076 ÚHLAVA: ústí Drnového potoku - Dolany  Komošín Klatovy Plzeňský
14076 ÚHLAVA: ústí Drnového potoku - Dolany  Komošín Klatovy Plzeňský
14077 ÚHLAVA: Dolany - Červené Poříčí  Výrov Klatovy Plzeňský
14077 ÚHLAVA: Dolany - Červené Poříčí  Výrov Klatovy Plzeňský
14078 ÚHLAVA: Červené Poříčí - Lužany  Jíno Klatovy Plzeňský
14078 ÚHLAVA: Červené Poříčí - Lužany  Jíno Klatovy Plzeňský
14079 ÚHLAVA: Lužany - Dolní Lukovice  Příchovice Plzeň-jih Plzeňský
14079 ÚHLAVA: Lužany - Dolní Lukovice  Příchovice Plzeň-jih Plzeňský
14080 ÚHLAVA: Dolní Lukovice - Předenice  Snopoušovy Plzeň-jih Plzeňský
14080 ÚHLAVA: Dolní Lukovice - Předenice  Snopoušovy Plzeň-jih Plzeňský
14081 ÚHLAVA: Předenice - Štěnovice  Čižice Plzeň-jih Plzeňský
14081 ÚHLAVA: Předenice - Štěnovice  Čižice Plzeň-jih Plzeňský
14082 ÚHLAVA: Štěnovice - Černice  Radobyčice Plzeň-město Plzeňský
14082 ÚHLAVA: Štěnovice - Černice  Radobyčice Plzeň-město Plzeňský
14083 ÚHLAVA: Černice - soutok s Radbuzou  Hradiště Plzeň-město Plzeňský
14083 ÚHLAVA: Černice - soutok s Radbuzou  Hradiště Plzeň-město Plzeňský
14088 OTAVA: počátek - Annín, most Klášterský Mlýn Klatovy Plzeňský
14088 OTAVA: počátek - Annín, most Klášterský Mlýn Klatovy Plzeňský
14089 OTAVA: Annín, most - Červené Dvorce Nové Městečko Klatovy Plzeňský
14089 OTAVA: Annín, most - Červené Dvorce Nové Městečko Klatovy Plzeňský
14090 OTAVA: Sušice - Žichovice  Chmelná Klatovy Plzeňský
14090 OTAVA: Sušice - Žichovice  Chmelná Klatovy Plzeňský
14091 OTAVA: Žichovice - Velké Hydčice  Bojanovice Klatovy Plzeňský
14091 OTAVA: Žichovice - Velké Hydčice  Bojanovice Klatovy Plzeňský
14092 OTAVA: Velké Hydčice - Horažďovice  Velké Hydčice Klatovy Plzeňský
14092 OTAVA: Velké Hydčice - Horažďovice  Velké Hydčice Klatovy Plzeňský
14096 Myslivský potok: Dvorce (most na Tojice) - ústí do Úslavy Vrčeň Plzeň-jih Plzeňský
14096 Myslivský potok: Dvorce (most na Tojice) - ústí do Úslavy Vrčeň Plzeň-jih Plzeňský
14097 Muchovka: Nepomuk (Špitálský rybník ) - ústí do Úslavy  Klášter Plzeň-jih Plzeňský
14097 Muchovka: Nepomuk (Špitálský rybník ) - ústí do Úslavy  Klášter Plzeň-jih Plzeňský
14098 BRADAVA: Spálené Poříčí - soutok s Úslavou Milínov Plzeň-jih Plzeňský
14098 BRADAVA: Spálené Poříčí - soutok s Úslavou Milínov Plzeň-jih Plzeňský
14100 Drnový potok: Luby - ústí do Úhlavy (v Klatovech)  Klatovy II Klatovy Plzeňský
14100 Drnový potok: Luby - ústí do Úhlavy (v Klatovech)  Klatovy II Klatovy Plzeňský
14110 ZUBŘINA: Domažlice - Milavče  Ždánov Domažlice Plzeňský
14110 ZUBŘINA: Domažlice - Milavče  Ždánov Domažlice Plzeňský
14111 ZUBŘINA: Milavče - Blížejov  Výrov Domažlice Plzeňský
14111 ZUBŘINA: Milavče - Blížejov  Výrov Domažlice Plzeňský
14112 ZUBŘINA: Blížejov - Staňkov  Osvračín Domažlice Plzeňský
14112 ZUBŘINA: Blížejov - Staňkov  Osvračín Domažlice Plzeňský
14121 LOBEZSKÝ POTOK: Sokolov Dolní Rychnov Sokolov Karlovarský
14121 LOBEZSKÝ POTOK: Sokolov Dolní Rychnov Sokolov Karlovarský
14122 TEPLÁ: mesto Teplá (mezi Sladový - Starý ryb.) Klášter Cheb Karlovarský
14122 TEPLÁ: mesto Teplá (mezi Sladový - Starý ryb.) Klášter Cheb Karlovarský
14123 TEPLÁ: mesto Teplá (Sladový ryb. po most) Teplá Cheb Karlovarský
14123 TEPLÁ: mesto Teplá (Sladový ryb. po most) Teplá Cheb Karlovarský
14124 TEPLÁ: Teplá - Poutnov Poutnov Cheb Karlovarský
14124 TEPLÁ: Teplá - Poutnov Poutnov Cheb Karlovarský
14125 TEPLÁ: Poutnov - Bečov nad Teplou Poutnov Cheb Karlovarský
14125 TEPLÁ: Poutnov - Bečov nad Teplou Poutnov Cheb Karlovarský
14126 TEPLÁ: Bečov nad Teplou - Teplička Krásný Jez Karlovy Vary Karlovarský
14126 TEPLÁ: Bečov nad Teplou - Teplička Krásný Jez Karlovy Vary Karlovarský
14127 TEPLA: Teplička - Březová Cihelny Karlovy Vary Karlovarský
14127 TEPLA: Teplička - Březová Cihelny Karlovy Vary Karlovarský
14128 TEPLÁ: Březová - Karlovy Vary Březová Karlovy Vary Karlovarský
14128 TEPLÁ: Březová - Karlovy Vary Březová Karlovy Vary Karlovarský
14129 TEPLÁ v Karlových Varech Bohatice Karlovy Vary Karlovarský
14129 TEPLÁ v Karlových Varech Bohatice Karlovy Vary Karlovarský
14131 Točnický potok: Dehtín - Úhlava Kokšín Klatovy Plzeňský
14131 Točnický potok: Dehtín - Úhlava Kokšín Klatovy Plzeňský
14136 Vejprnický potok: Nýřany (PS) Nýřany Plzeň-sever Plzeňský
14136 Vejprnický potok: Nýřany (PS) Nýřany Plzeň-sever Plzeňský
14147 STŘELA: Plasy, okolí přehrady Horní Hradiště Plzeň-sever Plzeňský
14147 STŘELA: Plasy, okolí přehrady Horní Hradiště Plzeň-sever Plzeňský
14148 STŘELA: Plasy Plasy Plzeň-sever Plzeňský
14148 STŘELA: Plasy Plasy Plzeň-sever Plzeňský
14149 STŘELA: Plasy - Berounka Dolní Hradiště Plzeň-sever Plzeňský
14149 STŘELA: Plasy - Berounka Dolní Hradiště Plzeň-sever Plzeňský
14171 ÚHLAVA: přehr. Nýrsko - Janovice (KT) Bystřice nad Úhlavou Klatovy Plzeňský
14171 ÚHLAVA: přehr. Nýrsko - Janovice (KT) Bystřice nad Úhlavou Klatovy Plzeňský
21001 v.n. Chřibská Rybniště Děčín Ústecký
21001 v.n. Chřibská Rybniště Děčín Ústecký
21002 v.n. Nechranice Vikletice Chomutov Ústecký
21002 v.n. Nechranice Vikletice Chomutov Ústecký
21003 v.n. Přísečnice Kryštofovy Hamry Chomutov Ústecký
21003 v.n. Přísečnice Kryštofovy Hamry Chomutov Ústecký
21004 v.n. Jirkov Jindřišská Chomutov Ústecký
21004 v.n. Jirkov Jindřišská Chomutov Ústecký
21005 v.n. Sedlec Vojnín Chomutov Ústecký
21005 v.n. Sedlec Vojnín Chomutov Ústecký
21006 v.n. Fláje Fláje Most Ústecký
21006 v.n. Fláje Fláje Most Ústecký
21021 v.n. Souš (Desná) Desná II Jablonec nad Nisou Liberecký
21021 v.n. Souš (Desná) Desná II Jablonec nad Nisou Liberecký
21022 v.n. Mšeno (Jablonec nad Nisou) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou Liberecký
21022 v.n. Mšeno (Jablonec nad Nisou) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou Liberecký
21023 v.n. Harcov (Liberec) Starý Harcov Liberec Liberecký
21023 v.n. Harcov (Liberec) Starý Harcov Liberec Liberecký
21024 v.n. Josefův Důl Hrabětice Jablonec nad Nisou Liberecký
21024 v.n. Josefův Důl Hrabětice Jablonec nad Nisou Liberecký
21025 v.n. Bedřichov Bedřichov Jablonec nad Nisou Liberecký
21025 v.n. Bedřichov Bedřichov Jablonec nad Nisou Liberecký
21026 v.n. Mlýnice Mlýnice Liberec Liberecký
21026 v.n. Mlýnice Mlýnice Liberec Liberecký
21027 v.n. Fojtka Mníšek Liberec Liberecký
21027 v.n. Fojtka Mníšek Liberec Liberecký
22010 Malhostický rybník Malhostice Teplice Ústecký
22010 Malhostický rybník Malhostice Teplice Ústecký
22011 Zámecký rybník v Děčíně  Hoštice nad Labem Děčín Ústecký
22011 Zámecký rybník v Děčíně  Hoštice nad Labem Děčín Ústecký
22012 Chabařovické rybníky  Chlumec Ústí nad Labem Ústecký
22012 Chabařovické rybníky  Chlumec Ústí nad Labem Ústecký
22015 rybník u Chomutova  Otvice Chomutov Ústecký
22015 rybník u Chomutova  Otvice Chomutov Ústecký
22020 Lenešické rybníky  Březno Louny Ústecký
22020 Lenešické rybníky  Březno Louny Ústecký
22021 pod Červeným vrchem (Dobroměřice)  Dobroměřice Louny Ústecký
22021 pod Červeným vrchem (Dobroměřice)  Dobroměřice Louny Ústecký
22022 Poustky (Velký a Černý rybník) Nový Dvůr Plzeň-sever Plzeňský
22022 Poustky (Velký a Černý rybník) Nový Dvůr Plzeň-sever Plzeňský
22023 Vinařský rybník Vinaře Chomutov Ústecký
22023 Vinařský rybník Vinaře Chomutov Ústecký
22024 Hradecký rybník  Hradec Chomutov Ústecký
22024 Hradecký rybník  Hradec Chomutov Ústecký
22030 Černý (V.Šenov) a Zámecký (Lipová)  Velký Šenov Děčín Ústecký
22030 Černý (V.Šenov) a Zámecký (Lipová)  Velký Šenov Děčín Ústecký
22031 Lipová - Lobendava  Lipová Děčín Ústecký
22031 Lipová - Lobendava  Lipová Děčín Ústecký
22032 rybníky u Šluknova (Bobří, Luční, Rybničná, Šluknov, Tom) Harrachov Děčín Ústecký
22032 rybníky u Šluknova (Bobří, Luční, Rybničná, Šluknov, Tom) Harrachov Děčín Ústecký
22033 rybníky u Jiříkova  Nový Jiříkov Děčín Ústecký
22033 rybníky u Jiříkova  Nový Jiříkov Děčín Ústecký
22040 Velký rybník u Rybniště, Světlík  Horní Podluží Děčín Ústecký
22040 Velký rybník u Rybniště, Světlík  Horní Podluží Děčín Ústecký
22041 ryb. Nová a Stará Oleška a Markvartice (Česká Kamenice, DC) Stará Oleška Děčín Ústecký
22041 ryb. Nová a Stará Oleška a Markvartice (Česká Kamenice, DC) Stará Oleška Děčín Ústecký
22042 Karlovka (ryb. Černý a okolní) DC Radeč Česká Lípa Liberecký
22042 Karlovka (ryb. Černý a okolní) DC Radeč Česká Lípa Liberecký
22043 Chmelař (Úštěk)  České Předměstí Litoměřice Ústecký
22043 Chmelař (Úštěk)  České Předměstí Litoměřice Ústecký
22044 Heřmanický rybník Heřmaničky Česká Lípa Liberecký
22044 Heřmanický rybník Heřmaničky Česká Lípa Liberecký
22045 Holanské (Jílek, Klavskś, Holanskś, Velká a Malá Nohavice) Holany Česká Lípa Liberecký
22045 Holanské (Jílek, Klavskś, Holanskś, Velká a Malá Nohavice) Holany Česká Lípa Liberecký
22046 Novozámecký Okřešice Česká Lípa Liberecký
22046 Novozámecký Okřešice Česká Lípa Liberecký
22047 Dokské (Máchovo jezero, Břehyně, Poslův, Čepčí, Obora)  Břehyně Česká Lípa Liberecký
22047 Dokské (Máchovo jezero, Břehyně, Poslův, Čepčí, Obora)  Břehyně Česká Lípa Liberecký
22048 Hradčanské (Hradčanskś, Strážovský, Venouškův, Černý)  Mimoň VI Česká Lípa Liberecký
22048 Hradčanské (Hradčanskś, Strážovský, Venouškův, Černý)  Mimoň VI Česká Lípa Liberecký
22049 Stráž - Hamr (Hamr, Pustý, Stráž, Sedlický)  Útěchovice Česká Lípa Liberecký
22049 Stráž - Hamr (Hamr, Pustý, Stráž, Sedlický)  Útěchovice Česká Lípa Liberecký
22050 Dubák  Doubí Liberec Liberecký
22050 Dubák  Doubí Liberec Liberecký
22051 v Duchcově  Duchcov Teplice Ústecký
22051 v Duchcově  Duchcov Teplice Ústecký
22052 rybník u Textilany v Liberci  Starý Harcov Liberec Liberecký
22052 rybník u Textilany v Liberci  Starý Harcov Liberec Liberecký
22053 Hvězdovské rybníky (Hvězdovský, Mlýnský, Ploužnický, Nový) Ploužnice Česká Lípa Liberecký
22053 Hvězdovské rybníky (Hvězdovský, Mlýnský, Ploužnický, Nový) Ploužnice Česká Lípa Liberecký
22054 Bouřlivý rybník - J od Postřelné Pole Liberec Liberecký
22054 Bouřlivý rybník - J od Postřelné Pole Liberec Liberecký
22055 Hruby a Labuti rybnik (Velky Valtinov) Velký Valtinov Česká Lípa Liberecký
22055 Hruby a Labuti rybnik (Velky Valtinov) Velký Valtinov Česká Lípa Liberecký
22056 Valtinovske rybniky - Horni, Dolni (Velky Valtinov) Velký Valtinov Česká Lípa Liberecký
22056 Valtinovske rybniky - Horni, Dolni (Velky Valtinov) Velký Valtinov Česká Lípa Liberecký
22057 rybnik Valcha - Z od Jablonneho v Podj. Heřmanice v Podještědí Liberec Liberecký
22057 rybnik Valcha - Z od Jablonneho v Podj. Heřmanice v Podještědí Liberec Liberecký
22058 Bohaticky ryb. u Zakup Bohatice Česká Lípa Liberecký
22058 Bohaticky ryb. u Zakup Bohatice Česká Lípa Liberecký
22059 rybn. Struzinske a Cihelenske u CL Horní Libchava Česká Lípa Liberecký
22059 rybn. Struzinske a Cihelenske u CL Horní Libchava Česká Lípa Liberecký
22060 ryb. Kacak a okolni (Liberec-Krasna Studanka) Krásná Studánka Liberec Liberecký
22060 ryb. Kacak a okolni (Liberec-Krasna Studanka) Krásná Studánka Liberec Liberecký
22061 rybník Blatenský (LN)  Blatno Louny Ústecký
22061 rybník Blatenský (LN)  Blatno Louny Ústecký
22071 rybníky u Jablonného v Podještědí  Markvartice Liberec Liberecký
22071 rybníky u Jablonného v Podještědí  Markvartice Liberec Liberecký
22072 Chrastenský ryb - Chrastná, u Osečné  Chrastná Liberec Liberecký
22072 Chrastenský ryb - Chrastná, u Osečné  Chrastná Liberec Liberecký
22073 rybníky u Cvikova  Kunratice u Cvikova Česká Lípa Liberecký
22073 rybníky u Cvikova  Kunratice u Cvikova Česká Lípa Liberecký
22074 Doubský a Vesecký rybník (Liberec)  Doubí Liberec Liberecký
22074 Doubský a Vesecký rybník (Liberec)  Doubí Liberec Liberecký
22076 rybníky v okolí Hrádku nad Nisou  Loučná Liberec Liberecký
22076 rybníky v okolí Hrádku nad Nisou  Loučná Liberec Liberecký
22081 podkrusnohorsky zoopark, Chomutov Březenec Chomutov Ústecký
22081 podkrusnohorsky zoopark, Chomutov Březenec Chomutov Ústecký
22082 rybníky u Droužkovic Droužkovice Chomutov Ústecký
22082 rybníky u Droužkovic Droužkovice Chomutov Ústecký
22083 Kamencove jezero, CV Chomutov Chomutov Ústecký
22083 Kamencove jezero, CV Chomutov Chomutov Ústecký
22091 Terezinsky rybnik (Decin-Bela) Jalůvčí Děčín Ústecký
22091 Terezinsky rybnik (Decin-Bela) Jalůvčí Děčín Ústecký
22101 Varnsdorf: r. u Billy, Kocka, Valcha Varnsdorf Děčín Ústecký
22101 Varnsdorf: r. u Billy, Kocka, Valcha Varnsdorf Děčín Ústecký
22102 rybniky u Rumburku Dolní Křečany Děčín Ústecký
22102 rybniky u Rumburku Dolní Křečany Děčín Ústecký
22103 ryb Cimrak (Krasna Lipa) Krásná Lípa Děčín Ústecký
22103 ryb Cimrak (Krasna Lipa) Krásná Lípa Děčín Ústecký
22104 ryb. Pavlinka, Jetrichovice (DC) Jetřichovice Děčín Ústecký
22104 ryb. Pavlinka, Jetrichovice (DC) Jetřichovice Děčín Ústecký
22105 ryb. Tomisak a okolni (Chribska, DC) Krásné Pole Děčín Ústecký
22105 ryb. Tomisak a okolni (Chribska, DC) Krásné Pole Děčín Ústecký
22109 ryb. Havlat (Strare Krecany, DC) Nové Křečany Děčín Ústecký
22109 ryb. Havlat (Strare Krecany, DC) Nové Křečany Děčín Ústecký
22111 rybník Kovářská Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22111 rybník Kovářská Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112a Výsluní ? Nový rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112a Výsluní ? Nový rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112b Výsluní ? Starý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112b Výsluní ? Starý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112c Výsluní ? Rybníček Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22112c Výsluní ? Rybníček Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22113a Novodomské rašeliniště ? Nový rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22113a Novodomské rašeliniště ? Nový rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22113b Novodomské rašeliniště ? Starý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22113b Novodomské rašeliniště ? Starý rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22114 Hora Svatého Šebestiána ? Novoveský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22114 Hora Svatého Šebestiána ? Novoveský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115a Polské rašeliniště ? Pohraniční rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115a Polské rašeliniště ? Pohraniční rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115b Polské rašeliniště ? bezejmenný rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115b Polské rašeliniště ? bezejmenný rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115c Polské rašeliniště ? Spálený rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22115c Polské rašeliniště ? Spálený rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22201 rybník u Chmelištné Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22201 rybník u Chmelištné Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22202 Dobřenecký rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22202 Dobřenecký rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22203 Podhájský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22203 Podhájský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22204 Nepomyšlský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22204 Nepomyšlský rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206 Dolní a Horní Kněžický rybník (LN) 22025 Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206 Dolní a Horní Kněžický rybník (LN) 22025 Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206a Horní Kněžický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206a Horní Kněžický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206b Dolní Kněžický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22206b Dolní Kněžický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22207 Tříselný rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22207 Tříselný rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22208 Mikulovický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
22208 Mikulovický rybník Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
23001 Štěrkopískovna Velké Žernoseky  Píšťany Litoměřice Ústecký
23001 Štěrkopískovna Velké Žernoseky  Píšťany Litoměřice Ústecký
23002 struskoviště elektrárny Horní Počáply  Horní Počaply Mělník Středočeský
23002 struskoviště elektrárny Horní Počáply  Horní Počaply Mělník Středočeský
23010 nádrž u Modlan (povrchový důl)  Modlany Teplice Ústecký
23010 nádrž u Modlan (povrchový důl)  Modlany Teplice Ústecký
23011 nádrž Kateřina u Zálužan  Soběchleby Teplice Ústecký
23011 nádrž Kateřina u Zálužan  Soběchleby Teplice Ústecký
23020 Užín - úložiště popílku plynárny Ústí nad Labem  Český Újezd Ústí nad Labem Ústecký
23020 Užín - úložiště popílku plynárny Ústí nad Labem  Český Újezd Ústí nad Labem Ústecký
23021 Štěrkopískovna Dobroměřice  Dobroměřice Louny Ústecký
23021 Štěrkopískovna Dobroměřice  Dobroměřice Louny Ústecký
23025 nádrže u Chomutova (po poddolování)  Údlice Chomutov Ústecký
23025 nádrže u Chomutova (po poddolování)  Údlice Chomutov Ústecký
23026 nádrž Kyjice u Jirkova  Zaječice Chomutov Ústecký
23026 nádrž Kyjice u Jirkova  Zaječice Chomutov Ústecký
23027 jezero Milada u Chabařovic  Chabařovice Ústí nad Labem Ústecký
23027 jezero Milada u Chabařovic  Chabařovice Ústí nad Labem Ústecký
23028 Podhoří, mokrad Z od byvale obce Všebořice Ústí nad Labem Ústecký
23028 Podhoří, mokrad Z od byvale obce Všebořice Ústí nad Labem Ústecký
23029 Chlumec II - Nová nádrž Žandov Ústí nad Labem Ústecký
23029 Chlumec II - Nová nádrž Žandov Ústí nad Labem Ústecký
23030 Chlumec I - Zámecký rybník Žandov Ústí nad Labem Ústecký
23030 Chlumec I - Zámecký rybník Žandov Ústí nad Labem Ústecký
23041 Vsechlapy - vodni nadrz Všechlapy Teplice Ústecký
23041 Vsechlapy - vodni nadrz Všechlapy Teplice Ústecký
23042 Nadrz na Luzeckem potoce - Povrly Povrly Ústí nad Labem Ústecký
23042 Nadrz na Luzeckem potoce - Povrly Povrly Ústí nad Labem Ústecký
23043 Barbora - vodni nadrz v Oldrichove Oldřichov Teplice Ústecký
23043 Barbora - vodni nadrz v Oldrichove Oldřichov Teplice Ústecký
23044 jezero Petri (UL) Český Újezd Ústí nad Labem Ústecký
23044 jezero Petri (UL) Český Újezd Ústí nad Labem Ústecký
23051 Štěrkoviště u Příšovic  Mokrý Semily Liberecký
23051 Štěrkoviště u Příšovic  Mokrý Semily Liberecký
23061 pozarni nadrz Chemopetrol, Zaluzi MO Dolní Jiřetín Most Ústecký
23061 pozarni nadrz Chemopetrol, Zaluzi MO Dolní Jiřetín Most Ústecký
23062 jezero Most Starý Most Most Ústecký
23062 jezero Most Starý Most Most Ústecký
23081 Stare Splavy, cisticka odp. vod Staré Splavy Česká Lípa Liberecký
23081 Stare Splavy, cisticka odp. vod Staré Splavy Česká Lípa Liberecký
23111 odkaliště u Mezilesí Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
23111 odkaliště u Mezilesí Abertamy Karlovy Vary Karlovarský
24001 LABE: Horní Počáply - Roudnice nad Labem  Kozlovice Litoměřice Ústecký
24001 LABE: Horní Počáply - Roudnice nad Labem  Kozlovice Litoměřice Ústecký
24002 LABE: Roudnice nad Labem - Litoměřice  Nučnice Litoměřice Ústecký
24002 LABE: Roudnice nad Labem - Litoměřice  Nučnice Litoměřice Ústecký
24003 LABE: Litoměřice - Lovosice  Žalhostice Litoměřice Ústecký
24003 LABE: Litoměřice - Lovosice  Žalhostice Litoměřice Ústecký
24004 LABE: Lovosice - V.Žernoseky  Lovosice Litoměřice Ústecký
24004 LABE: Lovosice - V.Žernoseky  Lovosice Litoměřice Ústecký
24005 LABE: V.Žernoseky - Libochovany  Libochovany Litoměřice Ústecký
24005 LABE: V.Žernoseky - Libochovany  Libochovany Litoměřice Ústecký
24006 LABE: Libochovany - Církvice  Církvice Ústí nad Labem Ústecký
24006 LABE: Libochovany - Církvice  Církvice Ústí nad Labem Ústecký
24007 LABE: Církvice - Ústí nad Labem, zdymadlo  Vaňov Ústí nad Labem Ústecký
24007 LABE: Církvice - Ústí nad Labem, zdymadlo  Vaňov Ústí nad Labem Ústecký
24008 LABE: v Ústí nad Labem  centrum Ústí nad Labem Ústecký
24008 LABE: v Ústí nad Labem  centrum Ústí nad Labem Ústecký
24009 LABE: Ústí nad Labem - Přerov  Mojžíř Ústí nad Labem Ústecký
24009 LABE: Ústí nad Labem - Přerov  Mojžíř Ústí nad Labem Ústecký
24010 LABE: Přerov - Děčín, most  Choratice Děčín Ústecký
24010 LABE: Přerov - Děčín, most  Choratice Děčín Ústecký
24011 LABE: Děčín - Hřensko, státní hranice  Labská Stráň Děčín Ústecký
24011 LABE: Děčín - Hřensko, státní hranice  Labská Stráň Děčín Ústecký
24019 OHŘE: Boč - Kláštěrec  Oslovice Chomutov Ústecký
24019 OHŘE: Boč - Kláštěrec  Oslovice Chomutov Ústecký
24020 OHŘE: Klášterec - Kadaň  Zásada u Kadaně Chomutov Ústecký
24020 OHŘE: Klášterec - Kadaň  Zásada u Kadaně Chomutov Ústecký
24021 OHŘE: Kadaň - Nechranická nádrž  Želina Chomutov Ústecký
24021 OHŘE: Kadaň - Nechranická nádrž  Želina Chomutov Ústecký
24022 OHŘE: Nechranická nádrž - Žatec  Stroupeč Louny Ústecký
24022 OHŘE: Nechranická nádrž - Žatec  Stroupeč Louny Ústecký
24023 OHŘE: v Žatci  Žatec Louny Ústecký
24023 OHŘE: v Žatci  Žatec Louny Ústecký
24024 OHŘE: Žatec - Mradice  Stekník Louny Ústecký
24024 OHŘE: Žatec - Mradice  Stekník Louny Ústecký
24025 OHŘE: Mradice - Lenešice  Březno Louny Ústecký
24025 OHŘE: Mradice - Lenešice  Březno Louny Ústecký
24026 OHŘE: Lenešice - Počedělice  Nečichy Louny Ústecký
24026 OHŘE: Lenešice - Počedělice  Nečichy Louny Ústecký
24027 OHŘE: Počedělice - Pátek  Orasice Louny Ústecký
24027 OHŘE: Počedělice - Pátek  Orasice Louny Ústecký
24028 OHŘE: Pátek - Dubany  Želevice Louny Ústecký
24028 OHŘE: Pátek - Dubany  Želevice Louny Ústecký
24029 OHŘE: Dubany - Budyně  Radovesice Litoměřice Ústecký
24029 OHŘE: Dubany - Budyně  Radovesice Litoměřice Ústecký
24030 OHŘE: Budyně - Doksany  Hostěnice Litoměřice Ústecký
24030 OHŘE: Budyně - Doksany  Hostěnice Litoměřice Ústecký
24031 OHŘE: Doksany - Litoměřice  Bohušovice nad Ohří Litoměřice Ústecký
24031 OHŘE: Doksany - Litoměřice  Bohušovice nad Ohří Litoměřice Ústecký
24033 BILINA: Loupnice - Most, Souse Dolní Jiřetín Most Ústecký
24033 BILINA: Loupnice - Most, Souse Dolní Jiřetín Most Ústecký
24038 BÍLINA: Želánky - Ohníč  Hostomice Teplice Ústecký
24038 BÍLINA: Želánky - Ohníč  Hostomice Teplice Ústecký
24039 BÍLINA: Ohníč - Velvěty  Lysec Teplice Ústecký
24039 BÍLINA: Ohníč - Velvěty  Lysec Teplice Ústecký
24040 BÍLINA: Velvěty - Malhostice  Sezemice Teplice Ústecký
24040 BÍLINA: Velvěty - Malhostice  Sezemice Teplice Ústecký
24041 BÍLINA: Malhostice - Stadice  Brozánky Ústí nad Labem Ústecký
24041 BÍLINA: Malhostice - Stadice  Brozánky Ústí nad Labem Ústecký
24042 BÍLINA: Stadice - Ústí nad Labem  Újezd Ústí nad Labem Ústecký
24042 BÍLINA: Stadice - Ústí nad Labem  Újezd Ústí nad Labem Ústecký
24049 PLOUČNICE: Heřmaničky - Česká Lípa (žel.most)  Žizníkov Česká Lípa Liberecký
24049 PLOUČNICE: Heřmaničky - Česká Lípa (žel.most)  Žizníkov Česká Lípa Liberecký
24050 ROBEČSKÝ POTOK: Novozámecký rybník - Česká Lípa  Dubice Česká Lípa Liberecký
24050 ROBEČSKÝ POTOK: Novozámecký rybník - Česká Lípa  Dubice Česká Lípa Liberecký
24051 PLOUČNICE: Česká Lípa - Stružnice  Kvítkov Česká Lípa Liberecký
24051 PLOUČNICE: Česká Lípa - Stružnice  Kvítkov Česká Lípa Liberecký
24052 PLOUČNICE: Stružnice - Žandov  Jezvé Česká Lípa Liberecký
24052 PLOUČNICE: Stružnice - Žandov  Jezvé Česká Lípa Liberecký
24053 PLOUČNICE: Žandov - Benešov nad Ploučnicí  Starý Šachov Děčín Ústecký
24053 PLOUČNICE: Žandov - Benešov nad Ploučnicí  Starý Šachov Děčín Ústecký
24054 PLOUČNICE: Benešov nad Ploučnicí - Děčín  Soutěsky Děčín Ústecký
24054 PLOUČNICE: Benešov nad Ploučnicí - Děčín  Soutěsky Děčín Ústecký
24057 PLOUCNICE: Mimon - Borecek Mimoň I Česká Lípa Liberecký
24057 PLOUCNICE: Mimon - Borecek Mimoň I Česká Lípa Liberecký
24058 PLOUCNICE: Borecek, most - Brenne, most Bohatice Česká Lípa Liberecký
24058 PLOUCNICE: Borecek, most - Brenne, most Bohatice Česká Lípa Liberecký
24060 ROBEČSKÝ POTOK: Máchovo jezero - Novozámecký rybník  Provodín Česká Lípa Liberecký
24060 ROBEČSKÝ POTOK: Máchovo jezero - Novozámecký rybník  Provodín Česká Lípa Liberecký
24065 BYSTRA: Dolni Habartice - Benesov n.Ploucnici Dolní Habartice Děčín Ústecký
24065 BYSTRA: Dolni Habartice - Benesov n.Ploucnici Dolní Habartice Děčín Ústecký
24068 SMEDA: Hejnice - Raspenava Ferdinandov Liberec Liberecký
24068 SMEDA: Hejnice - Raspenava Ferdinandov Liberec Liberecký
24069 SMĚDÁ: Raspenava - Frýdlant  Raspenava Liberec Liberecký
24069 SMĚDÁ: Raspenava - Frýdlant  Raspenava Liberec Liberecký
24070 SMĚDÁ: Frýdlant - Višňová  Víska Liberec Liberecký
24070 SMĚDÁ: Frýdlant - Višňová  Víska Liberec Liberecký
24071 SMĚDÁ: Višňová - Černousy  Černousy Liberec Liberecký
24071 SMĚDÁ: Višňová - Černousy  Černousy Liberec Liberecký
24078 NISA: Jablonec n. N. - Proseč  Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou Liberecký
24078 NISA: Jablonec n. N. - Proseč  Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou Liberecký
24079 NISA: Proseč n.N. - Vratislavice  Vratislavice nad Nisou Liberec Liberecký
24079 NISA: Proseč n.N. - Vratislavice  Vratislavice nad Nisou Liberec Liberecký
24080 NISA: v Liberci (COV - most. ul. Kosicka)  Staré Město Liberec Liberecký
24080 NISA: v Liberci (COV - most. ul. Kosicka)  Staré Město Liberec Liberecký
24090 Jílovský potok: Děčín - Bynov (přehrada) Nová Ves Děčín Ústecký
24090 Jílovský potok: Děčín - Bynov (přehrada) Nová Ves Děčín Ústecký
24100 MANDAVA - Rumburk Rumburk 1 Děčín Ústecký
24100 MANDAVA - Rumburk Rumburk 1 Děčín Ústecký
24101 MANDAVA: Varnsdorf - statni hranice Varnsdorf Děčín Ústecký
24101 MANDAVA: Varnsdorf - statni hranice Varnsdorf Děčín Ústecký
24111 BILY POTOK, Litvinov Horní Litvínov Most Ústecký
24111 BILY POTOK, Litvinov Horní Litvínov Most Ústecký
24121 SVITAVKA u Zakup Zákupy Česká Lípa Liberecký
24121 SVITAVKA u Zakup Zákupy Česká Lípa Liberecký
24131 potok Bysta: Kerhartice-usti do Ploucnice (DC) Markvartice Děčín Ústecký
24131 potok Bysta: Kerhartice-usti do Ploucnice (DC) Markvartice Děčín Ústecký
31001 Žehuňská přehrada  Choťovice Kolín Středočeský
31001 Žehuňská přehrada  Choťovice Kolín Středočeský
31002 jezero u Poděbrad  Poděbrady I Nymburk Středočeský
31002 jezero u Poděbrad  Poděbrady I Nymburk Středočeský
31003 přehrada na Želivce  Hrádek Kutná Hora Středočeský
31003 přehrada na Želivce  Hrádek Kutná Hora Středočeský
31005 přehrada Vrchlice u Kutné Hory  Nová Lhota Kutná Hora Středočeský
31005 přehrada Vrchlice u Kutné Hory  Nová Lhota Kutná Hora Středočeský
31006 Hostivarska prehrada Hostivař Hlavní město Praha Hlavní město Praha
31006 Hostivarska prehrada Hostivař Hlavní město Praha Hlavní město Praha
31011 Orlická přehrada: Žďákovský most - hráz  Vystrkov Příbram Středočeský
31011 Orlická přehrada: Žďákovský most - hráz  Vystrkov Příbram Středočeský
31012 VLTAVA: Tehava, most - Cholín, most  Hřiměždice Příbram Středočeský
31012 VLTAVA: Tehava, most - Cholín, most  Hřiměždice Příbram Středočeský
31013 VLTAVA: Cholín, most - Živohošť, most  Županovice Příbram Středočeský
31013 VLTAVA: Cholín, most - Živohošť, most  Županovice Příbram Středočeský
31014 VLTAVA: Živohošť, most - Slapy  Měřín Benešov Středočeský
31014 VLTAVA: Živohošť, most - Slapy  Měřín Benešov Středočeský
31021 nadrz Dzban (Praha 6) Nebušice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
31021 nadrz Dzban (Praha 6) Nebušice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32001 Šlapanický rybník  Šlapanice Kladno Středočeský
32001 Šlapanický rybník  Šlapanice Kladno Středočeský
32002 Hobšovický rybník  Hobšovice Kladno Středočeský
32002 Hobšovický rybník  Hobšovice Kladno Středočeský
32005 slepe rameno Kozarovice (ME) Kozárovice Mělník Středočeský
32005 slepe rameno Kozarovice (ME) Kozárovice Mělník Středočeský
32010 rybník u Unhoště - Bulhar  Unhošť Kladno Středočeský
32010 rybník u Unhoště - Bulhar  Unhošť Kladno Středočeský
32011 Řevnice (Hlásná Třebáň, rameno Berounky, "v Tunich")  Lety Praha-západ Středočeský
32011 Řevnice (Hlásná Třebáň, rameno Berounky, "v Tunich")  Lety Praha-západ Středočeský
32020 slepá ramena u Čelákovic  Sedlčánky Praha-východ Středočeský
32020 slepá ramena u Čelákovic  Sedlčánky Praha-východ Středočeský
32021 rybníky u Dolních Počernic (Počernický, Martiňák)  Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32021 rybníky u Dolních Počernic (Počernický, Martiňák)  Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32030 rybníky u Kunratic a Šeberova  Šeberov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32030 rybníky u Kunratic a Šeberova  Šeberov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32031 rybníky u Průhonic  Průhonice Praha-západ Středočeský
32031 rybníky u Průhonic  Průhonice Praha-západ Středočeský
32032 Louňovice - Jevany (Louňovický, Jevanský ...)  Vyžlovka Praha-východ Středočeský
32032 Louňovice - Jevany (Louňovický, Jevanský ...)  Vyžlovka Praha-východ Středočeský
32033 Dunávické (Dunávický, Malý a Velký Chlébský ...)  Chleby Benešov Středočeský
32033 Dunávické (Dunávický, Malý a Velký Chlébský ...)  Chleby Benešov Středočeský
32034 Bystřické I (Semovický, Papírna /Jarkovický/, Konopišťský) Hůrka Benešov Středočeský
32034 Bystřické I (Semovický, Papírna /Jarkovický/, Konopišťský) Hůrka Benešov Středočeský
32035 Bystřické II (Splávský ...)  Bystřice Benešov Středočeský
32035 Bystřické II (Splávský ...)  Bystřice Benešov Středočeský
32039 Mích  Prostřední Lhota Příbram Středočeský
32039 Mích  Prostřední Lhota Příbram Středočeský
32050 Slejferna, Buskovsky (Horni Bousov, JC) Ošťovice Mladá Boleslav Středočeský
32050 Slejferna, Buskovsky (Horni Bousov, JC) Ošťovice Mladá Boleslav Středočeský
32051 Žabakor (u Mnichova Hradiště)  Doubrava Mladá Boleslav Středočeský
32051 Žabakor (u Mnichova Hradiště)  Doubrava Mladá Boleslav Středočeský
32053 Komárovský  Břístev Nymburk Středočeský
32053 Komárovský  Břístev Nymburk Středočeský
32054 Nový, Pátek, Brodek  Horky nad Jizerou Mladá Boleslav Středočeský
32054 Nový, Pátek, Brodek  Horky nad Jizerou Mladá Boleslav Středočeský
32055 Cervenský (u Dolního Bousova)  Ošťovice Mladá Boleslav Středočeský
32055 Cervenský (u Dolního Bousova)  Ošťovice Mladá Boleslav Středočeský
32056 Vražda, Matrovicky (Mladá Boleslav)  Sukorady Mladá Boleslav Středočeský
32056 Vražda, Matrovicky (Mladá Boleslav)  Sukorady Mladá Boleslav Středočeský
32058 Rožďálovické I (Zrcadlo, Hasina, Bučice,Lohovecký, Pařiz) Mlýnec Jičín Královéhradecký
32058 Rožďálovické I (Zrcadlo, Hasina, Bučice,Lohovecký, Pařiz) Mlýnec Jičín Královéhradecký
32059 Rožďálovické II (Nečas, Komorní,Bílek,Ledečský, Na holi) Nečas Jičín Královéhradecký
32059 Rožďálovické II (Nečas, Komorní,Bílek,Ledečský, Na holi) Nečas Jičín Královéhradecký
32060 Dymokurské (Pustý, Jakub , Vražda)  Břístev Nymburk Středočeský
32060 Dymokurské (Pustý, Jakub , Vražda)  Břístev Nymburk Středočeský
32061 Dlouhopolský  Dlouhopolsko Nymburk Středočeský
32061 Dlouhopolský  Dlouhopolsko Nymburk Středočeský
32062 stojaté vody Klavary - Oseček  Pňov Kolín Středočeský
32062 stojaté vody Klavary - Oseček  Pňov Kolín Středočeský
32063 Mlékovické (Mlékoviční, Podbečvárecký)  Nová Ves III Kolín Středočeský
32063 Mlékovické (Mlékoviční, Podbečvárecký)  Nová Ves III Kolín Středočeský
32064 Vavřinecké (Vavřinecký, Horní, Kacíř)  Hatě Kolín Středočeský
32064 Vavřinecké (Vavřinecký, Horní, Kacíř)  Hatě Kolín Středočeský
32065 Zásadník u Cinevsi  Velenice Nymburk Středočeský
32065 Zásadník u Cinevsi  Velenice Nymburk Středočeský
32066 Svojsické  Nová Ves III Kolín Středočeský
32066 Svojsické  Nová Ves III Kolín Středočeský
32067 ryb. Vrabcov a Utopenec (Cirkvice, KH) Třebešice Kutná Hora Středočeský
32067 ryb. Vrabcov a Utopenec (Cirkvice, KH) Třebešice Kutná Hora Středočeský
32069 Ovcarensky ryb. Jakub Kutná Hora Středočeský
32069 Ovcarensky ryb. Jakub Kutná Hora Středočeský
32075 v Lidicích  Lidice Kladno Středočeský
32075 v Lidicích  Lidice Kladno Středočeský
32076 u Stehelčevsi a Vrapice  Stehelčeves Kladno Středočeský
32076 u Stehelčevsi a Vrapice  Stehelčeves Kladno Středočeský
32077 Lipovec ve Hřebci  Hřebeč Kladno Středočeský
32077 Lipovec ve Hřebci  Hřebeč Kladno Středočeský
32078 Kozel  Unhošť Kladno Středočeský
32078 Kozel  Unhošť Kladno Středočeský
32079 Rybárna u Unhoště  Unhošť Kladno Středočeský
32079 Rybárna u Unhoště  Unhošť Kladno Středočeský
32080 Svarovský  Hvozdec Benešov Středočeský
32080 Svarovský  Hvozdec Benešov Středočeský
32081 u Velvar (Chržínský, Budihostický)  Chržín Kladno Středočeský
32081 u Velvar (Chržínský, Budihostický)  Chržín Kladno Středočeský
32086 Turyňský ryb. (Záplavy) u K. Žehrovic Srby Kladno Středočeský
32086 Turyňský ryb. (Záplavy) u K. Žehrovic Srby Kladno Středočeský
32091 rybníky u Králova Dvora  Popovice Beroun Středočeský
32091 rybníky u Králova Dvora  Popovice Beroun Středočeský
32101 Sedlčanské rybníky I.  Rudolec Příbram Středočeský
32101 Sedlčanské rybníky I.  Rudolec Příbram Středočeský
32102 Sedlčanské rybníky II.  Solopysky Příbram Středočeský
32102 Sedlčanské rybníky II.  Solopysky Příbram Středočeský
32103 Sedlčanské rybníky III.  Sedlečko Benešov Středočeský
32103 Sedlčanské rybníky III.  Sedlečko Benešov Středočeský
32110 Prívazí, Návesní (Lhotka, PB) Lhotka Příbram Středočeský
32110 Prívazí, Návesní (Lhotka, PB) Lhotka Příbram Středočeský
32111 rybníky v okolí Milína  Radětice Příbram Středočeský
32111 rybníky v okolí Milína  Radětice Příbram Středočeský
32112 rybníky v okolí Příbrami  Příbram I Příbram Středočeský
32112 rybníky v okolí Příbrami  Příbram I Příbram Středočeský
32113 Papež, Koryto  Dobříš Příbram Středočeský
32113 Papež, Koryto  Dobříš Příbram Středočeský
32114 Svatopolský, Komora  Budínek Příbram Středočeský
32114 Svatopolský, Komora  Budínek Příbram Středočeský
32115 Návesní, Nový (Oboriste, PB) Obořiště Příbram Středočeský
32115 Návesní, Nový (Oboriste, PB) Obořiště Příbram Středočeský
32116 ryb. u Holsin (Sychrovsky, Vackuv) Sychrov Příbram Středočeský
32116 ryb. u Holsin (Sychrovsky, Vackuv) Sychrov Příbram Středočeský
32117 ryb. u Kotencic a Picina (Chlumsky, Hluboky, Pilka aj.) Dubenec Příbram Středočeský
32117 ryb. u Kotencic a Picina (Chlumsky, Hluboky, Pilka aj.) Dubenec Příbram Středočeský
32118 rybniky u Stare Huti (Hutsky, Strz) Stará Huť Příbram Středočeský
32118 rybniky u Stare Huti (Hutsky, Strz) Stará Huť Příbram Středočeský
32119 Drhovsky rybnik Drhovy Příbram Středočeský
32119 Drhovsky rybnik Drhovy Příbram Středočeský
32120 Okořský rybník Okoř Praha-západ Středočeský
32120 Okořský rybník Okoř Praha-západ Středočeský
32121 Zboznov u Senetina Senetín Kutná Hora Středočeský
32121 Zboznov u Senetina Senetín Kutná Hora Středočeský
32122 rybnik Nervak Unhošť Kladno Středočeský
32122 rybnik Nervak Unhošť Kladno Středočeský
32126 Blahotinske rybniky Blahotice Kladno Středočeský
32126 Blahotinske rybniky Blahotice Kladno Středočeský
32128 rybn. u Drásova a Skalky (Homolka, Prostřední, Hladov) Drásov Příbram Středočeský
32128 rybn. u Drásova a Skalky (Homolka, Prostřední, Hladov) Drásov Příbram Středočeský
32129 rybn. v Uhrinevsi (Nadymac, vodice) Benice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32129 rybn. v Uhrinevsi (Nadymac, vodice) Benice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32130 ryb. V Horousanech Horoušany Praha-východ Středočeský
32130 ryb. V Horousanech Horoušany Praha-východ Středočeský
32131 Podleský rybník  Dubeč Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32131 Podleský rybník  Dubeč Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32132 ryb. Slatina, Dubec u Prahy Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32132 ryb. Slatina, Dubec u Prahy Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32133 ryb. V Rohozniku, Dubec Dubeč Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32133 ryb. V Rohozniku, Dubec Dubeč Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32134 Aloisov Černý Most Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32134 Aloisov Černý Most Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32137 Milicovske rybniky Újezd Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32137 Milicovske rybniky Újezd Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32141 Sanovsky rybník (okres Rakovník)  Šanov Rakovník Středočeský
32141 Sanovsky rybník (okres Rakovník)  Šanov Rakovník Středočeský
32142 ryb. Cerveny a Mlynsky (Mšec), Novostrašecko (RA)  Mšec Rakovník Středočeský
32142 ryb. Cerveny a Mlynsky (Mšec), Novostrašecko (RA)  Mšec Rakovník Středočeský
32143 rybníky: Punčocha, Pilský, Markův a Malý Dvorský, Mlýnský Mšec Rakovník Středočeský
32143 rybníky: Punčocha, Pilský, Markův a Malý Dvorský, Mlýnský Mšec Rakovník Středočeský
32144 rybník Lodenický, Novostrašecko  Lodenice Rakovník Středočeský
32144 rybník Lodenický, Novostrašecko  Lodenice Rakovník Středočeský
32145 rybník Bucky, RA  Kalivody Rakovník Středočeský
32145 rybník Bucky, RA  Kalivody Rakovník Středočeský
32146 Podhorní rybník, Nove Straseci, RA Pecínov Rakovník Středočeský
32146 Podhorní rybník, Nove Straseci, RA Pecínov Rakovník Středočeský
32147 Soudní rybník dolní, RA Mšecké Žehrovice Rakovník Středočeský
32147 Soudní rybník dolní, RA Mšecké Žehrovice Rakovník Středočeský
32148 Cizkovsky rybn, Oracov, RA Oráčov Rakovník Středočeský
32148 Cizkovsky rybn, Oracov, RA Oráčov Rakovník Středočeský
32151 rybník Kolesovicky, RA Kolešovice Rakovník Středočeský
32151 rybník Kolesovicky, RA Kolešovice Rakovník Středočeský
32155 Zákuv rybník, RA Lužná Rakovník Středočeský
32155 Zákuv rybník, RA Lužná Rakovník Středočeský
32156 rybníky Horní a Dolní Fikač, Rakovnický, Velký u Jeseni Chotěšov Rakovník Středočeský
32156 rybníky Horní a Dolní Fikač, Rakovnický, Velký u Jeseni Chotěšov Rakovník Středočeský
32158 ryb. Hrebecniky, Ujezdec Hřebečníky Rakovník Středočeský
32158 ryb. Hrebecniky, Ujezdec Hřebečníky Rakovník Středočeský
32161 Proudnický rybník u Zizelic, KO Loukonosy Kolín Středočeský
32161 Proudnický rybník u Zizelic, KO Loukonosy Kolín Středočeský
32171 Čímský rybník (Velke Chotilsko) Čím Příbram Středočeský
32171 Čímský rybník (Velke Chotilsko) Čím Příbram Středočeský
32200 rybnicky v ZOO Praha Bohnice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32200 rybnicky v ZOO Praha Bohnice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32201 Hamerský (Praha 10)  Záběhlice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32201 Hamerský (Praha 10)  Záběhlice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32202 retenční nádrže u Spořilova a Košíku  Chodov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32202 retenční nádrže u Spořilova a Košíku  Chodov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32203 retencni nadrze, JZ Mesto (Praha 13) Stodůlky Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32203 retencni nadrze, JZ Mesto (Praha 13) Stodůlky Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32210 Hostivické rybníky  Hostivice Praha-západ Středočeský
32210 Hostivické rybníky  Hostivice Praha-západ Středočeský
32210a Litovický rybník Hostivice Praha-západ Středočeský
32210a Litovický rybník Hostivice Praha-západ Středočeský
32210b rybník Kala Hostivice Praha-západ Středočeský
32210b rybník Kala Hostivice Praha-západ Středočeský
32210c Břevský rybník Hostivice Praha-západ Středočeský
32210c Břevský rybník Hostivice Praha-západ Středočeský
32212 Libocky rybnik, Liboc, Praha 6 Vokovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32212 Libocky rybnik, Liboc, Praha 6 Vokovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32221 rybník v Cimicích  Čimice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32221 rybník v Cimicích  Čimice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
32222 Bustehrad - rybníky na návsi  Buštěhrad Kladno Středočeský
32222 Bustehrad - rybníky na návsi  Buštěhrad Kladno Středočeský
32223 Probostsky rybník u Brandýsa n.L. Borek Praha-východ Středočeský
32223 Probostsky rybník u Brandýsa n.L. Borek Praha-východ Středočeský
32231 rybnik Drhlensky (okr. MB) Čížovka Mladá Boleslav Středočeský
32231 rybnik Drhlensky (okr. MB) Čížovka Mladá Boleslav Středočeský
33001 Pískovna u Cítova  Vliněves Mělník Středočeský
33001 Pískovna u Cítova  Vliněves Mělník Středočeský
33002 pískovna u Tynce nad Labem  Týnec nad Labem Kolín Středočeský
33002 pískovna u Tynce nad Labem  Týnec nad Labem Kolín Středočeský
33003 pískovna u Vojkovic  Vojkovice Mělník Středočeský
33003 pískovna u Vojkovic  Vojkovice Mělník Středočeský
33004 pískovna u Kolína  Šťáralka Kolín Středočeský
33004 pískovna u Kolína  Šťáralka Kolín Středočeský
33005 piskovna Hradistko Hradišťko I Kolín Středočeský
33005 piskovna Hradistko Hradišťko I Kolín Středočeský
33006 piskovna Zalezlice (ME) Zálezlice Mělník Středočeský
33006 piskovna Zalezlice (ME) Zálezlice Mělník Středočeský
33007 piskovna Mlekojedy ME Tišice Mělník Středočeský
33007 piskovna Mlekojedy ME Tišice Mělník Středočeský
33011 retenční nádrž Jiviny  Řepy Hlavní město Praha Hlavní město Praha
33011 retenční nádrž Jiviny  Řepy Hlavní město Praha Hlavní město Praha
33012 retenční nádrž Strnad  Zličín Hlavní město Praha Hlavní město Praha
33012 retenční nádrž Strnad  Zličín Hlavní město Praha Hlavní město Praha
33013 odkaliště popílku Spolany, Neratovice (Tišice, ME)  Mlékojedy Mělník Středočeský
33013 odkaliště popílku Spolany, Neratovice (Tišice, ME)  Mlékojedy Mělník Středočeský
33014 odkaliště Podvlčí  Horní Počaply Mělník Středočeský
33014 odkaliště Podvlčí  Horní Počaply Mělník Středočeský
33015 Jezero u Lhoty (Drísy) Lhota Praha-východ Středočeský
33015 Jezero u Lhoty (Drísy) Lhota Praha-východ Středočeský
33016 Pískovna u Brandýsa n.L.-Staré Boleslavi (velká a malá) Borek Praha-východ Středočeský
33016 Pískovna u Brandýsa n.L.-Staré Boleslavi (velká a malá) Borek Praha-východ Středočeský
33017 piskovna u Ovcar PH Ovčáry Mělník Středočeský
33017 piskovna u Ovcar PH Ovčáry Mělník Středočeský
33018 piskovna Tousen (Celakovice, PH) Káraný Praha-východ Středočeský
33018 piskovna Tousen (Celakovice, PH) Káraný Praha-východ Středočeský
34010 VLTAVA: hráz Orlické nádrže - Kamýk n. Vlt.  Žebrákov Příbram Středočeský
34010 VLTAVA: hráz Orlické nádrže - Kamýk n. Vlt.  Žebrákov Příbram Středočeský
34011 VLTAVA: Kamýk n.Vlt. -Tahava  Hojšín Příbram Středočeský
34011 VLTAVA: Kamýk n.Vlt. -Tahava  Hojšín Příbram Středočeský
34015 VLTAVA: Slapy, hráz Štěchovice  Třebsín Benešov Středočeský
34015 VLTAVA: Slapy, hráz Štěchovice  Třebsín Benešov Středočeský
34016 VLTAVA: Štěchovice - Davle, most  Sázava Praha-západ Středočeský
34016 VLTAVA: Štěchovice - Davle, most  Sázava Praha-západ Středočeský
34017 VLTAVA: Davle, most - Zbraslav, most  Měchenice Praha-západ Středočeský
34017 VLTAVA: Davle, most - Zbraslav, most  Měchenice Praha-západ Středočeský
34018 VLTAVA: Zbraslav, most - Chuchle, most  Modřany Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34018 VLTAVA: Zbraslav, most - Chuchle, most  Modřany Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34019 VLTAVA: Chuchle,most - Podolí  Braník Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34019 VLTAVA: Chuchle,most - Podolí  Braník Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34020 VLTAVA: Podolí - Mánesův most  Staré Město Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34020 VLTAVA: Podolí - Mánesův most  Staré Město Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34021 VLTAVA: Mánesův most - most Barikádníků  Holešovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34021 VLTAVA: Mánesův most - most Barikádníků  Holešovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34022 VLTAVA: most Barikádníků - Podbaba + Stromovka  Troja Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34022 VLTAVA: most Barikádníků - Podbaba + Stromovka  Troja Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34023 VLTAVA: Podbaba - Roztoky, splav  Sedlec Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34023 VLTAVA: Podbaba - Roztoky, splav  Sedlec Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34024 VLTAVA: Roztoky, splav - Kralupy nad Vltavou, most  Libčice nad Vltavou Praha-západ Středočeský
34024 VLTAVA: Roztoky, splav - Kralupy nad Vltavou, most  Libčice nad Vltavou Praha-západ Středočeský
34024,1 VLTAVA: Řež, lávka - Kralupy nad Vltavou, most  Dolánky Mělník Středočeský
34024,1 VLTAVA: Řež, lávka - Kralupy nad Vltavou, most  Dolánky Mělník Středočeský
34024,2 VLTAVA: Roztoky, splav - Řež, lávka Husinec Praha-východ Středočeský
34024,2 VLTAVA: Roztoky, splav - Řež, lávka Husinec Praha-východ Středočeský
34025 VLTAVA: Kralupy nad Vltavou, most - Vraňany  Miřejovice Mělník Středočeský
34025 VLTAVA: Kralupy nad Vltavou, most - Vraňany  Miřejovice Mělník Středočeský
34026 VLTAVA: Vraňany - Mělník, soutok  Zelčín Mělník Středočeský
34026 VLTAVA: Vraňany - Mělník, soutok  Zelčín Mělník Středočeský
34028 VLTAVA: Vraňansko - Hořínský kanál  Chramostek Mělník Středočeský
34028 VLTAVA: Vraňansko - Hořínský kanál  Chramostek Mělník Středočeský
34030 LABE: Týnec nad Labem - Kolín, železniční most  Konárovice Kolín Středočeský
34030 LABE: Týnec nad Labem - Kolín, železniční most  Konárovice Kolín Středočeský
34031 LABE: Kolín, železniční most - Klavary, jez  Hradišťko I Kolín Středočeský
34031 LABE: Kolín, železniční most - Klavary, jez  Hradišťko I Kolín Středočeský
34032 LABE: Klavary,jez - Oseček, býv.přívoz  Pňov Kolín Středočeský
34032 LABE: Klavary,jez - Oseček, býv.přívoz  Pňov Kolín Středočeský
34033 LABE: Oseček - Velké Zboží  Poděbrady III Nymburk Středočeský
34033 LABE: Oseček - Velké Zboží  Poděbrady III Nymburk Středočeský
34034 LABE: Velké Zboží - Nymburk, železniční most  Kovanice Nymburk Středočeský
34034 LABE: Velké Zboží - Nymburk, železniční most  Kovanice Nymburk Středočeský
34035 LABE: Nymburk, železniční most - Hradištko  Kostomlátky Nymburk Středočeský
34035 LABE: Nymburk, železniční most - Hradištko  Kostomlátky Nymburk Středočeský
34036 LABE: Hradištko - Lysá nad Labem  Stratov Nymburk Středočeský
34036 LABE: Hradištko - Lysá nad Labem  Stratov Nymburk Středočeský
34037 LABE: Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem  Čelákovice Praha-východ Středočeský
34037 LABE: Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem  Čelákovice Praha-východ Středočeský
34038 LABE: Brandýs nad Labem - Borek  Brandýs nad Labem Praha-východ Středočeský
34038 LABE: Brandýs nad Labem - Borek  Brandýs nad Labem Praha-východ Středočeský
34039 LABE: Borek - Kostelec  Ovčáry Mělník Středočeský
34039 LABE: Borek - Kostelec  Ovčáry Mělník Středočeský
34040 LABE: Kostelec - Neratovice  Jiřice Mělník Středočeský
34040 LABE: Kostelec - Neratovice  Jiřice Mělník Středočeský
34041 LABE: Neratovice - Mělník, soutok  Kly Mělník Středočeský
34041 LABE: Neratovice - Mělník, soutok  Kly Mělník Středočeský
34042 LABE: Mělník, soutok - Dolní Beřkovice  Vliněves Mělník Středočeský
34042 LABE: Mělník, soutok - Dolní Beřkovice  Vliněves Mělník Středočeský
34043 LABE: Dolní Beřkovice - Horní Počáply  Liběchov Mělník Středočeský
34043 LABE: Dolní Beřkovice - Horní Počáply  Liběchov Mělník Středočeský
34056 BEROUNKA: Skryje, most - Roztoky u Křivoklátu, jez  Nezabudice Rakovník Středočeský
34056 BEROUNKA: Skryje, most - Roztoky u Křivoklátu, jez  Nezabudice Rakovník Středočeský
34057 BEROUNKA: Roztoky u Křivoklátu - Zbečno  Písky Rakovník Středočeský
34057 BEROUNKA: Roztoky u Křivoklátu - Zbečno  Písky Rakovník Středočeský
34058 BEROUNKA: Zbečno - Niľbor  Žloukovice Beroun Středočeský
34058 BEROUNKA: Zbečno - Niľbor  Žloukovice Beroun Středočeský
34059 BEROUNKA: Nižbor - Beroun  Hýskov Beroun Středočeský
34059 BEROUNKA: Nižbor - Beroun  Hýskov Beroun Středočeský
34060 BEROUNKA: Beroun - Srbsko  Záhrabská Beroun Středočeský
34060 BEROUNKA: Beroun - Srbsko  Záhrabská Beroun Středočeský
34061 BEROUNKA: Srbsko - Hlásná Třebáň  Karlštejn Beroun Středočeský
34061 BEROUNKA: Srbsko - Hlásná Třebáň  Karlštejn Beroun Středočeský
34062 BEROUNKA: Hlásná Třebáň - Dobřichovice  Řevnice Praha-západ Středočeský
34062 BEROUNKA: Hlásná Třebáň - Dobřichovice  Řevnice Praha-západ Středočeský
34063 BEROUNKA: Dobřichovice - Černošice  Všenory Praha-západ Středočeský
34063 BEROUNKA: Dobřichovice - Černošice  Všenory Praha-západ Středočeský
34064 BEROUNKA: Černošice - Radotín  Radotín Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34064 BEROUNKA: Černošice - Radotín  Radotín Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34065 BEROUNKA: Radotín - soutok s Vltavou  Lahovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34065 BEROUNKA: Radotín - soutok s Vltavou  Lahovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34068 SÁZAVA: Velká Paseka - Zruč  Horka II Kutná Hora Středočeský
34068 SÁZAVA: Velká Paseka - Zruč  Horka II Kutná Hora Středočeský
34069 SÁZAVA: Zruč - ústí Želivky  Chabeřice Kutná Hora Středočeský
34069 SÁZAVA: Zruč - ústí Želivky  Chabeřice Kutná Hora Středočeský
34070 SÁZAVA: ústí Želivky - Kácov  Zliv Kutná Hora Středočeský
34070 SÁZAVA: ústí Želivky - Kácov  Zliv Kutná Hora Středočeský
34071 SÁZAVA: Kácov - ústí Blanice  Otryby Kutná Hora Středočeský
34071 SÁZAVA: Kácov - ústí Blanice  Otryby Kutná Hora Středočeský
34072 SÁZAVA: ústí Blanice - Rataje  Český Šternberk Benešov Středočeský
34072 SÁZAVA: ústí Blanice - Rataje  Český Šternberk Benešov Středočeský
34073 SÁZAVA: Rataje - Sázava  Přívlaky Kutná Hora Středočeský
34073 SÁZAVA: Rataje - Sázava  Přívlaky Kutná Hora Středočeský
34074 SÁZAVA: Sázava - Chocerady  Pyskočely Praha-východ Středočeský
34074 SÁZAVA: Sázava - Chocerady  Pyskočely Praha-východ Středočeský
34075 SÁZAVA: Chocerady - Čtyřkoly  Kaliště Praha-východ Středočeský
34075 SÁZAVA: Chocerady - Čtyřkoly  Kaliště Praha-východ Středočeský
34076 SÁZAVA: Čtyřkoly - Poříčí  Čerčany Benešov Středočeský
34076 SÁZAVA: Čtyřkoly - Poříčí  Čerčany Benešov Středočeský
34077 SÁZAVA: Poříčí - Týnec nad Sázavou  Malešín Benešov Středočeský
34077 SÁZAVA: Poříčí - Týnec nad Sázavou  Malešín Benešov Středočeský
34078 SÁZAVA: Týnec nad Sázavou - Kamenný Přívoz  Krhanice Benešov Středočeský
34078 SÁZAVA: Týnec nad Sázavou - Kamenný Přívoz  Krhanice Benešov Středočeský
34079 SÁZAVA: Kamenný Přívoz - soutok s Vltavou  Luka pod Medníkem Praha-západ Středočeský
34079 SÁZAVA: Kamenný Přívoz - soutok s Vltavou  Luka pod Medníkem Praha-západ Středočeský
34085 JIZERA: Březina - Mnichovo Hradiątě  Hněvousice Mladá Boleslav Středočeský
34085 JIZERA: Březina - Mnichovo Hradiątě  Hněvousice Mladá Boleslav Středočeský
34086 JIZERA: Mnichovo Hradiště - Bakov nad Jizerou  Ptýrov Mladá Boleslav Středočeský
34086 JIZERA: Mnichovo Hradiště - Bakov nad Jizerou  Ptýrov Mladá Boleslav Středočeský
34087 JIZERA: Bakov - Debř  Podhradí Mladá Boleslav Středočeský
34087 JIZERA: Bakov - Debř  Podhradí Mladá Boleslav Středočeský
34088 JIZERA: Debř - Dolní Krnsko  Čejetice Mladá Boleslav Středočeský
34088 JIZERA: Debř - Dolní Krnsko  Čejetice Mladá Boleslav Středočeský
34089 JIZERA: Dolní Krnsko - Horky nad Jizerou  Krnsko Mladá Boleslav Středočeský
34089 JIZERA: Dolní Krnsko - Horky nad Jizerou  Krnsko Mladá Boleslav Středočeský
34090 JIZERA: Horky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou  Dražice Mladá Boleslav Středočeský
34090 JIZERA: Horky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou  Dražice Mladá Boleslav Středočeský
34091 JIZERA: Benátky nad Jizerou - Tuřice Kochánky Mladá Boleslav Středočeský
34091 JIZERA: Benátky nad Jizerou - Tuřice Kochánky Mladá Boleslav Středočeský
34092 JIZERA: Tuřice - soutok s Labem  Sojovice Mladá Boleslav Středočeský
34092 JIZERA: Tuřice - soutok s Labem  Sojovice Mladá Boleslav Středočeský
34095 CIDLINA: Žehuň (hráz) - Sány (silniční most)  Dobšice Nymburk Středočeský
34095 CIDLINA: Žehuň (hráz) - Sány (silniční most)  Dobšice Nymburk Středočeský
34096 CIDLINA: Sány (siln. m.) - Libice nad Cidlinou (siln.m.) Opolany Nymburk Středočeský
34096 CIDLINA: Sány (siln. m.) - Libice nad Cidlinou (siln.m.) Opolany Nymburk Středočeský
34097 CIDLINA: Libice nad Cidlinou (siln. most) - usti do Labe Libice nad Cidlinou Nymburk Středočeský
34097 CIDLINA: Libice nad Cidlinou (siln. most) - usti do Labe Libice nad Cidlinou Nymburk Středočeský
34100 KNEZMOSTKA: Knezmost - Jizera  Zájezdy Mladá Boleslav Středočeský
34100 KNEZMOSTKA: Knezmost - Jizera  Zájezdy Mladá Boleslav Středočeský
34105 KONOPIŠŤSKÝ POTOK: Bystřice - Benešov  Jírovice Benešov Středočeský
34105 KONOPIŠŤSKÝ POTOK: Bystřice - Benešov  Jírovice Benešov Středočeský
34110 Zákolanský potok v Lidicích  Lidice Kladno Středočeský
34110 Zákolanský potok v Lidicích  Lidice Kladno Středočeský
34119 LITAVKA: Lochovice - Zdice  Chodouň Beroun Středočeský
34119 LITAVKA: Lochovice - Zdice  Chodouň Beroun Středočeský
34120 LITAVKA: Zdice - Beroun  Popovice Beroun Středočeský
34120 LITAVKA: Zdice - Beroun  Popovice Beroun Středočeský
34134 MRLINA (Rozdalovice, NB) Podolí Nymburk Středočeský
34134 MRLINA (Rozdalovice, NB) Podolí Nymburk Středočeský
34135 MRLINA: Křinec - Nymburk  Rašovice Nymburk Středočeský
34135 MRLINA: Křinec - Nymburk  Rašovice Nymburk Středočeský
34141 MASTNÍK  Velběhy Příbram Středočeský
34141 MASTNÍK  Velběhy Příbram Středočeský
34150 Líbeznický potok  Jiřice Mělník Středočeský
34150 Líbeznický potok  Jiřice Mělník Středočeský
34151 Mratinsky, Libeznicky potok (Mesice) Sluhy Praha-východ Středočeský
34151 Mratinsky, Libeznicky potok (Mesice) Sluhy Praha-východ Středočeský
34160 ZELIVKA: Soutice -soutok se Sázavou  Nesměřice Kutná Hora Středočeský
34160 ZELIVKA: Soutice -soutok se Sázavou  Nesměřice Kutná Hora Středočeský
34165 VRCHLICE: Kutná Hora - Nove Dvory Malín Kutná Hora Středočeský
34165 VRCHLICE: Kutná Hora - Nove Dvory Malín Kutná Hora Středočeský
34168 Botič: Osnice - Křeslice (vč. Průhonického parku)  Průhonice Praha-západ Středočeský
34168 Botič: Osnice - Křeslice (vč. Průhonického parku)  Průhonice Praha-západ Středočeský
34169 Botič: Křeslice - ústí do údol. nádrže Hostivař  Petrovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34169 Botič: Křeslice - ústí do údol. nádrže Hostivař  Petrovice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34170 Botič: úd.nádrž Hostivař - Záběhlický zámeček  Hostivař Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34170 Botič: úd.nádrž Hostivař - Záběhlický zámeček  Hostivař Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34171 Botič: Záběhlický zámeček - Vyšehrad  Žižkov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34171 Botič: Záběhlický zámeček - Vyšehrad  Žižkov Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34174 Hostavicky potok, Dubec, Praha Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34174 Hostavicky potok, Dubec, Praha Dolní Počernice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34180 RAKOVNICkÝ POTOK: v Rakovníku  Rakovník II Rakovník Středočeský
34180 RAKOVNICkÝ POTOK: v Rakovníku  Rakovník II Rakovník Středočeský
34181 RAKOVNICKÝ POTOK: Rakovník (Bulovna) - Pustověty  Chlum Rakovník Středočeský
34181 RAKOVNICKÝ POTOK: Rakovník (Bulovna) - Pustověty  Chlum Rakovník Středočeský
34182 RAKOVNICKÝ POTOK: Pustověty - ústí do Berounky  Městečko Rakovník Středočeský
34182 RAKOVNICKÝ POTOK: Pustověty - ústí do Berounky  Městečko Rakovník Středočeský
34191 VLČAVA: v Rožmitále p. Třemšínem  Rožmitál pod Třemšínem Příbram Středočeský
34191 VLČAVA: v Rožmitále p. Třemšínem  Rožmitál pod Třemšínem Příbram Středočeský
34192 VLČAVA: mezi Rožmitálem a Březnicí  Pňovice Příbram Středočeský
34192 VLČAVA: mezi Rožmitálem a Březnicí  Pňovice Příbram Středočeský
34193 SKALICE: v Březnici  Březnice Příbram Středočeský
34193 SKALICE: v Březnici  Březnice Příbram Středočeský
34194 SKALICE: mezi Březnicí a Myslínem  Dobrá Voda Příbram Středočeský
34194 SKALICE: mezi Březnicí a Myslínem  Dobrá Voda Příbram Středočeský
34201 slepé rameno jezero Ostrá - zdymadlo Lysá n.L.  Ostrá Nymburk Středočeský
34201 slepé rameno jezero Ostrá - zdymadlo Lysá n.L.  Ostrá Nymburk Středočeský
34202 KOUNICKÝ POTOK: Přerov n.L. - zdymadlo Lysá n.L.  Litol Nymburk Středočeský
34202 KOUNICKÝ POTOK: Přerov n.L. - zdymadlo Lysá n.L.  Litol Nymburk Středočeský
34212 RICANSKY potok: Vodice - Podlessky rybnik Benice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
34212 RICANSKY potok: Vodice - Podlessky rybnik Benice Hlavní město Praha Hlavní město Praha
41001 Orlík: Nový Mlýn - Podolský most  Jehnědno Písek Jihočeský
41001 Orlík: Nový Mlýn - Podolský most  Jehnědno Písek Jihočeský
41002 Lipno I v.n. Dolní Vltavice Český Krumlov Jihočeský
41002 Lipno I v.n. Dolní Vltavice Český Krumlov Jihočeský
41003 Lipno II - vyrovnávací nádrž  Lachovice Český Krumlov Jihočeský
41003 Lipno II - vyrovnávací nádrž  Lachovice Český Krumlov Jihočeský
41005 VD Hněvkovice  Jaroslavice České Budějovice Jihočeský
41005 VD Hněvkovice  Jaroslavice České Budějovice Jihočeský
41006 VD Kořensko  Neznašov České Budějovice Jihočeský
41006 VD Kořensko  Neznašov České Budějovice Jihočeský
41007 Římovská přehrada  Římov České Budějovice Jihočeský
41007 Římovská přehrada  Římov České Budějovice Jihočeský
41008 Orlík: Kořensko - Jehnědno  Hladná Písek Jihočeský
41008 Orlík: Kořensko - Jehnědno  Hladná Písek Jihočeský
41009 Orlík: Jednědno - Podolský most  Olešná Písek Jihočeský
41009 Orlík: Jednědno - Podolský most  Olešná Písek Jihočeský
41010 Orlík:Podolský most - Zvíkov  Vůsí Písek Jihočeský
41010 Orlík:Podolský most - Zvíkov  Vůsí Písek Jihočeský
41011 Orlík: Zvíkov - Žďákovský most  Zbonín Písek Jihočeský
41011 Orlík: Zvíkov - Žďákovský most  Zbonín Písek Jihočeský
41012 Orlík - Otava: Jistec - ústí Lomnice  Tukleky Písek Jihočeský
41012 Orlík - Otava: Jistec - ústí Lomnice  Tukleky Písek Jihočeský
41013 Orlík - Otava: ústí Lomnice - Zvíkov  Svatá Anna Písek Jihočeský
41013 Orlík - Otava: ústí Lomnice - Zvíkov  Svatá Anna Písek Jihočeský
41020 VD Trnávka  Brtná Pelhřimov Vysočina
41020 VD Trnávka  Brtná Pelhřimov Vysočina
41021 VD Vřesník  Vřesník Pelhřimov Vysočina
41021 VD Vřesník  Vřesník Pelhřimov Vysočina
41022 VD Sedlice  Sedlice Pelhřimov Vysočina
41022 VD Sedlice  Sedlice Pelhřimov Vysočina
42000 rybníky v CHKO Třeboňsko  Přeseka Jindřichův Hradec Jihočeský
42000 rybníky v CHKO Třeboňsko  Přeseka Jindřichův Hradec Jihočeský
42000a Medenice Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000a Medenice Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000b Traviční/Obecní u Mníšků Mníšek Jindřichův Hradec Jihočeský
42000b Traviční/Obecní u Mníšků Mníšek Jindřichův Hradec Jihočeský
42000c Velká Černá Libořezy Jindřichův Hradec Jihočeský
42000c Velká Černá Libořezy Jindřichův Hradec Jihočeský
42000d Blato Žíteč Jindřichův Hradec Jihočeský
42000d Blato Žíteč Jindřichův Hradec Jihočeský
42000e Blatečko Mníšek Jindřichův Hradec Jihočeský
42000e Blatečko Mníšek Jindřichův Hradec Jihočeský
42000f Velký Bělovatý Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000f Velký Bělovatý Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000g Horní Kopytů Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000g Horní Kopytů Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000h Malý Travičný Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000h Malý Travičný Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000i Velký travičný Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000i Velký travičný Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000j Roubíků Mirochov Jindřichův Hradec Jihočeský
42000j Roubíků Mirochov Jindřichův Hradec Jihočeský
42000k Podsedek Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
42000k Podsedek Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
42000l Žebrákov Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
42000l Žebrákov Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
42000m Voles Žíteč Jindřichův Hradec Jihočeský
42000m Voles Žíteč Jindřichův Hradec Jihočeský
42000n Starý Hosporář Majdalena Jindřichův Hradec Jihočeský
42000n Starý Hosporář Majdalena Jindřichův Hradec Jihočeský
42000o Staré jezero Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42000o Staré jezero Lutová Jindřichův Hradec Jihočeský
42001 rybníky u Rojic  Rojice Strakonice Jihočeský
42001 rybníky u Rojic  Rojice Strakonice Jihočeský
42002 rybníky u Blatné  Paštiky Strakonice Jihočeský
42002 rybníky u Blatné  Paštiky Strakonice Jihočeský
42003 rybníky u obcí Tchořovice, Pole, Vrbno (ryb.Dolejší=pří Tchořovice Strakonice Jihočeský
42003 rybníky u obcí Tchořovice, Pole, Vrbno (ryb.Dolejší=pří Tchořovice Strakonice Jihočeský
42004 u obcí Kocelovice,Řiště  Kocelovice Strakonice Jihočeský
42004 u obcí Kocelovice,Řiště  Kocelovice Strakonice Jihočeský
42005 u obcí Lnáře, Předmíř, Metly  Metly Strakonice Jihočeský
42005 u obcí Lnáře, Předmíř, Metly  Metly Strakonice Jihočeský
42006 u Čížové  Zlivice Písek Jihočeský
42006 u Čížové  Zlivice Písek Jihočeský
42007 Novovrážský  Nová Vráž Písek Jihočeský
42007 Novovrážský  Nová Vráž Písek Jihočeský
42008 u Střelských Hoštic (Pustý, Strakonický, Jezářek)  Střelské Hoštice Strakonice Jihočeský
42008 u Střelských Hoštic (Pustý, Strakonický, Jezářek)  Střelské Hoštice Strakonice Jihočeský
42019 mezi Pískem a Putimí (Šarlatský, Velký a Malý Hánovec, P Smrkovice Písek Jihočeský
42019 mezi Pískem a Putimí (Šarlatský, Velký a Malý Hánovec, P Smrkovice Písek Jihočeský
42020 Řežabinec, Markovec Ražice Písek Jihočeský
42020 Řežabinec, Markovec Ražice Písek Jihočeský
42021 Vodňanské I (Záhorský,Kačírek,Loviště,Námětek,Nová,Zámecký) Pražák Strakonice Jihočeský
42021 Vodňanské I (Záhorský,Kačírek,Loviště,Námětek,Nová,Zámecký) Pražák Strakonice Jihočeský
42022 Vodňanské II (Velká a Malá Podvinice,Okrouhlice,Dřemliny) Čavyně Strakonice Jihočeský
42022 Vodňanské II (Velká a Malá Podvinice,Okrouhlice,Dřemliny) Čavyně Strakonice Jihočeský
42023 u Svinětic (Přední, Zadní)  Vitice Strakonice Jihočeský
42023 u Svinětic (Přední, Zadní)  Vitice Strakonice Jihočeský
42024 Dehtář, Vlhlavský  Holubovská Bašta České Budějovice Jihočeský
42024 Dehtář, Vlhlavský  Holubovská Bašta České Budějovice Jihočeský
42025 rybnik Cezarka Újezd Strakonice Jihočeský
42025 rybnik Cezarka Újezd Strakonice Jihočeský
42039 rybniky u Kostelce nad Vltavou (Silvestr, Sobik, aj.) Mišovice Písek Jihočeský
42039 rybniky u Kostelce nad Vltavou (Silvestr, Sobik, aj.) Mišovice Písek Jihočeský
42040 Pytlák (u Milevska), Bárka (u Sepekova)  Líšnice Písek Jihočeský
42040 Pytlák (u Milevska), Bárka (u Sepekova)  Líšnice Písek Jihočeský
42041 jižně od Plané (Hejtman, Koberný, Košický, Strkovský)  Strkov Tábor Jihočeský
42041 jižně od Plané (Hejtman, Koberný, Košický, Strkovský)  Strkov Tábor Jihočeský
42042 u Sezimova Ústí (Kravín, Luční, Nečista, Plocek, Jezero) Zárybničná Lhota Tábor Jihočeský
42042 u Sezimova Ústí (Kravín, Luční, Nečista, Plocek, Jezero) Zárybničná Lhota Tábor Jihočeský
42043 Jordán (v Táboře)  Čelkovice Tábor Jihočeský
42043 Jordán (v Táboře)  Čelkovice Tábor Jihočeský
42044 vyh. komora Tábor  Čelkovice Tábor Jihočeský
42044 vyh. komora Tábor  Čelkovice Tábor Jihočeský
42051 rybnicky v Lipne Lipno nad Vltavou Český Krumlov Jihočeský
42051 rybnicky v Lipne Lipno nad Vltavou Český Krumlov Jihočeský
42060 Bezdrev  Zálužice České Budějovice Jihočeský
42060 Bezdrev  Zálužice České Budějovice Jihočeský
42061 u Hluboké nad Vltavou (Naděje, Zvolenov, Munický)  Bavorovice České Budějovice Jihočeský
42061 u Hluboké nad Vltavou (Naděje, Zvolenov, Munický)  Bavorovice České Budějovice Jihočeský
42062 u Českého Vrbného (Domin, Starý a Nový Vrbenský)  Bavorovice České Budějovice Jihočeský
42062 u Českého Vrbného (Domin, Starý a Nový Vrbenský)  Bavorovice České Budějovice Jihočeský
42063 u Haklových Dvorů (Vyšatov, Novohaklovský, Starohaklovský) Dasný České Budějovice Jihočeský
42063 u Haklových Dvorů (Vyšatov, Novohaklovský, Starohaklovský) Dasný České Budějovice Jihočeský
42064 u Nových Hodějovic  Vidov České Budějovice Jihočeský
42064 u Nových Hodějovic  Vidov České Budějovice Jihočeský
42065 Klukovské (Ledenice-Nová Ves)  Zborov České Budějovice Jihočeský
42065 Klukovské (Ledenice-Nová Ves)  Zborov České Budějovice Jihočeský
42066 mezi Žimuticemi a Soběticemi  Bzí České Budějovice Jihočeský
42066 mezi Žimuticemi a Soběticemi  Bzí České Budějovice Jihočeský
42067 u Dívčic (Velké Nákří, Březovec, Blatec, Nová, Černá, Zbudov Dívčice České Budějovice Jihočeský
42067 u Dívčic (Velké Nákří, Březovec, Blatec, Nová, Černá, Zbudov Dívčice České Budějovice Jihočeský
42068 u Zlivi (Zlivský, Jaderný)  Zliv České Budějovice Jihočeský
42068 u Zlivi (Zlivský, Jaderný)  Zliv České Budějovice Jihočeský
42069 Volešek  Pašice České Budějovice Jihočeský
42069 Volešek  Pašice České Budějovice Jihočeský
42071 rybníky u Dolního Bukovska Pelejovice České Budějovice Jihočeský
42071 rybníky u Dolního Bukovska Pelejovice České Budějovice Jihočeský
42072 rybníky Velký Branišovský, Nouzov, Dubenský (CB) Třebín České Budějovice Jihočeský
42072 rybníky Velký Branišovský, Nouzov, Dubenský (CB) Třebín České Budějovice Jihočeský
42073 Mydlovarský rybník, okr. České Bud.  Zliv České Budějovice Jihočeský
42073 Mydlovarský rybník, okr. České Bud.  Zliv České Budějovice Jihočeský
42074 Dlouhý, Nový, Podvrážský, Posměch, Zběhov (ČB) Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074 Dlouhý, Nový, Podvrážský, Posměch, Zběhov (ČB) Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074a Dlouhý Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074a Dlouhý Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074b Podveský Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074b Podveský Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074c Podvrážský Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074c Podvrážský Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074d Nový Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074d Nový Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074e Zběhov Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074e Zběhov Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074f Posměch Čakovec České Budějovice Jihočeský
42074f Posměch Čakovec České Budějovice Jihočeský
42077 Knížecí rybník, okr. České Bud.  Pašice České Budějovice Jihočeský
42077 Knížecí rybník, okr. České Bud.  Pašice České Budějovice Jihočeský
42078a Blanský rybník Munice České Budějovice Jihočeský
42078a Blanský rybník Munice České Budějovice Jihočeský
42078b Návesný rybník Munice České Budějovice Jihočeský
42078b Návesný rybník Munice České Budějovice Jihočeský
42078c Šnekl Chlumec České Budějovice Jihočeský
42078c Šnekl Chlumec České Budějovice Jihočeský
42090 u Hořepníka  Vítovice Pelhřimov Vysočina
42090 u Hořepníka  Vítovice Pelhřimov Vysočina
42091 Horní a Dolní Kladiny (u obce Mladé Bříště)  Sedliště Pelhřimov Vysočina
42091 Horní a Dolní Kladiny (u obce Mladé Bříště)  Sedliště Pelhřimov Vysočina
42101 rybníky, potoky kolem Kardašovy Řečice, Pl.Žďáru  Pohoří Jindřichův Hradec Jihočeský
42101 rybníky, potoky kolem Kardašovy Řečice, Pl.Žďáru  Pohoří Jindřichův Hradec Jihočeský
42102 rybník Vajgar v Jindřichově Hradci  Jindřichův Hradec III Jindřichův Hradec Jihočeský
42102 rybník Vajgar v Jindřichově Hradci  Jindřichův Hradec III Jindřichův Hradec Jihočeský
42103 rybník Hajanský  Řečice Strakonice Jihočeský
42103 rybník Hajanský  Řečice Strakonice Jihočeský
42105 rybníky Lačnov (Hříšice), Horní a Dolní Býkovec  Hříšice Jindřichův Hradec Jihočeský
42105 rybníky Lačnov (Hříšice), Horní a Dolní Býkovec  Hříšice Jindřichův Hradec Jihočeský
42106 zámecký rybník v Českém Rudolci  Český Rudolec Jindřichův Hradec Jihočeský
42106 zámecký rybník v Českém Rudolci  Český Rudolec Jindřichův Hradec Jihočeský
42111 Novy rybnik u Sobeslavi Soběslav II Tábor Jihočeský
42111 Novy rybnik u Sobeslavi Soběslav II Tábor Jihočeský
42112 rybníky u Ratiboric Malenín Tábor Jihočeský
42112 rybníky u Ratiboric Malenín Tábor Jihočeský
42113a Starý rybník Vyhnanice Tábor Jihočeský
42113a Starý rybník Vyhnanice Tábor Jihočeský
42113b Nový rybník Vyhnanice Tábor Jihočeský
42113b Nový rybník Vyhnanice Tábor Jihočeský
42113c Rytířský rybník Svinky Tábor Jihočeský
42113c Rytířský rybník Svinky Tábor Jihočeský
42121 rybníky u Dírné (TA) Dírná Tábor Jihočeský
42121 rybníky u Dírné (TA) Dírná Tábor Jihočeský
42122 rybníky u Tucap (TA) Tučapy Tábor Jihočeský
42122 rybníky u Tucap (TA) Tučapy Tábor Jihočeský
42123 rybníky u Mezné (TA) Mezná Tábor Jihočeský
42123 rybníky u Mezné (TA) Mezná Tábor Jihočeský
42124 rybníky u Lodhérova (JH) Lodhéřov Jindřichův Hradec Jihočeský
42124 rybníky u Lodhérova (JH) Lodhéřov Jindřichův Hradec Jihočeský
42125 rybníky u Destné (JH) Světce Jindřichův Hradec Jihočeský
42125 rybníky u Destné (JH) Světce Jindřichův Hradec Jihočeský
42126 rybniky u Drahysky (JH) Radouňka Jindřichův Hradec Jihočeský
42126 rybniky u Drahysky (JH) Radouňka Jindřichův Hradec Jihočeský
42127 rybniky u Drahova (TA,JH) Nítovice Jindřichův Hradec Jihočeský
42127 rybniky u Drahova (TA,JH) Nítovice Jindřichův Hradec Jihočeský
42128 rybniky u Sobeslavi (JH,TA) Řípec Tábor Jihočeský
42128 rybniky u Sobeslavi (JH,TA) Řípec Tábor Jihočeský
42129 rybníky mezi Hakl.Dvory a Čejkovicemi Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129 rybníky mezi Hakl.Dvory a Čejkovicemi Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129a Čejkovický rybník Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129a Čejkovický rybník Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129b Blatec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129b Blatec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129c sádky Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129c sádky Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129d Mlýnský rybník Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129d Mlýnský rybník Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129e Dolní Machovec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129e Dolní Machovec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129f Horní Machovec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129f Horní Machovec Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129g Pícinka Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42129g Pícinka Čejkovice České Budějovice Jihočeský
42130 Podhradský rybník u Hluboké nad Vltavou Hluboká nad Vltavou České Budějovice Jihočeský
42130 Podhradský rybník u Hluboké nad Vltavou Hluboká nad Vltavou České Budějovice Jihočeský
42141 ryb. Hanovsky, Jarosov nad Nezarkou Lovětín Jindřichův Hradec Jihočeský
42141 ryb. Hanovsky, Jarosov nad Nezarkou Lovětín Jindřichův Hradec Jihočeský
42145 Velka Holna (JH) Mnich Jindřichův Hradec Jihočeský
42145 Velka Holna (JH) Mnich Jindřichův Hradec Jihočeský
42151 Krvavy ryb. JH Člunek Jindřichův Hradec Jihočeský
42151 Krvavy ryb. JH Člunek Jindřichův Hradec Jihočeský
42153 Střižovický rybník Střížovice Jindřichův Hradec Jihočeský
42153 Střižovický rybník Střížovice Jindřichův Hradec Jihočeský
42161 rybnik Cihelna v Humpolci Humpolec Pelhřimov Vysočina
42161 rybnik Cihelna v Humpolci Humpolec Pelhřimov Vysočina
42171 rybník Olšina (Vú Boletice) Olšina Český Krumlov Jihočeský
42171 rybník Olšina (Vú Boletice) Olšina Český Krumlov Jihočeský
42221 Ostojkovický, Farský, u Vlčí Hory, Zámecký  Ostojkovice Jindřichův Hradec Jihočeský
42221 Ostojkovický, Farský, u Vlčí Hory, Zámecký  Ostojkovice Jindřichův Hradec Jihočeský
43001 odkalovací nádrže Mladé  Stará Pohůrka České Budějovice Jihočeský
43001 odkalovací nádrže Mladé  Stará Pohůrka České Budějovice Jihočeský
43002 pískovny u Majdaleny, Suchdola a Tuště  Suchdol nad Lužnicí Jindřichův Hradec Jihočeský
43002 pískovny u Majdaleny, Suchdola a Tuště  Suchdol nad Lužnicí Jindřichův Hradec Jihočeský
43003 pískovna Halámky Nová Ves nad Lužnicí Jindřichův Hradec Jihočeský
43003 pískovna Halámky Nová Ves nad Lužnicí Jindřichův Hradec Jihočeský
43011 Chalupská slať Borová Lada Prachatice Jihočeský
43011 Chalupská slať Borová Lada Prachatice Jihočeský
44001 OTAVA: Horažďovice - Střelské Hoštice  Svaté Pole Klatovy Plzeňský
44001 OTAVA: Horažďovice - Střelské Hoštice  Svaté Pole Klatovy Plzeňský
44002 OTAVA: Střelské Hoštice - Katovice  Dolní Poříčí Strakonice Jihočeský
44002 OTAVA: Střelské Hoštice - Katovice  Dolní Poříčí Strakonice Jihočeský
44003 OTAVA: Katovice - Strakonice, most  Virt Strakonice Jihočeský
44003 OTAVA: Katovice - Strakonice, most  Virt Strakonice Jihočeský
44004 OTAVA: Strakonice, most - Slaník  Přední Ptákovice Strakonice Jihočeský
44004 OTAVA: Strakonice, most - Slaník  Přední Ptákovice Strakonice Jihočeský
44005 OTAVA: Slaník - Přešťovice  Přešťovice Strakonice Jihočeský
44005 OTAVA: Slaník - Přešťovice  Přešťovice Strakonice Jihočeský
44006 OTAVA: Přešťovice - Čejetice  Štěkeň Strakonice Jihočeský
44006 OTAVA: Přešťovice - Čejetice  Štěkeň Strakonice Jihočeský
44007 OTAVA: Čejetice - Lhota u Kestřan  Sudoměř Strakonice Jihočeský
44007 OTAVA: Čejetice - Lhota u Kestřan  Sudoměř Strakonice Jihočeský
44008 OTAVA: Lhota u Kestřan - ústí Blanice  Zátaví Písek Jihočeský
44008 OTAVA: Lhota u Kestřan - ústí Blanice  Zátaví Písek Jihočeský
44009 OTAVA: ústí Blanice - jez u Václava nad Pískem  Oldřichov Písek Jihočeský
44009 OTAVA: ústí Blanice - jez u Václava nad Pískem  Oldřichov Písek Jihočeský
44010 OTAVA: jez u Václava nad Pískem - jez Kavkovna u Vrcovic Vnitřní Město Písek Jihočeský
44010 OTAVA: jez u Václava nad Pískem - jez Kavkovna u Vrcovic Vnitřní Město Písek Jihočeský
44011 OTAVA: jez Kavkovna u Vrcovic - Jistec  Louka Písek Jihočeský
44011 OTAVA: jez Kavkovna u Vrcovic - Jistec  Louka Písek Jihočeský
44012 LUŽNICE: v Gmundu a v Českých Velenicích  České Velenice Jindřichův Hradec Jihočeský
44012 LUŽNICE: v Gmundu a v Českých Velenicích  České Velenice Jindřichův Hradec Jihočeský
44013 LUŽNICE: Nová Ves - Suchdol nad Lužnicí  Halámky Jindřichův Hradec Jihočeský
44013 LUŽNICE: Nová Ves - Suchdol nad Lužnicí  Halámky Jindřichův Hradec Jihočeský
44015 LUŽNICE: v Suchdole nad Lužnicí  Tušť Jindřichův Hradec Jihočeský
44015 LUŽNICE: v Suchdole nad Lužnicí  Tušť Jindřichův Hradec Jihočeský
44016 LUŽNICE: Suchdol nad Lužnicí - jez Pilař  Hamr Jindřichův Hradec Jihočeský
44016 LUŽNICE: Suchdol nad Lužnicí - jez Pilař  Hamr Jindřichův Hradec Jihočeský
44017 LUZNICE: jez Pilar - Rozvodi Majdalena Jindřichův Hradec Jihočeský
44017 LUZNICE: jez Pilar - Rozvodi Majdalena Jindřichův Hradec Jihočeský
44018 LUZNICE: Rozvodi - Holicky Mláka Jindřichův Hradec Jihočeský
44018 LUZNICE: Rozvodi - Holicky Mláka Jindřichův Hradec Jihočeský
44019 LUZNICE: Holicky - ryb.Rozmberk Stará Hlína Jindřichův Hradec Jihočeský
44019 LUZNICE: Holicky - ryb.Rozmberk Stará Hlína Jindřichův Hradec Jihočeský
44020 LUZNICE: ryb.Rozmberk - Klec Lužnice Jindřichův Hradec Jihočeský
44020 LUZNICE: ryb.Rozmberk - Klec Lužnice Jindřichův Hradec Jihočeský
44021 LUZNICE: Klec Klec Jindřichův Hradec Jihočeský
44021 LUZNICE: Klec Klec Jindřichův Hradec Jihočeský
44022 LUZNICE: Klec - Vlkov Frahelž Jindřichův Hradec Jihočeský
44022 LUZNICE: Klec - Vlkov Frahelž Jindřichův Hradec Jihočeský
44023 LUZNICE: Vlkov - Veseli n.L. Vlkov Tábor Jihočeský
44023 LUZNICE: Vlkov - Veseli n.L. Vlkov Tábor Jihočeský
44024 LUŽNICE: Veselí nad Lužnicí - Dráchov  Veselí nad Lužnicí II Tábor Jihočeský
44024 LUŽNICE: Veselí nad Lužnicí - Dráchov  Veselí nad Lužnicí II Tábor Jihočeský
44025 LUŽNICE: Dráchov - Soběslav  Soběslav II Tábor Jihočeský
44025 LUŽNICE: Dráchov - Soběslav  Soběslav II Tábor Jihočeský
44026 LUŽNICE: Soběslav - Roudná, jez  Soběslav III Tábor Jihočeský
44026 LUŽNICE: Soběslav - Roudná, jez  Soběslav III Tábor Jihočeský
44027 LUŽNICE: Roudná, jez - Planá nad Lužnicí  Roudná Tábor Jihočeský
44027 LUŽNICE: Roudná, jez - Planá nad Lužnicí  Roudná Tábor Jihočeský
44028 LUZNICE v Plane n.l. Planá nad Lužnicí Tábor Jihočeský
44028 LUZNICE v Plane n.l. Planá nad Lužnicí Tábor Jihočeský
44029 LUŽNICE: Planá nad Lužnicí - Sezimovo Ústí  Planá nad Lužnicí Tábor Jihočeský
44029 LUŽNICE: Planá nad Lužnicí - Sezimovo Ústí  Planá nad Lužnicí Tábor Jihočeský
44030 LUŽNICE: Sezimovo Ústí - Tábor Sezimovo Ústí Tábor Jihočeský
44030 LUŽNICE: Sezimovo Ústí - Tábor Sezimovo Ústí Tábor Jihočeský
44031 LUŽNICE: Tábor - Příběnice  Hnojná Lhotka Tábor Jihočeský
44031 LUŽNICE: Tábor - Příběnice  Hnojná Lhotka Tábor Jihočeský
44032 LUŽNICE: Příběnice - Dobřejice Bečice Tábor Jihočeský
44032 LUŽNICE: Příběnice - Dobřejice Bečice Tábor Jihočeský
44033 LUŽNICE: Dobřejice - Dobronice Dobřejice Tábor Jihočeský
44033 LUŽNICE: Dobřejice - Dobronice Dobřejice Tábor Jihočeský
44034 LUŽNICE: Dobronice - Bechyně (železniční most) Hutě Tábor Jihočeský
44034 LUŽNICE: Dobronice - Bechyně (železniční most) Hutě Tábor Jihočeský
44035 LUŽNICE: Bechyně (železniční most) - soutok s Vltavou  Koloděje nad Lužnicí České Budějovice Jihočeský
44035 LUŽNICE: Bechyně (železniční most) - soutok s Vltavou  Koloděje nad Lužnicí České Budějovice Jihočeský
44039 VLTAVA: Lipno n. Vlt. - Lipno II. v.n. Loučovice Český Krumlov Jihočeský
44039 VLTAVA: Lipno n. Vlt. - Lipno II. v.n. Loučovice Český Krumlov Jihočeský
44040 VLTAVA: Vyšší Brod - Rožmberk nad Vltavou  Herbertov Český Krumlov Jihočeský
44040 VLTAVA: Vyšší Brod - Rožmberk nad Vltavou  Herbertov Český Krumlov Jihočeský
44041 VLTAVA: Rožmberk n.Vlt. - Zátoň  Čeřín Český Krumlov Jihočeský
44041 VLTAVA: Rožmberk n.Vlt. - Zátoň  Čeřín Český Krumlov Jihočeský
44043 VLTAVA: Zátoň - Dobrné  Všeměry Český Krumlov Jihočeský
44043 VLTAVA: Zátoň - Dobrné  Všeměry Český Krumlov Jihočeský
44044 VLTAVA: Dobrné - Český Krumlov  Nové Spolí Český Krumlov Jihočeský
44044 VLTAVA: Dobrné - Český Krumlov  Nové Spolí Český Krumlov Jihočeský
44045 VLTAVA: v Českém Krumlově  Horní Brána Český Krumlov Jihočeský
44045 VLTAVA: v Českém Krumlově  Horní Brána Český Krumlov Jihočeský
44046 VLTAVA: Český Krumlov - Rájov  Svachova Lhotka Český Krumlov Jihočeský
44046 VLTAVA: Český Krumlov - Rájov  Svachova Lhotka Český Krumlov Jihočeský
44047 VLTAVA: Rájov - Třísov  Plešovice Český Krumlov Jihočeský
44047 VLTAVA: Rájov - Třísov  Plešovice Český Krumlov Jihočeský
44048 VLTAVA: Třísov - Rančice  Kroclov České Budějovice Jihočeský
44048 VLTAVA: Třísov - Rančice  Kroclov České Budějovice Jihočeský
44049 VLTAVA: Rančice - Boršov nad Vltavou  Březí České Budějovice Jihočeský
44049 VLTAVA: Rančice - Boršov nad Vltavou  Březí České Budějovice Jihočeský
44050 VLTAVA: Boršov n.Vlt. - České Budějovice-Rožnov  Planá České Budějovice Jihočeský
44050 VLTAVA: Boršov n.Vlt. - České Budějovice-Rožnov  Planá České Budějovice Jihočeský
44051 VLTAVA: v Českých Budějovicích  České Budějovice 7 České Budějovice Jihočeský
44051 VLTAVA: v Českých Budějovicích  České Budějovice 7 České Budějovice Jihočeský
44052 VLTAVA: České Budějovice - České Vrbné  České Budějovice 3 České Budějovice Jihočeský
44052 VLTAVA: České Budějovice - České Vrbné  České Budějovice 3 České Budějovice Jihočeský
44053 VLTAVA: České Vrbné - Hluboká nad Vltavou  Opatovice České Budějovice Jihočeský
44053 VLTAVA: České Vrbné - Hluboká nad Vltavou  Opatovice České Budějovice Jihočeský
44054 VLTAVA: Hluboká nad Vltavou - Poněšice  Opatovice České Budějovice Jihočeský
44054 VLTAVA: Hluboká nad Vltavou - Poněšice  Opatovice České Budějovice Jihočeský
44056 VLTAVA: Hněvkovice - Týn nad Vltavou  Malá Strana České Budějovice Jihočeský
44056 VLTAVA: Hněvkovice - Týn nad Vltavou  Malá Strana České Budějovice Jihočeský
44057 VLTAVA: Týn nad Vltavou - ústí Lužnice  Předčice České Budějovice Jihočeský
44057 VLTAVA: Týn nad Vltavou - ústí Lužnice  Předčice České Budějovice Jihočeský
44068 MALŠE: vodní nádrž Římov, hráz - Doudleby  Dolní Stropnice České Budějovice Jihočeský
44068 MALŠE: vodní nádrž Římov, hráz - Doudleby  Dolní Stropnice České Budějovice Jihočeský
44069 MALŠE: Doudleby - Plav  Heřmaň České Budějovice Jihočeský
44069 MALŠE: Doudleby - Plav  Heřmaň České Budějovice Jihočeský
44070 MALŠE: Plav - Vidov  Plav České Budějovice Jihočeský
44070 MALŠE: Plav - Vidov  Plav České Budějovice Jihočeský
44071 MALŠE: Vidov - rybník u Nových Hodějic  Roudné České Budějovice Jihočeský
44071 MALŠE: Vidov - rybník u Nových Hodějic  Roudné České Budějovice Jihočeský
44072 MALŠE: rybník u N.Hodějic - soutok s Vltavou  České Budějovice 6 České Budějovice Jihočeský
44072 MALŠE: rybník u N.Hodějic - soutok s Vltavou  České Budějovice 6 České Budějovice Jihočeský
44080 Ústrašický potok  Ústrašice Tábor Jihočeský
44080 Ústrašický potok  Ústrašice Tábor Jihočeský
44090 toky v CHKO Třeboňsko  Stará Hlína Jindřichův Hradec Jihočeský
44090 toky v CHKO Třeboňsko  Stará Hlína Jindřichův Hradec Jihočeský
44091 Koštěnický potok u Chlumu u Třeboně  Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec Jihočeský
44091 Koštěnický potok u Chlumu u Třeboně  Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec Jihočeský
44093 Zlatá stoka v Třeboni, od Jindřichohradecké brány po Opatovi Třeboň I Jindřichův Hradec Jihočeský
44093 Zlatá stoka v Třeboni, od Jindřichohradecké brány po Opatovi Třeboň I Jindřichův Hradec Jihočeský
44096 Černovický potok v Tučapech  Tučapy Tábor Jihočeský
44096 Černovický potok v Tučapech  Tučapy Tábor Jihočeský
44097 Černovický potok: Tučapy - Klenovice  Dvorce Tábor Jihočeský
44097 Černovický potok: Tučapy - Klenovice  Dvorce Tábor Jihočeský
44098 Černovický potok: Klenovice - ústí do Lužnice v Soběslav Klenovice Tábor Jihočeský
44098 Černovický potok: Klenovice - ústí do Lužnice v Soběslav Klenovice Tábor Jihočeský
44100 BĚLÁ: Polní Dvůr, most - soutok s Hejlovkou  Krasíkovice Pelhřimov Vysočina
44100 BĚLÁ: Polní Dvůr, most - soutok s Hejlovkou  Krasíkovice Pelhřimov Vysočina
44108 NEZARKA: v Jarosove n.N. Jarošov nad Nežárkou Jindřichův Hradec Jihočeský
44108 NEZARKA: v Jarosove n.N. Jarošov nad Nežárkou Jindřichův Hradec Jihočeský
44109 NEZARKA: Jarosov n.N. - Rodvinov Rodvínov Jindřichův Hradec Jihočeský
44109 NEZARKA: Jarosov n.N. - Rodvinov Rodvínov Jindřichův Hradec Jihočeský
44110 NEZARKA: Rodvinov - Jindrichuv Hradec Horní Skrýchov Jindřichův Hradec Jihočeský
44110 NEZARKA: Rodvinov - Jindrichuv Hradec Horní Skrýchov Jindřichův Hradec Jihočeský
44111 NEŽÁRKA: v Jindřichově Hradci  Jindřichův Hradec II Jindřichův Hradec Jihočeský
44111 NEŽÁRKA: v Jindřichově Hradci  Jindřichův Hradec II Jindřichův Hradec Jihočeský
44112 NEŽÁRKA: Jindřichův Hradec - Lásenice  Horní Žďár Jindřichův Hradec Jihočeský
44112 NEŽÁRKA: Jindřichův Hradec - Lásenice  Horní Žďár Jindřichův Hradec Jihočeský
44113 NEŽÁRKA: Lásenice - Stráž nad Nežárkou  Dolní Lhota Jindřichův Hradec Jihočeský
44113 NEŽÁRKA: Lásenice - Stráž nad Nežárkou  Dolní Lhota Jindřichův Hradec Jihočeský
44114 NEŽÁRKA: Stráž nad Nežárkou - Jemčina  Jemčina Jindřichův Hradec Jihočeský
44114 NEŽÁRKA: Stráž nad Nežárkou - Jemčina  Jemčina Jindřichův Hradec Jihočeský
44115 NEŽÁRKA: Jemčina - jez Metel  Kolence Jindřichův Hradec Jihočeský
44115 NEŽÁRKA: Jemčina - jez Metel  Kolence Jindřichův Hradec Jihočeský
44116 NEŽÁRKA: jez Metel - jez Krkavec  Drahov Tábor Jihočeský
44116 NEŽÁRKA: jez Metel - jez Krkavec  Drahov Tábor Jihočeský
44117 NEZARKA: Krkavec - Veseli n.Luznici Veselí nad Lužnicí II Tábor Jihočeský
44117 NEZARKA: Krkavec - Veseli n.Luznici Veselí nad Lužnicí II Tábor Jihočeský
44118 NOVA REKA: Rozvodi - Stribrecky most Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
44118 NOVA REKA: Rozvodi - Stribrecky most Stříbřec Jindřichův Hradec Jihočeský
44119 NOVA REKA: Stribrec - Mlaka Mláka Jindřichův Hradec Jihočeský
44119 NOVA REKA: Stribrec - Mlaka Mláka Jindřichův Hradec Jihočeský
44120 NOVA REKA: Mlaka - Nezarka Jemčina Jindřichův Hradec Jihočeský
44120 NOVA REKA: Mlaka - Nezarka Jemčina Jindřichův Hradec Jihočeský
44121 MOR. DYJE: Dačice (nemocnice) - Hradištko  Vnorovice Jindřichův Hradec Jihočeský
44121 MOR. DYJE: Dačice (nemocnice) - Hradištko  Vnorovice Jindřichův Hradec Jihočeský
44129 VOLYNKA: Volyne (mesto) Přechovice Strakonice Jihočeský
44129 VOLYNKA: Volyne (mesto) Přechovice Strakonice Jihočeský
44130 VOLYNKA: Volyne - Nemetice Přechovice Strakonice Jihočeský
44130 VOLYNKA: Volyne - Nemetice Přechovice Strakonice Jihočeský
44131 VOLYŇKA: Němětice (most) - Strakonice (soutok s Otavou)  Radošovice Strakonice Jihočeský
44131 VOLYŇKA: Němětice (most) - Strakonice (soutok s Otavou)  Radošovice Strakonice Jihočeský
44141 Smolivecký potok mezi Řečicí a Blatnou Blatná Strakonice Jihočeský
44141 Smolivecký potok mezi Řečicí a Blatnou Blatná Strakonice Jihočeský
44142 LOMNICE: Blatna - Buzicky  Hněvkov Strakonice Jihočeský
44142 LOMNICE: Blatna - Buzicky  Hněvkov Strakonice Jihočeský
44143 LOMNICE: Tchorovice - Blatna Řečice Strakonice Jihočeský
44143 LOMNICE: Tchorovice - Blatna Řečice Strakonice Jihočeský
44201 TRNAVA: hráz VD Trnávka - soutok z Želivkou  Želiv Pelhřimov Vysočina
44201 TRNAVA: hráz VD Trnávka - soutok z Želivkou  Želiv Pelhřimov Vysočina
44202 ŽELIVKA: hráz VD Vřesník - Poříčí  Želiv Pelhřimov Vysočina
44202 ŽELIVKA: hráz VD Vřesník - Poříčí  Želiv Pelhřimov Vysočina
51001 Rozkoš  Kleny Náchod Královéhradecký
51001 Rozkoš  Kleny Náchod Královéhradecký
51002 přehrada u Bílé Třemešné (VN Les Království) Nový Nemojov Trutnov Královéhradecký
51002 přehrada u Bílé Třemešné (VN Les Království) Nový Nemojov Trutnov Královéhradecký
51003 VN Seč I  Seč Chrudim Pardubický
51003 VN Seč I  Seč Chrudim Pardubický
51004 Hamerská přehrada  Hamry Chrudim Pardubický
51004 Hamerská přehrada  Hamry Chrudim Pardubický
51005 přehrada u Špindlerova Mlýna (VN Labská) Labská Trutnov Královéhradecký
51005 přehrada u Špindlerova Mlýna (VN Labská) Labská Trutnov Královéhradecký
51006 přehrada Pastviny  Údolí Ústí nad Orlicí Pardubický
51006 přehrada Pastviny  Údolí Ústí nad Orlicí Pardubický
51008 VN Seč II  Hořelec Chrudim Pardubický
51008 VN Seč II  Hořelec Chrudim Pardubický
52001 rybník Pardoubek (Lázně Bělohrad)  Dolní Nová Ves Jičín Královéhradecký
52001 rybník Pardoubek (Lázně Bělohrad)  Dolní Nová Ves Jičín Královéhradecký
52002 rybníky u Bohdanče I (Bohdanečský, Zábranský)  Lázně Bohdaneč Pardubice Pardubický
52002 rybníky u Bohdanče I (Bohdanečský, Zábranský)  Lázně Bohdaneč Pardubice Pardubický
52003 u Bohdanče II (Rozhrna, Skříň,Tichý,Trhoňka, Udržal, Jílovky Neratov Pardubice Pardubický
52003 u Bohdanče II (Rozhrna, Skříň,Tichý,Trhoňka, Udržal, Jílovky Neratov Pardubice Pardubický
52004 rybníky u obce Voleč (Beránek, Březinský, Nový, Švihov) Chýšť Pardubice Pardubický
52004 rybníky u obce Voleč (Beránek, Březinský, Nový, Švihov) Chýšť Pardubice Pardubický
52005 Sopřeč, Černý, Nadýmač (u Přelouče)  Vlčí Habřina Pardubice Pardubický
52005 Sopřeč, Černý, Nadýmač (u Přelouče)  Vlčí Habřina Pardubice Pardubický
52006 Horní a Dolní Bartoušovský, Sádecký  Bartoušov Jičín Královéhradecký
52006 Horní a Dolní Bartoušovský, Sádecký  Bartoušov Jičín Královéhradecký
52007 Ostružinský, Lhotecký  Ohaveč Jičín Královéhradecký
52007 Ostružinský, Lhotecký  Ohaveč Jičín Královéhradecký
52008 Šibeňák, Zámecký  Soudná Jičín Královéhradecký
52008 Šibeňák, Zámecký  Soudná Jičín Královéhradecký
52020 u Červeného Kostelce  Zábrodí Náchod Královéhradecký
52020 u Červeného Kostelce  Zábrodí Náchod Královéhradecký
52021 Jaroměřský  Běluň Náchod Královéhradecký
52021 Jaroměřský  Běluň Náchod Královéhradecký
52022 Holohlávský  Černožice Hradec Králové Královéhradecký
52022 Holohlávský  Černožice Hradec Králové Královéhradecký
52023 Černíkovický Černíkovice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52023 Černíkovický Černíkovice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52024 u Častolovic  Častolovice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52024 u Častolovic  Častolovice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52025 Říha (u Skochovic)  Nová Skřeněř Hradec Králové Královéhradecký
52025 Říha (u Skochovic)  Nová Skřeněř Hradec Králové Královéhradecký
52026 Újezdský  Újezd u Sezemic Pardubice Pardubický
52026 Újezdský  Újezd u Sezemic Pardubice Pardubický
52035 rybník Labská u Sezemic Choteč Pardubice Pardubický
52035 rybník Labská u Sezemic Choteč Pardubice Pardubický
52036 Velký a Malý Karlov u Čermné nad Orlicí  Nová Ves Ústí nad Orlicí Pardubický
52036 Velký a Malý Karlov u Čermné nad Orlicí  Nová Ves Ústí nad Orlicí Pardubický
52037 rybníky západně a jižně od obce Sruby (JZ od Chocně) Dvořisko Ústí nad Orlicí Pardubický
52037 rybníky západně a jižně od obce Sruby (JZ od Chocně) Dvořisko Ústí nad Orlicí Pardubický
52038 Chobot  Podrážek Ústí nad Orlicí Pardubický
52038 Chobot  Podrážek Ústí nad Orlicí Pardubický
52039 rybníky u obce Zálší (J od Chocně) Zálší Ústí nad Orlicí Pardubický
52039 rybníky u obce Zálší (J od Chocně) Zálší Ústí nad Orlicí Pardubický
52040 u Českých Heřmanic (Starý, Nový, Kajzrlík)  Horky Svitavy Pardubický
52040 u Českých Heřmanic (Starý, Nový, Kajzrlík)  Horky Svitavy Pardubický
52041 Velký Netřebský, Heřmánek, Švábský České Heřmanice Ústí nad Orlicí Pardubický
52041 Velký Netřebský, Heřmánek, Švábský České Heřmanice Ústí nad Orlicí Pardubický
52042 Abrahám, Borovec, Šotka Tržek Svitavy Pardubický
52042 Abrahám, Borovec, Šotka Tržek Svitavy Pardubický
52043 Velký a Malý Košíř  Nedošín Svitavy Pardubický
52043 Velký a Malý Košíř  Nedošín Svitavy Pardubický
52044 Luční, Veský (JZ od Litomyšle) Lány Svitavy Pardubický
52044 Luční, Veský (JZ od Litomyšle) Lány Svitavy Pardubický
52045 Horecký rybník Chacholice Chrudim Pardubický
52045 Horecký rybník Chacholice Chrudim Pardubický
52046 Hořička, Petráň, Zďár (u Vrbatova Kostelce) Havlovice Chrudim Pardubický
52046 Hořička, Petráň, Zďár (u Vrbatova Kostelce) Havlovice Chrudim Pardubický
52048 rybník Krejcar Kameničky Chrudim Pardubický
52048 rybník Krejcar Kameničky Chrudim Pardubický
52057 Pilský rybník (u Dětenic) Hasina Nymburk Středočeský
52057 Pilský rybník (u Dětenic) Hasina Nymburk Středočeský
52060 Čermenský rybník Dolní Čermná Ústí nad Orlicí Pardubický
52060 Čermenský rybník Dolní Čermná Ústí nad Orlicí Pardubický
52061 u Lanškrouna(Krátký,Dlouhý,Olšový,Pšeničný,Slunečný,Plockův) Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí Pardubický
52061 u Lanškrouna(Krátký,Dlouhý,Olšový,Pšeničný,Slunečný,Plockův) Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí Pardubický
52062 Nový, Hvězda, Mušlový Třebovice Ústí nad Orlicí Pardubický
52062 Nový, Hvězda, Mušlový Třebovice Ústí nad Orlicí Pardubický
52063 Sichlovec, Pařezák, Vidličák Radochlín Chrudim Pardubický
52063 Sichlovec, Pařezák, Vidličák Radochlín Chrudim Pardubický
52064 Horní s Dolní Svitavský Předměstí Svitavy Pardubický
52064 Horní s Dolní Svitavský Předměstí Svitavy Pardubický
52065 Lánský rybník (u Svitav) Lány Svitavy Pardubický
52065 Lánský rybník (u Svitav) Lány Svitavy Pardubický
52070 pramenité rybníčky Labe  Labská Trutnov Královéhradecký
52070 pramenité rybníčky Labe  Labská Trutnov Královéhradecký
52071 Nohavice Bukvice Jičín Královéhradecký
52071 Nohavice Bukvice Jičín Královéhradecký
52073 Královélhotecký (mezi Libřicemi a Královou Lhotou) Králova Lhota Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52073 Královélhotecký (mezi Libřicemi a Královou Lhotou) Králova Lhota Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52074 Tuří Slavětín nad Metují Náchod Královéhradecký
52074 Tuří Slavětín nad Metují Náchod Královéhradecký
52075 rybník Starý Ples (Josefovské louky) Semechnice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52075 rybník Starý Ples (Josefovské louky) Semechnice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52081 rybníky kolem Opočna Semechnice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52081 rybníky kolem Opočna Semechnice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52085 Semechnický rybník Mělčany Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52085 Semechnický rybník Mělčany Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52086 Podchlumský rybník Podchlumí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52086 Podchlumský rybník Podchlumí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52091 rybník Buben (včetně úseku potoka Bubnovka, Miletin, JC) Miletín Jičín Královéhradecký
52091 rybník Buben (včetně úseku potoka Bubnovka, Miletin, JC) Miletín Jičín Královéhradecký
52092 Dobrovodské rybníky (Cukrovarský, Dobrovodský, Brašnický) Dobrá Voda u Hořic Jičín Královéhradecký
52092 Dobrovodské rybníky (Cukrovarský, Dobrovodský, Brašnický) Dobrá Voda u Hořic Jičín Královéhradecký
52093 Heřmanův Městec - rybník v zámeckém parku Heřmanův Městec Chrudim Pardubický
52093 Heřmanův Městec - rybník v zámeckém parku Heřmanův Městec Chrudim Pardubický
52094 Starochlumecký rybník (Chlumec nad Cidlinou, HK) Chlumec nad Cidlinou IV Hradec Králové Královéhradecký
52094 Starochlumecký rybník (Chlumec nad Cidlinou, HK) Chlumec nad Cidlinou IV Hradec Králové Královéhradecký
52101 rybníky J od Seče a v Běstvině (CR) Běstvina Chrudim Pardubický
52101 rybníky J od Seče a v Běstvině (CR) Běstvina Chrudim Pardubický
52102 rybník v Jeřišně Jeřišno Havlíčkův Brod Vysočina
52102 rybník v Jeřišně Jeřišno Havlíčkův Brod Vysočina
52103 Kraskov (Horní a Dolní Peklo) Skoranov Chrudim Pardubický
52103 Kraskov (Horní a Dolní Peklo) Skoranov Chrudim Pardubický
52104 Chotěboř - rybník pod ČOV Chotěboř Havlíčkův Brod Vysočina
52104 Chotěboř - rybník pod ČOV Chotěboř Havlíčkův Brod Vysočina
52111 rybníky Chýšťský, Kněžský Chýšť Pardubice Pardubický
52111 rybníky Chýšťský, Kněžský Chýšť Pardubice Pardubický
52112 rybníky Třesický, Vondránek, Vysušil, Sviněc, Řepánek Obědovice Hradec Králové Královéhradecký
52112 rybníky Třesický, Vondránek, Vysušil, Sviněc, Řepánek Obědovice Hradec Králové Královéhradecký
52113 Bohumilečský rybník Bohumileč Pardubice Pardubický
52113 Bohumilečský rybník Bohumileč Pardubice Pardubický
52114 Kunčinská kaskáda (SY) Kunčina Svitavy Pardubický
52114 Kunčinská kaskáda (SY) Kunčina Svitavy Pardubický
52115 rybníky u Moravské Třebové (SY) Udánky Svitavy Pardubický
52115 rybníky u Moravské Třebové (SY) Udánky Svitavy Pardubický
52116 mokřina u obce Rzy (záp. od Chocně) Hluboká Ústí nad Orlicí Pardubický
52116 mokřina u obce Rzy (záp. od Chocně) Hluboká Ústí nad Orlicí Pardubický
52117 rybník Pohránovský (Pohránov)  Doubravice Pardubice Pardubický
52117 rybník Pohránovský (Pohránov)  Doubravice Pardubice Pardubický
52118 ryb. u Trusnova (Lodrant, Franclinský, Sejval) Trusnov Pardubice Pardubický
52118 ryb. u Trusnova (Lodrant, Franclinský, Sejval) Trusnov Pardubice Pardubický
52119 ryb. Dolní a Horní Pecák, Pětinoha, Choceň Korunka Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52119 ryb. Dolní a Horní Pecák, Pětinoha, Choceň Korunka Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52120 ryb. Roudnička (Roudnička, HK) Moravské Předměstí Hradec Králové Královéhradecký
52120 ryb. Roudnička (Roudnička, HK) Moravské Předměstí Hradec Králové Královéhradecký
52121 rybník Nový a Hluboký u Hradce Králové  Divec Hradec Králové Královéhradecký
52121 rybník Nový a Hluboký u Hradce Králové  Divec Hradec Králové Královéhradecký
52122 rybník Buňkov (Pardubice)  Lohenice Pardubice Pardubický
52122 rybník Buňkov (Pardubice)  Lohenice Pardubice Pardubický
52123 rybníky Šmatlán, Smilek, Mordýř, Ředický, Hluboký Horní Ředice Pardubice Pardubický
52123 rybníky Šmatlán, Smilek, Mordýř, Ředický, Hluboký Horní Ředice Pardubice Pardubický
52125 rybníky ve Vrchlabí (u letiště, Vejsplachy, Zámecký) Vrchlabí Trutnov Královéhradecký
52125 rybníky ve Vrchlabí (u letiště, Vejsplachy, Zámecký) Vrchlabí Trutnov Královéhradecký
52131 rybníky Horní Jelení, Hanzlíkovec, Svatba (UO) Prochody Ústí nad Orlicí Pardubický
52131 rybníky Horní Jelení, Hanzlíkovec, Svatba (UO) Prochody Ústí nad Orlicí Pardubický
52132 Bošínský, UO Bošín Ústí nad Orlicí Pardubický
52132 Bošínský, UO Bošín Ústí nad Orlicí Pardubický
52141 ryb. Žďárský a Novoveský (u Žďáru nad Orlicí) Žďár nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52141 ryb. Žďárský a Novoveský (u Žďáru nad Orlicí) Žďár nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
52151 Velkovřešťovský rybník Velký Vřešťov Trutnov Královéhradecký
52151 Velkovřešťovský rybník Velký Vřešťov Trutnov Královéhradecký
52152 rybníky v areálu ZOO Dvůr Králové Lipnice Trutnov Královéhradecký
52152 rybníky v areálu ZOO Dvůr Králové Lipnice Trutnov Královéhradecký
52156 Dvorecký rybník Studeňany Jičín Královéhradecký
52156 Dvorecký rybník Studeňany Jičín Královéhradecký
53002 biologické rybníky v Termesivech a Hamrech  Termesivy Havlíčkův Brod Vysočina
53002 biologické rybníky v Termesivech a Hamrech  Termesivy Havlíčkův Brod Vysočina
53004 Štěrkoviště u Správčic (u Hradce Králové)  Trotina Hradec Králové Královéhradecký
53004 Štěrkoviště u Správčic (u Hradce Králové)  Trotina Hradec Králové Královéhradecký
53005 sedimentační nádrž Opatovice (popílkoviště Dříteč)  Zástava Pardubice Pardubický
53005 sedimentační nádrž Opatovice (popílkoviště Dříteč)  Zástava Pardubice Pardubický
53006 sedimentační nádrž Bukovina Bukovina nad Labem Pardubice Pardubický
53006 sedimentační nádrž Bukovina Bukovina nad Labem Pardubice Pardubický
53007 pískovna Oplatil (Stéblová - Staré Ždánice)  Staré Ždánice Pardubice Pardubický
53007 pískovna Oplatil (Stéblová - Staré Ždánice)  Staré Ždánice Pardubice Pardubický
53008 pískovny u Třesického rybníka  Káranice Hradec Králové Královéhradecký
53008 pískovny u Třesického rybníka  Káranice Hradec Králové Královéhradecký
53009 retenční nádrž Moravská Třebová Město Svitavy Pardubický
53009 retenční nádrž Moravská Třebová Město Svitavy Pardubický
53010 pískovna Roudnice (mezi obcemi Puchlovice a Kratonohy) Puchlovice Hradec Králové Královéhradecký
53010 pískovna Roudnice (mezi obcemi Puchlovice a Kratonohy) Puchlovice Hradec Králové Královéhradecký
53011 pískovna Obědovice (před Chlumcem n.C.)  Obědovice Hradec Králové Královéhradecký
53011 pískovna Obědovice (před Chlumcem n.C.)  Obědovice Hradec Králové Královéhradecký
53012 České Meziříčí - cukrovar. nádrže České Meziříčí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
53012 České Meziříčí - cukrovar. nádrže České Meziříčí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
53013 Plačická pískovna (Hradec Králové) Kukleny Hradec Králové Královéhradecký
53013 Plačická pískovna (Hradec Králové) Kukleny Hradec Králové Královéhradecký
53014 Opatovická pískovna (Pohřebačka)  Březhrad Hradec Králové Královéhradecký
53014 Opatovická pískovna (Pohřebačka)  Březhrad Hradec Králové Královéhradecký
53015 Pískovny za Opatovickou elektrárnou (Opatovice) Opatovice nad Labem Pardubice Pardubický
53015 Pískovny za Opatovickou elektrárnou (Opatovice) Opatovice nad Labem Pardubice Pardubický
53016 Rusecká pískovna (Rusek, HK) Rusek Hradec Králové Královéhradecký
53016 Rusecká pískovna (Rusek, HK) Rusek Hradec Králové Královéhradecký
53017 sedimentační nádrž Rybitví Srnojedy Pardubice Pardubický
53017 sedimentační nádrž Rybitví Srnojedy Pardubice Pardubický
53018 Mělické pískovny (Mělice) Mělice Pardubice Pardubický
53018 Mělické pískovny (Mělice) Mělice Pardubice Pardubický
53022 písníky u Černé u Bohdanče  Černá u Bohdanče Pardubice Pardubický
53022 písníky u Černé u Bohdanče  Černá u Bohdanče Pardubice Pardubický
53023 vodní nádrž Bajkal - Pardubice Polabiny Cihelna Pardubice Pardubický
53023 vodní nádrž Bajkal - Pardubice Polabiny Cihelna Pardubice Pardubický
53024 pískovna Štít (Pamětník) Pamětník Hradec Králové Královéhradecký
53024 pískovna Štít (Pamětník) Pamětník Hradec Králové Královéhradecký
54001 LABE: pramen - Špindlerův Mlýn Bedřichov Trutnov Královéhradecký
54001 LABE: pramen - Špindlerův Mlýn Bedřichov Trutnov Královéhradecký
54002 LABE: Špindlerův Mlýn - Přední Labská Špindlerův Mlýn Trutnov Královéhradecký
54002 LABE: Špindlerův Mlýn - Přední Labská Špindlerův Mlýn Trutnov Královéhradecký
54003 LABE: Přední Labská - Vrchlabí, počátek Přední Labská Trutnov Královéhradecký
54003 LABE: Přední Labská - Vrchlabí, počátek Přední Labská Trutnov Královéhradecký
54004 LABE: ve Vrchlabí  Vrchlabí Trutnov Královéhradecký
54004 LABE: ve Vrchlabí  Vrchlabí Trutnov Královéhradecký
54005 LABE: Vrchlabí, konec - Klášterská Lhota, most Kunčice nad Labem Trutnov Královéhradecký
54005 LABE: Vrchlabí, konec - Klášterská Lhota, most Kunčice nad Labem Trutnov Královéhradecký
54006 LABE: Klášterská Lhota - Malé Labe Prosečné Trutnov Královéhradecký
54006 LABE: Klášterská Lhota - Malé Labe Prosečné Trutnov Královéhradecký
54007 LABE: Malé Labe - Hostinné Arnultovice Trutnov Královéhradecký
54007 LABE: Malé Labe - Hostinné Arnultovice Trutnov Královéhradecký
54008 LABE: Hostinné - přehrada Bílá Třemešná Chotěvice Trutnov Královéhradecký
54008 LABE: Hostinné - přehrada Bílá Třemešná Chotěvice Trutnov Královéhradecký
54009 LABE: Bílá Třemešná - Žireč Dvůr Králové nad Labem Trutnov Královéhradecký
54009 LABE: Bílá Třemešná - Žireč Dvůr Králové nad Labem Trutnov Královéhradecký
54010 LABE: Žireč - Heřmanice Slotov Náchod Královéhradecký
54010 LABE: Žireč - Heřmanice Slotov Náchod Královéhradecký
54011 LABE: Heřmanice - Josefov Josefov Náchod Královéhradecký
54011 LABE: Heřmanice - Josefov Josefov Náchod Královéhradecký
54012 LABE: Josefov - Smiřice Semonice Náchod Královéhradecký
54012 LABE: Josefov - Smiřice Semonice Náchod Královéhradecký
54013 LABE: Smiřice - Hradec Králové  Lochenice Hradec Králové Královéhradecký
54013 LABE: Smiřice - Hradec Králové  Lochenice Hradec Králové Královéhradecký
54014 LABE: Hradec Králové - Vysoká nad Labem  Roudnička Hradec Králové Královéhradecký
54014 LABE: Hradec Králové - Vysoká nad Labem  Roudnička Hradec Králové Královéhradecký
54015 LABE: Vysoká nad Labem - Němčice ,most  Bukovina nad Labem Pardubice Pardubický
54015 LABE: Vysoká nad Labem - Němčice ,most  Bukovina nad Labem Pardubice Pardubický
54016 LABE: Němčice, most - Pardubice, most  Kunětice Pardubice Pardubický
54016 LABE: Němčice, most - Pardubice, most  Kunětice Pardubice Pardubický
54017 LABE: Pardubice, most - Srnojedy, jez  Rosice Pardubice Pardubický
54017 LABE: Pardubice, most - Srnojedy, jez  Rosice Pardubice Pardubický
54018 LABE: Srnojedy, jez - Přelouč, most  Opočínek Pardubice Pardubický
54018 LABE: Srnojedy, jez - Přelouč, most  Opočínek Pardubice Pardubický
54019 LABE: Přelouč (silniční most) - Chvaletice (žel.zast.) Kladruby nad Labem Pardubice Pardubický
54019 LABE: Přelouč (silniční most) - Chvaletice (žel.zast.) Kladruby nad Labem Pardubice Pardubický
54020 LABE: Chvaletice (žel.zast.) - Týnec nad Labem (siln.most) Kojice Pardubice Pardubický
54020 LABE: Chvaletice (žel.zast.) - Týnec nad Labem (siln.most) Kojice Pardubice Pardubický
54025 JIZERA: Jablonec - Poniklá  Hradsko Semily Liberecký
54025 JIZERA: Jablonec - Poniklá  Hradsko Semily Liberecký
54026 JIZERA: Poniklá - ústí Jizerky Poniklá Semily Liberecký
54026 JIZERA: Poniklá - ústí Jizerky Poniklá Semily Liberecký
54027 JIZERA: ústí Jizerky - Bystrá Dolní Sytová Semily Liberecký
54027 JIZERA: ústí Jizerky - Bystrá Dolní Sytová Semily Liberecký
54028 JIZERA: Bystrá (silniční most v Loukově) - Semily (siln. mos Benešov u Semil Semily Liberecký
54028 JIZERA: Bystrá (silniční most v Loukově) - Semily (siln. mos Benešov u Semil Semily Liberecký
54029 JIZERA: Semily - Železný Brod  Horská Kamenice Jablonec nad Nisou Liberecký
54029 JIZERA: Semily - Železný Brod  Horská Kamenice Jablonec nad Nisou Liberecký
54030 JIZERA: Železný Brod - Vranové  Bzí Jablonec nad Nisou Liberecký
54030 JIZERA: Železný Brod - Vranové  Bzí Jablonec nad Nisou Liberecký
54031 JIZERA: Vranové - Turnov  Rakousy Semily Liberecký
54031 JIZERA: Vranové - Turnov  Rakousy Semily Liberecký
54032 JIZERA: Turnov - Březina  Ploukonice Semily Liberecký
54032 JIZERA: Turnov - Březina  Ploukonice Semily Liberecký
54040 JIZERKA: Hrabačov - Víchová  Hrabačov Semily Liberecký
54040 JIZERKA: Hrabačov - Víchová  Hrabačov Semily Liberecký
54041 JIZERKA: Víchová - ústí do Jizery  Víchová nad Jizerou Semily Liberecký
54041 JIZERKA: Víchová - ústí do Jizery  Víchová nad Jizerou Semily Liberecký
54050 TICHÁ ORLICE: Ústí nad Orlicí - Brandýs nad Orlicí  Rviště Ústí nad Orlicí Pardubický
54050 TICHÁ ORLICE: Ústí nad Orlicí - Brandýs nad Orlicí  Rviště Ústí nad Orlicí Pardubický
54051 TICHÁ ORLICE: Brandýs n.O. - Choceň  Sudličkova Lhota Ústí nad Orlicí Pardubický
54051 TICHÁ ORLICE: Brandýs n.O. - Choceň  Sudličkova Lhota Ústí nad Orlicí Pardubický
54052 TICHÁ ORLICE: Choceň - Plchovice  Bošín Ústí nad Orlicí Pardubický
54052 TICHÁ ORLICE: Choceň - Plchovice  Bošín Ústí nad Orlicí Pardubický
54054 TICHÁ ORLICE: Borohrádek - soutok T.a D. Orlice  Světlá Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54054 TICHÁ ORLICE: Borohrádek - soutok T.a D. Orlice  Světlá Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54056 DIVOKA ORLICE: v Zamberku (Hevlikovicky most - koupaliste) Žamberk Ústí nad Orlicí Pardubický
54056 DIVOKA ORLICE: v Zamberku (Hevlikovicky most - koupaliste) Žamberk Ústí nad Orlicí Pardubický
54057 DIVOKA ORLICE: Zamberk - Potstejn Litice nad Orlicí Ústí nad Orlicí Pardubický
54057 DIVOKA ORLICE: Zamberk - Potstejn Litice nad Orlicí Ústí nad Orlicí Pardubický
54058 DIVOKA ORLICE: Potstejn - Kostelec n.O. Doudleby nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54058 DIVOKA ORLICE: Potstejn - Kostelec n.O. Doudleby nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54059 DIVOKÁ ORLICE: Kostelec n.O. - soutok T.a D. Orlice  Čestice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54059 DIVOKÁ ORLICE: Kostelec n.O. - soutok T.a D. Orlice  Čestice Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54060 ORLICE: soutok Tiché a Divoké Orlice - Třebechovice  Petrovičky Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54060 ORLICE: soutok Tiché a Divoké Orlice - Třebechovice  Petrovičky Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54061 ORLICE: Třebechovice - soutok s Labem v Hradci Králové  Svinary Hradec Králové Královéhradecký
54061 ORLICE: Třebechovice - soutok s Labem v Hradci Králové  Svinary Hradec Králové Královéhradecký
54063 TICHÁ ORLICE: Plchovice - Borohrádek  Malá Čermná Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54063 TICHÁ ORLICE: Plchovice - Borohrádek  Malá Čermná Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54064 SAZAVA: Pilska -Hamy n. Saz. (ZS mesto) Žďár nad Sázavou 1 Žďár nad Sázavou Vysočina
54064 SAZAVA: Pilska -Hamy n. Saz. (ZS mesto) Žďár nad Sázavou 1 Žďár nad Sázavou Vysočina
54067 SÁZAVA: Nižkov, zast. - Přibyslav  Ronov nad Sázavou Havlíčkův Brod Vysočina
54067 SÁZAVA: Nižkov, zast. - Přibyslav  Ronov nad Sázavou Havlíčkův Brod Vysočina
54068 SÁZAVA: Přibyslav - Stříbrné Hory  Dolní Jablonná Havlíčkův Brod Vysočina
54068 SÁZAVA: Přibyslav - Stříbrné Hory  Dolní Jablonná Havlíčkův Brod Vysočina
54069 SÁZAVA: Stříbrné Hory - Pohled  Simtany Havlíčkův Brod Vysočina
54069 SÁZAVA: Stříbrné Hory - Pohled  Simtany Havlíčkův Brod Vysočina
54070 SÁZAVA: Pohled - Havlíčkův Brod  Dvorce Havlíčkův Brod Vysočina
54070 SÁZAVA: Pohled - Havlíčkův Brod  Dvorce Havlíčkův Brod Vysočina
54071 SÁZAVA: Havlíčkův Brod - Perknov  Veselice Havlíčkův Brod Vysočina
54071 SÁZAVA: Havlíčkův Brod - Perknov  Veselice Havlíčkův Brod Vysočina
54072 SÁZAVA: Perknov - Okrouhlice  Klanečná Havlíčkův Brod Vysočina
54072 SÁZAVA: Perknov - Okrouhlice  Klanečná Havlíčkův Brod Vysočina
54073 SÁZAVA: Okrouhlice - Dobrá nad Sázavou  Babice Havlíčkův Brod Vysočina
54073 SÁZAVA: Okrouhlice - Dobrá nad Sázavou  Babice Havlíčkův Brod Vysočina
54074 SÁZAVA: Dobrá nad Sázavou - Světlá nad Sázavou  Nová Ves u Světlé Havlíčkův Brod Vysočina
54074 SÁZAVA: Dobrá nad Sázavou - Světlá nad Sázavou  Nová Ves u Světlé Havlíčkův Brod Vysočina
54075 SÁZAVA: Světlá nad Sázavou - Dobrovítova Lhota  Mrzkovice Havlíčkův Brod Vysočina
54075 SÁZAVA: Světlá nad Sázavou - Dobrovítova Lhota  Mrzkovice Havlíčkův Brod Vysočina
54076 SÁZAVA: Dobrovítova Lhota - Ledeč  Ostrov Havlíčkův Brod Vysočina
54076 SÁZAVA: Dobrovítova Lhota - Ledeč  Ostrov Havlíčkův Brod Vysočina
54077 SÁZAVA: Ledeč - Velká Paseka  Štičí Havlíčkův Brod Vysočina
54077 SÁZAVA: Ledeč - Velká Paseka  Štičí Havlíčkův Brod Vysočina
54085 ÚPA: Havlovice - Slatina  Mstětín Náchod Královéhradecký
54085 ÚPA: Havlovice - Slatina  Mstětín Náchod Královéhradecký
54086 ÚPA: Slatina - Ratibořice  Rýzmburk Náchod Královéhradecký
54086 ÚPA: Slatina - Ratibořice  Rýzmburk Náchod Královéhradecký
54087 ÚPA: Ratibořice - Česká Skalice  Ratibořice Náchod Královéhradecký
54087 ÚPA: Ratibořice - Česká Skalice  Ratibořice Náchod Královéhradecký
54088 ÚPA: Česká Skalice - Jaroměř  Zvole Náchod Královéhradecký
54088 ÚPA: Česká Skalice - Jaroměř  Zvole Náchod Královéhradecký
54089 METUJE: Náchod - Nové Město nad Metují  Lipí Náchod Královéhradecký
54089 METUJE: Náchod - Nové Město nad Metují  Lipí Náchod Královéhradecký
54090 METUJE: Nové Město nad Metují - Dolsko  Černčice Náchod Královéhradecký
54090 METUJE: Nové Město nad Metují - Dolsko  Černčice Náchod Královéhradecký
54091 METUJE: Dolsko - Šestajovice  Roztoky Náchod Královéhradecký
54091 METUJE: Dolsko - Šestajovice  Roztoky Náchod Královéhradecký
54092 METUJE: Šestajovice - soutok s Labem  Rychnovek Náchod Královéhradecký
54092 METUJE: Šestajovice - soutok s Labem  Rychnovek Náchod Královéhradecký
54100 LOUČNÁ: Čistá - Litomyšl  Benátky Svitavy Pardubický
54100 LOUČNÁ: Čistá - Litomyšl  Benátky Svitavy Pardubický
54101 LOUČNÁ: Litomyšl - Tržek  Nedošín Svitavy Pardubický
54101 LOUČNÁ: Litomyšl - Tržek  Nedošín Svitavy Pardubický
54102 LOUČNÁ: Tržek - Cerekvice  Nová Sídla Svitavy Pardubický
54102 LOUČNÁ: Tržek - Cerekvice  Nová Sídla Svitavy Pardubický
54103 LOUČNÁ: Cerekvice - Valcha  Pekla Svitavy Pardubický
54103 LOUČNÁ: Cerekvice - Valcha  Pekla Svitavy Pardubický
54110 SVATOPETRSKÝ POTOK: Svatý Petr - soutok s Labem  Špindlerův Mlýn Trutnov Královéhradecký
54110 SVATOPETRSKÝ POTOK: Svatý Petr - soutok s Labem  Špindlerův Mlýn Trutnov Královéhradecký
54120 DOUBRAVA: Ostružno - Spačice  Ostružno Havlíčkův Brod Vysočina
54120 DOUBRAVA: Ostružno - Spačice  Ostružno Havlíčkův Brod Vysočina
54121 DOUBRAVA: Spačice - Pařízov  Vestec Chrudim Pardubický
54121 DOUBRAVA: Spačice - Pařízov  Vestec Chrudim Pardubický
54122 DOUBRAVA: Pařízov - Mladotice  Třemošnice Chrudim Pardubický
54122 DOUBRAVA: Pařízov - Mladotice  Třemošnice Chrudim Pardubický
54123 DOUBRAVA: Mladotice - Ronov n.D. Ronov nad Doubravou Chrudim Pardubický
54123 DOUBRAVA: Mladotice - Ronov n.D. Ronov nad Doubravou Chrudim Pardubický
54124 Zamecký potok v Opočne  Opočno Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54124 Zamecký potok v Opočne  Opočno Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký
54129 CHRUDIMKA: vodní nádrž Seč - Svídnice  Libáň Chrudim Pardubický
54129 CHRUDIMKA: vodní nádrž Seč - Svídnice  Libáň Chrudim Pardubický
54130 CHRUDIMKA: Svídnice - Chrudim  Slatiňany Chrudim Pardubický
54130 CHRUDIMKA: Svídnice - Chrudim  Slatiňany Chrudim Pardubický
54131 CHRUDIMKA: v Chrudimi (zimní stadion - Májov)  Chrudim I Chrudim Pardubický
54131 CHRUDIMKA: v Chrudimi (zimní stadion - Májov)  Chrudim I Chrudim Pardubický
54132 CHRUDIMKA: Chrudim - Stará Myslivna  Úhřetice Chrudim Pardubický
54132 CHRUDIMKA: Chrudim - Stará Myslivna  Úhřetice Chrudim Pardubický
54133 CHRUDIMKA: Stará Myslivna - Pardubice, soutok s Labem  Nemošice Pardubice Pardubický
54133 CHRUDIMKA: Stará Myslivna - Pardubice, soutok s Labem  Nemošice Pardubice Pardubický
54135 slepe rameno Labe v Pardubicich Rosice Pardubice Pardubický
54135 slepe rameno Labe v Pardubicich Rosice Pardubice Pardubický
54141 CIDLINA: Smidary (silniční most) - Humburky  Sloupno Hradec Králové Královéhradecký
54141 CIDLINA: Smidary (silniční most) - Humburky  Sloupno Hradec Králové Královéhradecký
54142 CIDLINA: Humburky (silniční most) - Chlumec n.Cidl. Mlékosrby Hradec Králové Královéhradecký
54142 CIDLINA: Humburky (silniční most) - Chlumec n.Cidl. Mlékosrby Hradec Králové Královéhradecký
54143 CIDLINA: Chlumec n.Cid., zel.most - Zbran, lavka Pamětník Hradec Králové Královéhradecký
54143 CIDLINA: Chlumec n.Cid., zel.most - Zbran, lavka Pamětník Hradec Králové Královéhradecký
54150 STĚNAVA: Starostín, hran. přechod - Broumov  Hynčice Náchod Královéhradecký
54150 STĚNAVA: Starostín, hran. přechod - Broumov  Hynčice Náchod Královéhradecký
54151 STĚNAVA: Broumov - Otovice, hran. přechod  Velká Ves Náchod Královéhradecký
54151 STĚNAVA: Broumov - Otovice, hran. přechod  Velká Ves Náchod Královéhradecký
54161 DĚDINA: Ledce - Třebechovice p.O.  Polánky nad Dědinou Hradec Králové Královéhradecký
54161 DĚDINA: Ledce - Třebechovice p.O.  Polánky nad Dědinou Hradec Králové Královéhradecký
54162 Kuncinsky potok: Susice (SY) Sušice Svitavy Pardubický
54162 Kuncinsky potok: Susice (SY) Sušice Svitavy Pardubický
54164 TREBUVKA: Utechov Útěchov Svitavy Pardubický
54164 TREBUVKA: Utechov Útěchov Svitavy Pardubický
54165 TREBUVKA: Moravska Trebova Město Svitavy Pardubický
54165 TREBUVKA: Moravska Trebova Město Svitavy Pardubický
54166 TREBUVKA: Linhartice - Radkov Gruna Svitavy Pardubický
54166 TREBUVKA: Linhartice - Radkov Gruna Svitavy Pardubický
54171 SVITAVA: Javorník - Hradec n.Svit., žel. most.  Nedošín Svitavy Pardubický
54171 SVITAVA: Javorník - Hradec n.Svit., žel. most.  Nedošín Svitavy Pardubický
54172 SVITAVA: Hradec n.Svit., žel. most. - Březová n.Svit, že Bělá nad Svitavou Svitavy Pardubický
54172 SVITAVA: Hradec n.Svit., žel. most. - Březová n.Svit, že Bělá nad Svitavou Svitavy Pardubický
54173 SVITAVA: Březová n.Svit, žel. most - Stvolová  Půlpecen Svitavy Pardubický
54173 SVITAVA: Březová n.Svit, žel. most - Stvolová  Půlpecen Svitavy Pardubický
54175 KRETINKA: Hamry - Horni Porici Starý Svojanov Svitavy Pardubický
54175 KRETINKA: Hamry - Horni Porici Starý Svojanov Svitavy Pardubický
54181 TICHÁ ORLICE: Letohrad (jez) - Hnátnice (most)  Červená Ústí nad Orlicí Pardubický
54181 TICHÁ ORLICE: Letohrad (jez) - Hnátnice (most)  Červená Ústí nad Orlicí Pardubický
54182 TICHÁ ORLICE: Hnátnice (most) - soutok s Třebůvkou (ústí s T Černovír Ústí nad Orlicí Pardubický
54182 TICHÁ ORLICE: Hnátnice (most) - soutok s Třebůvkou (ústí s T Černovír Ústí nad Orlicí Pardubický
54188 METUJE: Náchod město (Běloves - Skalka)  Náchod Náchod Královéhradecký
54188 METUJE: Náchod město (Běloves - Skalka)  Náchod Náchod Královéhradecký
54258 ORLICE: Zamberk - Pastviny (Sloucene,UO) Šedivec Ústí nad Orlicí Pardubický
54258 ORLICE: Zamberk - Pastviny (Sloucene,UO) Šedivec Ústí nad Orlicí Pardubický
61001 Brněnská přehrada  Kníničky Brno-město Jihomoravský
61001 Brněnská přehrada  Kníničky Brno-město Jihomoravský
61002 Pilská přehrada  Stržanov Žďár nad Sázavou Vysočina
61002 Pilská přehrada  Stržanov Žďár nad Sázavou Vysočina
61003 Fryštácká přehrada  Fryšták Zlín Zlínský
61003 Fryštácká přehrada  Fryšták Zlín Zlínský
61004 Křetínská přehrada (Letovice)  Vranová Blansko Jihomoravský
61004 Křetínská přehrada (Letovice)  Vranová Blansko Jihomoravský
61005 vodní dílo Nové Mlýny I (horní a prostřední zdrž)  Horní Věstonice Břeclav Jihomoravský
61005 vodní dílo Nové Mlýny I (horní a prostřední zdrž)  Horní Věstonice Břeclav Jihomoravský
61005a VN Nové Mlýny - horní nádrž (Mušovská) Pasohlávky Brno-venkov Jihomoravský
61005a VN Nové Mlýny - horní nádrž (Mušovská) Pasohlávky Brno-venkov Jihomoravský
61005b VN Nové Mlýny - střední nádrž (Věstonická) Horní Věstonice Břeclav Jihomoravský
61005b VN Nové Mlýny - střední nádrž (Věstonická) Horní Věstonice Břeclav Jihomoravský
61006 u Hrobic (u Zlína)  Slušovice Zlín Zlínský
61006 u Hrobic (u Zlína)  Slušovice Zlín Zlínský
61008 Hubenov (u Jihlavy)  Dvorce Jihlava Vysočina
61008 Hubenov (u Jihlavy)  Dvorce Jihlava Vysočina
61009 vodní dílo Nové Mlýny II (třetí zdrž + Strachotínský rybník) Milovice Břeclav Jihomoravský
61009 vodní dílo Nové Mlýny II (třetí zdrž + Strachotínský rybník) Milovice Břeclav Jihomoravský
61009a VN Nové Mlýny - dolní nádrž (Novomlýnská) Pavlov Břeclav Jihomoravský
61009a VN Nové Mlýny - dolní nádrž (Novomlýnská) Pavlov Břeclav Jihomoravský
61009b Strachotínský rybník Strachotín Břeclav Jihomoravský
61009b Strachotínský rybník Strachotín Břeclav Jihomoravský
61010 Virovská přehrada  Hluboké Žďár nad Sázavou Vysočina
61010 Virovská přehrada  Hluboké Žďár nad Sázavou Vysočina
61011 přehrada Vranov nad Dyjí  Vranov nad Dyjí Znojmo Jihomoravský
61011 přehrada Vranov nad Dyjí  Vranov nad Dyjí Znojmo Jihomoravský
61014 přehrada Mostiště  Mostiště Žďár nad Sázavou Vysočina
61014 přehrada Mostiště  Mostiště Žďár nad Sázavou Vysočina
62001 rybníky u Žďáru nad Sázavou (Matějovský, Veselský, Babin) Česká Mez Žďár nad Sázavou Vysočina
62001 rybníky u Žďáru nad Sázavou (Matějovský, Veselský, Babin) Česká Mez Žďár nad Sázavou Vysočina
62002 Radonínský  Radonín Žďár nad Sázavou Vysočina
62002 Radonínský  Radonín Žďár nad Sázavou Vysočina
62003 Bohdalovské  Bohdalov Žďár nad Sázavou Vysočina
62003 Bohdalovské  Bohdalov Žďár nad Sázavou Vysočina
62004 Karmírovec u Nového Města na Moravě  Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou Vysočina
62004 Karmírovec u Nového Města na Moravě  Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou Vysočina
62005 Cihelňák, Klečkovec a Zachovec u Nového Města na Moravě  Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou Vysočina
62005 Cihelňák, Klečkovec a Zachovec u Nového Města na Moravě  Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou Vysočina
62006 Sykovec, Medlov  Fryšava pod Žákovou horou Žďár nad Sázavou Vysočina
62006 Sykovec, Medlov  Fryšava pod Žákovou horou Žďár nad Sázavou Vysočina
62007 u Kněžic  Víska Jihlava Vysočina
62007 u Kněžic  Víska Jihlava Vysočina
62008 Pastvištní  Krahulov Třebíč Vysočina
62008 Pastvištní  Krahulov Třebíč Vysočina
62009 u Trnavy (Velký a Malý Bor, Podlipský, Klášterský, Březi) Trnava Třebíč Vysočina
62009 u Trnavy (Velký a Malý Bor, Podlipský, Klášterský, Březi) Trnava Třebíč Vysočina
62010 u Náramče (Podstránský, Gbel, Klenek, Gbelínek, Jaša, Starý) Nárameč Třebíč Vysočina
62010 u Náramče (Podstránský, Gbel, Klenek, Gbelínek, Jaša, Starý) Nárameč Třebíč Vysočina
62011 u Hostákova a Ptáčova  Ptáčov Třebíč Vysočina
62011 u Hostákova a Ptáčova  Ptáčov Třebíč Vysočina
62012 u Valdíkova  Valdíkov Třebíč Vysočina
62012 u Valdíkova  Valdíkov Třebíč Vysočina
62014 u Náměšti nad Oslavou  Častotice Třebíč Vysočina
62014 u Náměšti nad Oslavou  Častotice Třebíč Vysočina
62014a NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Maršovec Pyšel Třebíč Vysočina
62014a NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Maršovec Pyšel Třebíč Vysočina
62014b NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Čepička Pyšel Třebíč Vysočina
62014b NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Čepička Pyšel Třebíč Vysočina
62014c NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Hranečník Pyšel Třebíč Vysočina
62014c NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Hranečník Pyšel Třebíč Vysočina
62014d NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Nový u Častotic Kojatín Třebíč Vysočina
62014d NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Nový u Častotic Kojatín Třebíč Vysočina
62014e NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Mišník Zahrádka Třebíč Vysočina
62014e NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Mišník Zahrádka Třebíč Vysočina
62014f NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Vesník Zahrádka Třebíč Vysočina
62014f NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Vesník Zahrádka Třebíč Vysočina
62014g NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Nohavice Zahrádka Třebíč Vysočina
62014g NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Nohavice Zahrádka Třebíč Vysočina
62014h NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Dubovec Častotice Třebíč Vysočina
62014h NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Dubovec Častotice Třebíč Vysočina
62014i NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Stejskal Častotice Třebíč Vysočina
62014i NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY I: Stejskal Častotice Třebíč Vysočina
62014j NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Bahno Okarec Třebíč Vysočina
62014j NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Bahno Okarec Třebíč Vysočina
62014k NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Netušil Okarec Třebíč Vysočina
62014k NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Netušil Okarec Třebíč Vysočina
62014l NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Poulík Okarec Třebíč Vysočina
62014l NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Poulík Okarec Třebíč Vysočina
62014m NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Čikovec Okarec Třebíč Vysočina
62014m NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Čikovec Okarec Třebíč Vysočina
62014n NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Rozběhlo Vícenice u Náměště nad Oslavou Třebíč Vysočina
62014n NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Rozběhlo Vícenice u Náměště nad Oslavou Třebíč Vysočina
62014o NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Rathan Zňátky Třebíč Vysočina
62014o NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Rathan Zňátky Třebíč Vysočina
62014p NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Donát Pozďatín Třebíč Vysočina
62014p NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Donát Pozďatín Třebíč Vysočina
62014r NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Ostrovec Pozďatín Třebíč Vysočina
62014r NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Ostrovec Pozďatín Třebíč Vysočina
62014s NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Štičí Pozďatín Třebíč Vysočina
62014s NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Štičí Pozďatín Třebíč Vysočina
62014t NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Přibyl Pozďatín Třebíč Vysočina
62014t NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Přibyl Pozďatín Třebíč Vysočina
62014u NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Kacíř Pozďatín Třebíč Vysočina
62014u NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Kacíř Pozďatín Třebíč Vysočina
62014v NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Vrbinec Pozďatín Třebíč Vysočina
62014v NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Vrbinec Pozďatín Třebíč Vysočina
62014w NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Podhorník Pozďatín Třebíč Vysočina
62014w NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Podhorník Pozďatín Třebíč Vysočina
62014x NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Hlad Studenec Třebíč Vysočina
62014x NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Hlad Studenec Třebíč Vysočina
62014y NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Štěpánek Pozďatín Třebíč Vysočina
62014y NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Štěpánek Pozďatín Třebíč Vysočina
62014z NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Nový Studenecký Pozďatín Třebíč Vysočina
62014z NÁMĚŠŤSKÉ RYBNÍKY II: Nový Studenecký Pozďatín Třebíč Vysočina
62016 u Klučova a Lipníka  Klučov Třebíč Vysočina
62016 u Klučova a Lipníka  Klučov Třebíč Vysočina
62017 u Moravského Krumlova  Lesonice Znojmo Jihomoravský
62017 u Moravského Krumlova  Lesonice Znojmo Jihomoravský
62018 u Oleksovic - ryb. Oleksovice  Oleksovice Znojmo Jihomoravský
62018 u Oleksovic - ryb. Oleksovice  Oleksovice Znojmo Jihomoravský
62019 u Miroslavi (Miroslavský ryb., Suchohrdelský ryb.)  Suchohrdly u Miroslavi Znojmo Jihomoravský
62019 u Miroslavi (Miroslavský ryb., Suchohrdelský ryb.)  Suchohrdly u Miroslavi Znojmo Jihomoravský
62020 Jaroslavický rybník  Jaroslavice Znojmo Jihomoravský
62020 Jaroslavický rybník  Jaroslavice Znojmo Jihomoravský
62022 Nový u Moravských Budějovic, Zámecký  Krnčice Třebíč Vysočina
62022 Nový u Moravských Budějovic, Zámecký  Krnčice Třebíč Vysočina
62023 u Třebíče  Týn Třebíč Vysočina
62023 u Třebíče  Týn Třebíč Vysočina
62024 rybník Třešť, Jezdovický  Jezdovice Jihlava Vysočina
62024 rybník Třešť, Jezdovický  Jezdovice Jihlava Vysočina
62025 rybníky v okolí Hodic  Hodice Jihlava Vysočina
62025 rybníky v okolí Hodic  Hodice Jihlava Vysočina
62035 Žebětínský  Žebětín Brno-město Jihomoravský
62035 Žebětínský  Žebětín Brno-město Jihomoravský
62036 Jedovnické (Olšovec, Budkovan, Vrbový, Dubový, Dymák, Fl) Kotvrdovice Blansko Jihomoravský
62036 Jedovnické (Olšovec, Budkovan, Vrbový, Dubový, Dymák, Fl) Kotvrdovice Blansko Jihomoravský
62037 Mariánské údolí (údolí říčky: Horní, Střední, Dolní rybník) Podolí Brno-venkov Jihomoravský
62037 Mariánské údolí (údolí říčky: Horní, Střední, Dolní rybník) Podolí Brno-venkov Jihomoravský
62050 u Vlasatic  Vlasatice Brno-venkov Jihomoravský
62050 u Vlasatic  Vlasatice Brno-venkov Jihomoravský
62051 Pohořelické (Starý, Vrkoč, Novoveský)  Ivaň Brno-venkov Jihomoravský
62051 Pohořelické (Starý, Vrkoč, Novoveský)  Ivaň Brno-venkov Jihomoravský
62052 Lednické (Hlohovecký, Prostřední, Mlýnský, Nesyt)  Hlohovec Břeclav Jihomoravský
62052 Lednické (Hlohovecký, Prostřední, Mlýnský, Nesyt)  Hlohovec Břeclav Jihomoravský
62052a Nesyt Úvaly Břeclav Jihomoravský
62052a Nesyt Úvaly Břeclav Jihomoravský
62052b Hlohovecký rybník Hlohovec Břeclav Jihomoravský
62052b Hlohovecký rybník Hlohovec Břeclav Jihomoravský
62052c Prostřední rybník Lednice Břeclav Jihomoravský
62052c Prostřední rybník Lednice Břeclav Jihomoravský
62052d Mlýnský rybník Lednice Břeclav Jihomoravský
62052d Mlýnský rybník Lednice Břeclav Jihomoravský
62053 Zámecký v Lednici  Lednice Břeclav Jihomoravský
62053 Zámecký v Lednici  Lednice Břeclav Jihomoravský
62054 Jarohněvický  Dubňany Hodonín Jihomoravský
62054 Jarohněvický  Dubňany Hodonín Jihomoravský
62055 Mutěnické  Dubňany Hodonín Jihomoravský
62055 Mutěnické  Dubňany Hodonín Jihomoravský
62056 Písečné u Hodonína  Lužice Hodonín Jihomoravský
62056 Písečné u Hodonína  Lužice Hodonín Jihomoravský
62057 Stolařka  Moravský Písek Hodonín Jihomoravský
62057 Stolařka  Moravský Písek Hodonín Jihomoravský
62058 u Hluku  Hluk Uherské Hradiště Zlínský
62058 u Hluku  Hluk Uherské Hradiště Zlínský
62059 u Lužice - Lužický ryb.  Lužice Hodonín Jihomoravský
62059 u Lužice - Lužický ryb.  Lužice Hodonín Jihomoravský
62065 u Chropyně  Chropyně Kroměříž Zlínský
62065 u Chropyně  Chropyně Kroměříž Zlínský
62066 Záhlinické  Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066 Záhlinické  Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066a Svárovský rybník Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066a Svárovský rybník Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066b Doubravický rybník (Prostřední) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066b Doubravický rybník (Prostřední) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066c Pláňavský rybník (Hulínský) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066c Pláňavský rybník (Hulínský) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066d Němčický rybník (Němčanský) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62066d Němčický rybník (Němčanský) Záhlinice Kroměříž Zlínský
62072 Dolní rybník u Otaslavic  Otaslavice Prostějov Olomoucký
62072 Dolní rybník u Otaslavic  Otaslavice Prostějov Olomoucký
62073 Cehovicky rybnik u Bedihoste, okr. Prostejov Čehovice Prostějov Olomoucký
62073 Cehovicky rybnik u Bedihoste, okr. Prostejov Čehovice Prostějov Olomoucký
62075 Kačenec u Vyškova  Město Vyškov Jihomoravský
62075 Kačenec u Vyškova  Město Vyškov Jihomoravský
62076 u Nesovic  Nesovice Vyškov Jihomoravský
62076 u Nesovic  Nesovice Vyškov Jihomoravský
62077 u Kobeřic (Horáček, Nový)  Nížkovice Vyškov Jihomoravský
62077 u Kobeřic (Horáček, Nový)  Nížkovice Vyškov Jihomoravský
62078 rybnik Šibeník  Mikulov Břeclav Jihomoravský
62078 rybnik Šibeník  Mikulov Břeclav Jihomoravský
62079 rybník Pouzdřanský (Pouzdřany)  Pouzdřany Břeclav Jihomoravský
62079 rybník Pouzdřanský (Pouzdřany)  Pouzdřany Břeclav Jihomoravský
62081 Ponětovický rybník  Jiříkovice Brno-venkov Jihomoravský
62081 Ponětovický rybník  Jiříkovice Brno-venkov Jihomoravský
62082 Nový rybník (Mikulov)  Sedlec Břeclav Jihomoravský
62082 Nový rybník (Mikulov)  Sedlec Břeclav Jihomoravský
62086 Pístovický rybník u Vyškova  Pístovice Vyškov Jihomoravský
62086 Pístovický rybník u Vyškova  Pístovice Vyškov Jihomoravský
62087 rybník Ivanovice na Hané  Ivanovice na Hané Vyškov Jihomoravský
62087 rybník Ivanovice na Hané  Ivanovice na Hané Vyškov Jihomoravský
63001 usazovací nádrž pod Hády v Brně  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
63001 usazovací nádrž pod Hády v Brně  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
63004 Mokerská akumulační nádrž  Bukovina Blansko Jihomoravský
63004 Mokerská akumulační nádrž  Bukovina Blansko Jihomoravský
63005 Štěrkopískovna Tlumačov (Kvasice KM) Kvasice Kroměříž Zlínský
63005 Štěrkopískovna Tlumačov (Kvasice KM) Kvasice Kroměříž Zlínský
63006 Štěrkopískovna Hulín  Hulín Kroměříž Zlínský
63006 Štěrkopískovna Hulín  Hulín Kroměříž Zlínský
63007 Bašnov u Střížovic Střížovice Kroměříž Zlínský
63007 Bašnov u Střížovic Střížovice Kroměříž Zlínský
63010 Štěrkopískovna Ostrožská Nová Ves  Chylice Uherské Hradiště Zlínský
63010 Štěrkopískovna Ostrožská Nová Ves  Chylice Uherské Hradiště Zlínský
63011 Štěrkopískovna Moravská Nová Ves  Mikulčice Hodonín Jihomoravský
63011 Štěrkopískovna Moravská Nová Ves  Mikulčice Hodonín Jihomoravský
63012 Velké Bílovice - zavlažovací nádrže (Břeclav)  Velké Bílovice Břeclav Jihomoravský
63012 Velké Bílovice - zavlažovací nádrže (Břeclav)  Velké Bílovice Břeclav Jihomoravský
63014 odkalovací nádrže Hrušovany nad Jevišovkou  Hrušovany nad Jevišovkou Znojmo Jihomoravský
63014 odkalovací nádrže Hrušovany nad Jevišovkou  Hrušovany nad Jevišovkou Znojmo Jihomoravský
63020 odkaliště elektrárny Hodonín  Hodonín Hodonín Jihomoravský
63020 odkaliště elektrárny Hodonín  Hodonín Hodonín Jihomoravský
63025 Strerkopiskovna Mystrin Mistřín Hodonín Jihomoravský
63025 Strerkopiskovna Mystrin Mistřín Hodonín Jihomoravský
64001 MORAVA: Kojetín, železniční most - Strž, elektrárna  Bezměrov Kroměříž Zlínský
64001 MORAVA: Kojetín, železniční most - Strž, elektrárna  Bezměrov Kroměříž Zlínský
64002 MORAVA: Strž,elektrárna - Kroměříž  Plešovec Kroměříž Zlínský
64002 MORAVA: Strž,elektrárna - Kroměříž  Plešovec Kroměříž Zlínský
64003 MORAVA: Kroměříž - ústí Rusavy  Trávník Kroměříž Zlínský
64003 MORAVA: Kroměříž - ústí Rusavy  Trávník Kroměříž Zlínský
64004 MORAVA: ústí Rusavy - Kvasice  Kvasice Kroměříž Zlínský
64004 MORAVA: ústí Rusavy - Kvasice  Kvasice Kroměříž Zlínský
64005 MORAVA: Kvasice - Otrokovice  Bělov Zlín Zlínský
64005 MORAVA: Kvasice - Otrokovice  Bělov Zlín Zlínský
64006 MORAVA: Otrokovice - Napajedla  Napajedla Zlín Zlínský
64006 MORAVA: Otrokovice - Napajedla  Napajedla Zlín Zlínský
64007 MORAVA: Napajedla - Jarošov  Spytihněv Zlín Zlínský
64007 MORAVA: Napajedla - Jarošov  Spytihněv Zlín Zlínský
64008 MORAVA: Jarošov - Kostelany  Staré Město Uherské Hradiště Zlínský
64008 MORAVA: Jarošov - Kostelany  Staré Město Uherské Hradiště Zlínský
64009 MORAVA: Kostelany - Nedakonice  Kostelany nad Moravou Uherské Hradiště Zlínský
64009 MORAVA: Kostelany - Nedakonice  Kostelany nad Moravou Uherské Hradiště Zlínský
64010 MORAVA: Nedakonice - Veselí nad Moravou,most  Ostrožské Předměstí Uherské Hradiště Zlínský
64010 MORAVA: Nedakonice - Veselí nad Moravou,most  Ostrožské Předměstí Uherské Hradiště Zlínský
64011 MORAVA: Veselí nad Moravou,most - Strážnice  Lidéřovice Hodonín Jihomoravský
64011 MORAVA: Veselí nad Moravou,most - Strážnice  Lidéřovice Hodonín Jihomoravský
64012 MORAVA: Strážnice - Rohatec-Kolonie  Sudoměřice Hodonín Jihomoravský
64012 MORAVA: Strážnice - Rohatec-Kolonie  Sudoměřice Hodonín Jihomoravský
64013 MORAVA: Rohatec, kolonie - Hodonin Rohatec Hodonín Jihomoravský
64013 MORAVA: Rohatec, kolonie - Hodonin Rohatec Hodonín Jihomoravský
64017 MORAVA: Lanžhot - soutok s Dyjí  Lanžhot Břeclav Jihomoravský
64017 MORAVA: Lanžhot - soutok s Dyjí  Lanžhot Břeclav Jihomoravský
64019 SVRATKA: Březina - Brněnská přehrada  Veverská Bítýška Brno-venkov Jihomoravský
64019 SVRATKA: Březina - Brněnská přehrada  Veverská Bítýška Brno-venkov Jihomoravský
64020 SVRATKA: Brněnská přehrada, hráz - Brno,Vídeňská ulice, Pisárky Brno-město Jihomoravský
64020 SVRATKA: Brněnská přehrada, hráz - Brno,Vídeňská ulice, Pisárky Brno-město Jihomoravský
64021 SVRATKA: Brno,Vídeňská ulice, most - soutok se Svitavou  Komárov Brno-město Jihomoravský
64021 SVRATKA: Brno,Vídeňská ulice, most - soutok se Svitavou  Komárov Brno-město Jihomoravský
64022 SVRATKA: soutok se Svitavou - soutok s Bobravou  Přízřenice Brno-město Jihomoravský
64022 SVRATKA: soutok se Svitavou - soutok s Bobravou  Přízřenice Brno-město Jihomoravský
64023 SVRATKA: soutok s Bobravou - Holasice  Rajhradice Brno-venkov Jihomoravský
64023 SVRATKA: soutok s Bobravou - Holasice  Rajhradice Brno-venkov Jihomoravský
64024 SVRATKA: Holasice - Židlochovice  Židlochovice Brno-venkov Jihomoravský
64024 SVRATKA: Holasice - Židlochovice  Židlochovice Brno-venkov Jihomoravský
64025 SVRATKA: Židlochovice - Nosislav  Židlochovice Brno-venkov Jihomoravský
64025 SVRATKA: Židlochovice - Nosislav  Židlochovice Brno-venkov Jihomoravský
64026 SVRATKA: Nosislav - Uherčice,most  Velké Němčice Břeclav Jihomoravský
64026 SVRATKA: Nosislav - Uherčice,most  Velké Němčice Břeclav Jihomoravský
64027 SVRATKA: Uherčice,most - Vranovice,most  Uherčice Břeclav Jihomoravský
64027 SVRATKA: Uherčice,most - Vranovice,most  Uherčice Břeclav Jihomoravský
64028 SVRATKA: Vranovice,most - vodní dílo Nové Mlýny  Pouzdřany Břeclav Jihomoravský
64028 SVRATKA: Vranovice,most - vodní dílo Nové Mlýny  Pouzdřany Břeclav Jihomoravský
64033 JIHLAVA: Dolní Cerekev - Rantířov (žel. most)  Rounek Jihlava Vysočina
64033 JIHLAVA: Dolní Cerekev - Rantířov (žel. most)  Rounek Jihlava Vysočina
64034 JIHLAVA: Rantířov (žel. most) - Jihlava (žel. Most) Staré Hory Jihlava Vysočina
64034 JIHLAVA: Rantířov (žel. most) - Jihlava (žel. Most) Staré Hory Jihlava Vysočina
64035 JIHLAVA: Jihlava (železniční most, Hruškové Dvory) - Rozsec Bradlo Jihlava Vysočina
64035 JIHLAVA: Jihlava (železniční most, Hruškové Dvory) - Rozsec Bradlo Jihlava Vysočina
64036 JIHLAVA: Rozsec - Bransouze  Horní Smrčné Třebíč Vysočina
64036 JIHLAVA: Rozsec - Bransouze  Horní Smrčné Třebíč Vysočina
64037 JIHLAVA: Bransouze - Přibyslavice  Číchov Třebíč Vysočina
64037 JIHLAVA: Bransouze - Přibyslavice  Číchov Třebíč Vysočina
64038 JIHLAVA: Přibyslavice - Sokolí  Nová Ves Třebíč Vysočina
64038 JIHLAVA: Přibyslavice - Sokolí  Nová Ves Třebíč Vysočina
64039 JIHLAVA: Sokolí - Třebíč, železniční most  Stařečka Třebíč Vysočina
64039 JIHLAVA: Sokolí - Třebíč, železniční most  Stařečka Třebíč Vysočina
64040 JIHLAVA: Třebíč,železniční most - Práchovna  Pozďátky Třebíč Vysočina
64040 JIHLAVA: Třebíč,železniční most - Práchovna  Pozďátky Třebíč Vysočina
64042 JIHLAVA: Práchovna - Skryje (ÚN Mohelno)  Stropešín Třebíč Vysočina
64042 JIHLAVA: Práchovna - Skryje (ÚN Mohelno)  Stropešín Třebíč Vysočina
64043 JIHLAVA: Skryje (ÚN Mohelno) - Hrubsice Jamolice Znojmo Jihomoravský
64043 JIHLAVA: Skryje (ÚN Mohelno) - Hrubsice Jamolice Znojmo Jihomoravský
64044 JIHLAVA: Hrubšice - Ivančice  Budkovice Brno-venkov Jihomoravský
64044 JIHLAVA: Hrubšice - Ivančice  Budkovice Brno-venkov Jihomoravský
64045 JIHLAVA: Ivančice - Dolní Kounice  Moravské Bránice Brno-venkov Jihomoravský
64045 JIHLAVA: Ivančice - Dolní Kounice  Moravské Bránice Brno-venkov Jihomoravský
64046 JIHLAVA: Dolni Kounice - Medlov  Pravlov Brno-venkov Jihomoravský
64046 JIHLAVA: Dolni Kounice - Medlov  Pravlov Brno-venkov Jihomoravský
64047 JIHLAVA: Medlov - Pohořelice  Smolín Brno-venkov Jihomoravský
64047 JIHLAVA: Medlov - Pohořelice  Smolín Brno-venkov Jihomoravský
64048 JIHLAVA: Pohořelice - Ivaň  Přibice Brno-venkov Jihomoravský
64048 JIHLAVA: Pohořelice - Ivaň  Přibice Brno-venkov Jihomoravský
64049 JIHLAVA: Ivaň - VDNM  Ivaň Brno-venkov Jihomoravský
64049 JIHLAVA: Ivaň - VDNM  Ivaň Brno-venkov Jihomoravský
64050 SVRATKA: Svratka - Milovy  České Křižánky Žďár nad Sázavou Vysočina
64050 SVRATKA: Svratka - Milovy  České Křižánky Žďár nad Sázavou Vysočina
64051 SVRATKA: Milovy - Borovnice  Mrhov Žďár nad Sázavou Vysočina
64051 SVRATKA: Milovy - Borovnice  Mrhov Žďár nad Sázavou Vysočina
64052 SVRATKA: Borovnice - Jimramov  Sedliště Žďár nad Sázavou Vysočina
64052 SVRATKA: Borovnice - Jimramov  Sedliště Žďár nad Sázavou Vysočina
64053 SVRATKA: Jimramov - ústí do vod.nádrž Vír II.  Unčín Žďár nad Sázavou Vysočina
64053 SVRATKA: Jimramov - ústí do vod.nádrž Vír II.  Unčín Žďár nad Sázavou Vysočina
64054 SVRATKA: vod.nádrž Vír II. - vod.nádrž Vír I.  Vír Žďár nad Sázavou Vysočina
64054 SVRATKA: vod.nádrž Vír II. - vod.nádrž Vír I.  Vír Žďár nad Sázavou Vysočina
64055 SVRATKA: vod.nádrž Vír I. - Štěpánov  Koroužné Žďár nad Sázavou Vysočina
64055 SVRATKA: vod.nádrž Vír I. - Štěpánov  Koroužné Žďár nad Sázavou Vysočina
64056 SVRATKA: Šťěpánov - Nedvědice  Dolní Čepí Žďár nad Sázavou Vysočina
64056 SVRATKA: Šťěpánov - Nedvědice  Dolní Čepí Žďár nad Sázavou Vysočina
64057 SVRATKA: Nedvědice - Doubravník  Skorotice Žďár nad Sázavou Vysočina
64057 SVRATKA: Nedvědice - Doubravník  Skorotice Žďár nad Sázavou Vysočina
64058 SVRATKA: Doubravník - Borač  Běleč Brno-venkov Jihomoravský
64058 SVRATKA: Doubravník - Borač  Běleč Brno-venkov Jihomoravský
64059 SVRATKA: Borač - Šťepánovice  Štěpánovice Brno-venkov Jihomoravský
64059 SVRATKA: Borač - Šťepánovice  Štěpánovice Brno-venkov Jihomoravský
64060 SVRATKA: Štěpánovice - Březina  Tišnov Brno-venkov Jihomoravský
64060 SVRATKA: Štěpánovice - Březina  Tišnov Brno-venkov Jihomoravský
64061 SVRATKA: Březina - Veverská Bitýška  Heroltice Brno-venkov Jihomoravský
64061 SVRATKA: Březina - Veverská Bitýška  Heroltice Brno-venkov Jihomoravský
64062 SVITAVA: Stvolová - Letovice  Slatinka Blansko Jihomoravský
64062 SVITAVA: Stvolová - Letovice  Slatinka Blansko Jihomoravský
64063 SVITAVA: Letovice - Svitávka  Zboněk Blansko Jihomoravský
64063 SVITAVA: Letovice - Svitávka  Zboněk Blansko Jihomoravský
64064 SVITAVA: Svitávka - ústí Bělé  Mladkov Blansko Jihomoravský
64064 SVITAVA: Svitávka - ústí Bělé  Mladkov Blansko Jihomoravský
64065 SVITAVA: ústí Bělé - Rájec  Doubravice nad Svitavou Blansko Jihomoravský
64065 SVITAVA: ústí Bělé - Rájec  Doubravice nad Svitavou Blansko Jihomoravský
64066 SVITAVA: Rájec - Blansko, žel.st.  Ráječko Blansko Jihomoravský
64066 SVITAVA: Rájec - Blansko, žel.st.  Ráječko Blansko Jihomoravský
64067 SVITAVA: Blansko, žel.st. - Adamov  Olešná Blansko Jihomoravský
64067 SVITAVA: Blansko, žel.st. - Adamov  Olešná Blansko Jihomoravský
64068 SVITAVA: Adamov - Bílovice nad. Svitavou  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
64068 SVITAVA: Adamov - Bílovice nad. Svitavou  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
64069 SVITAVA: Bílovice nad. Svitavou - Obřany, most  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
64069 SVITAVA: Bílovice nad. Svitavou - Obřany, most  Bílovice nad Svitavou Brno-venkov Jihomoravský
64070 SVITAVA: v Brně (Obřany, most - Olomoucká, most)  Husovice Brno-město Jihomoravský
64070 SVITAVA: v Brně (Obřany, most - Olomoucká, most)  Husovice Brno-město Jihomoravský
64071 SVITAVA: Brno, Olomoucká, most -B118 soutok se Svratkou  Černovice Brno-město Jihomoravský
64071 SVITAVA: Brno, Olomoucká, most -B118 soutok se Svratkou  Černovice Brno-město Jihomoravský
64072 DYJE: Znojemská přehrada - jez Krhovice  Dobšice Znojmo Jihomoravský
64072 DYJE: Znojemská přehrada - jez Krhovice  Dobšice Znojmo Jihomoravský
64073 DYJE: jez Krhovice - most Hrádek, Jaroslavice  Hodonice Znojmo Jihomoravský
64073 DYJE: jez Krhovice - most Hrádek, Jaroslavice  Hodonice Znojmo Jihomoravský
64074 DYJE: most Hrádek, Jaroslavice - most Hevlín  Slup Znojmo Jihomoravský
64074 DYJE: most Hrádek, Jaroslavice - most Hevlín  Slup Znojmo Jihomoravský
64075 DYJE: most Hevlín - Trávní dvůr  Hrabětice Znojmo Jihomoravský
64075 DYJE: most Hevlín - Trávní dvůr  Hrabětice Znojmo Jihomoravský
64076 DYJE: Nové Mlýny,most - Lednice  Bulhary Břeclav Jihomoravský
64076 DYJE: Nové Mlýny,most - Lednice  Bulhary Břeclav Jihomoravský
64077 DYJE: Lednice - Janohrad  Podivín Břeclav Jihomoravský
64077 DYJE: Lednice - Janohrad  Podivín Břeclav Jihomoravský
64078 DYJE: Janohrad - Břeclav  Ladná Břeclav Jihomoravský
64078 DYJE: Janohrad - Břeclav  Ladná Břeclav Jihomoravský
64079 DYJE: v Břeclavi  Břeclav Břeclav Jihomoravský
64079 DYJE: v Břeclavi  Břeclav Břeclav Jihomoravský
64080 DYJE: odlehčovací kanál - hranice s Rakouskem  Břeclav Břeclav Jihomoravský
64080 DYJE: odlehčovací kanál - hranice s Rakouskem  Břeclav Břeclav Jihomoravský
64081 Zámecká Dyje - Lednice  Lednice Břeclav Jihomoravský
64081 Zámecká Dyje - Lednice  Lednice Břeclav Jihomoravský
64082 Košárské louky nad soutokem Moravy a Dyje  Lanžhot Břeclav Jihomoravský
64082 Košárské louky nad soutokem Moravy a Dyje  Lanžhot Břeclav Jihomoravský
64088 OSLAVA: vodní nádrž Mostiště - Velké Meziříčí (žel.most) Mostiště Žďár nad Sázavou Vysočina
64088 OSLAVA: vodní nádrž Mostiště - Velké Meziříčí (žel.most) Mostiště Žďár nad Sázavou Vysočina
64089 OSLAVA: Velké Meziříčí - Tasov  Studnice Třebíč Vysočina
64089 OSLAVA: Velké Meziříčí - Tasov  Studnice Třebíč Vysočina
64090 OSLAVA: Tasov - Ocmanice  Zahrádka Třebíč Vysočina
64090 OSLAVA: Tasov - Ocmanice  Zahrádka Třebíč Vysočina
64091 OSLAVA: Ocmanice - Náměšť nad Oslavou  Jedov Třebíč Vysočina
64091 OSLAVA: Ocmanice - Náměšť nad Oslavou  Jedov Třebíč Vysočina
64092 OSLAVA: Náměšť nad Oslavou - Mohelno (Skřipský mlýn)  Kladeruby nad Oslavou Třebíč Vysočina
64092 OSLAVA: Náměšť nad Oslavou - Mohelno (Skřipský mlýn)  Kladeruby nad Oslavou Třebíč Vysočina
64093 OSLAVA: Mohelno (Skřipský mlýn) - Oslavany  Čučice Brno-venkov Jihomoravský
64093 OSLAVA: Mohelno (Skřipský mlýn) - Oslavany  Čučice Brno-venkov Jihomoravský
64094 OSLAVA: Oslavany - Ivančice (ústí do Jihlavy)  Letkovice Brno-venkov Jihomoravský
64094 OSLAVA: Oslavany - Ivančice (ústí do Jihlavy)  Letkovice Brno-venkov Jihomoravský
64099 RUSAVA: Hulin - Všetuly Třebětice Kroměříž Zlínský
64099 RUSAVA: Hulin - Všetuly Třebětice Kroměříž Zlínský
64100 RUSAVA: Záhlinické rybníky - Morava  Záhlinice Kroměříž Zlínský
64100 RUSAVA: Záhlinické rybníky - Morava  Záhlinice Kroměříž Zlínský
64108 HANA: ve Vyskove(Dedice-Ivanovice) Předměstí Vyškov Jihomoravský
64108 HANA: ve Vyskove(Dedice-Ivanovice) Předměstí Vyškov Jihomoravský
64118 Stara Morava (HO, Bratislavska ul.-usti) Hodonín Hodonín Jihomoravský
64118 Stara Morava (HO, Bratislavska ul.-usti) Hodonín Hodonín Jihomoravský
64119 STARÁ MORAVA: staré koryto řeky v Hodoníně  Hodonín Hodonín Jihomoravský
64119 STARÁ MORAVA: staré koryto řeky v Hodoníně  Hodonín Hodonín Jihomoravský
64120 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Huštěnovice - Uherské Hradiště  Rybárny Uherské Hradiště Zlínský
64120 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Huštěnovice - Uherské Hradiště  Rybárny Uherské Hradiště Zlínský
64125 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Moravský Písek - Veselí nad Morav Veselí nad Moravou Hodonín Jihomoravský
64125 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Moravský Písek - Veselí nad Morav Veselí nad Moravou Hodonín Jihomoravský
64126 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Veselí nad Moravou - Morava  Zarazice Hodonín Jihomoravský
64126 PLAVEBNÍ KANÁL MORAVY: Veselí nad Moravou - Morava  Zarazice Hodonín Jihomoravský
64128 ODLEHČOVACÍ KANÁL NOVÁ MORAVA: Uherský Ostroh - Petrov  Sudoměřice Hodonín Jihomoravský
64128 ODLEHČOVACÍ KANÁL NOVÁ MORAVA: Uherský Ostroh - Petrov  Sudoměřice Hodonín Jihomoravský
64129 ODLEHČOVACÍ KANÁL NOVÁ MORAVA: Petrov - Rohatec  Vnorovy Hodonín Jihomoravský
64129 ODLEHČOVACÍ KANÁL NOVÁ MORAVA: Petrov - Rohatec  Vnorovy Hodonín Jihomoravský
64130 KYJOVKA(=STUPAVA): silnice Dubňany-Mistřín - Jarohněv.ry Dubňany Hodonín Jihomoravský
64130 KYJOVKA(=STUPAVA): silnice Dubňany-Mistřín - Jarohněv.ry Dubňany Hodonín Jihomoravský
64131 KYJOVKA(=STUPAVA): Jarohněvický rybník - Písečné rybníky Lužice Hodonín Jihomoravský
64131 KYJOVKA(=STUPAVA): Jarohněvický rybník - Písečné rybníky Lužice Hodonín Jihomoravský
64132 KYJOVKA: Mistrin a okolÝ Svatobořice Hodonín Jihomoravský
64132 KYJOVKA: Mistrin a okolÝ Svatobořice Hodonín Jihomoravský
64136 STARÁ MORAVA: Hodonín, Bratislavská ul. - ústí Hodonín Hodonín Jihomoravský
64136 STARÁ MORAVA: Hodonín, Bratislavská ul. - ústí Hodonín Hodonín Jihomoravský
64140 OKLUKY: Ostrožská Lhota - Horní Němčí  Ostrožská Lhota Uherské Hradiště Zlínský
64140 OKLUKY: Ostrožská Lhota - Horní Němčí  Ostrožská Lhota Uherské Hradiště Zlínský
64145 ŽELETAVKA: střední tok  Jemnice Třebíč Vysočina
64145 ŽELETAVKA: střední tok  Jemnice Třebíč Vysočina
64150 ROKYTNÁ: Moravský Krumlov - Ivančice  Budkovice Brno-venkov Jihomoravský
64150 ROKYTNÁ: Moravský Krumlov - Ivančice  Budkovice Brno-venkov Jihomoravský
64157 DYJE v NP Podyjí: Vranovská přehrada - Hardegg  Onšov Znojmo Jihomoravský
64157 DYJE v NP Podyjí: Vranovská přehrada - Hardegg  Onšov Znojmo Jihomoravský
64158 DYJE v NP Podyjí: Hardegg - Liščí skála  Podmolí Znojmo Jihomoravský
64158 DYJE v NP Podyjí: Hardegg - Liščí skála  Podmolí Znojmo Jihomoravský
64159 DYJE v NP Podyjí: Liščí skála - Znojemská přehrada  Popice Znojmo Jihomoravský
64159 DYJE v NP Podyjí: Liščí skála - Znojemská přehrada  Popice Znojmo Jihomoravský
64160 CHVOJNICE - celá  Sudice Třebíč Vysočina
64160 CHVOJNICE - celá  Sudice Třebíč Vysočina
64161 DYJE: Trávní dvůr - Drnholec  Novosedly Břeclav Jihomoravský
64161 DYJE: Trávní dvůr - Drnholec  Novosedly Břeclav Jihomoravský
64170 LITAVA: Brankovice - Slavkov u Brna  Bučovice Vyškov Jihomoravský
64170 LITAVA: Brankovice - Slavkov u Brna  Bučovice Vyškov Jihomoravský
64177 SÁZAVA: Zámek u Žď. n. Sáz.- Hamry n.Sáz.  Žďár nad Sázavou 1 Žďár nad Sázavou Vysočina
64177 SÁZAVA: Zámek u Žď. n. Sáz.- Hamry n.Sáz.  Žďár nad Sázavou 1 Žďár nad Sázavou Vysočina
64178 SÁZAVA: Hamry n.Sáz. - Sázava  Šlakhamry Žďár nad Sázavou Vysočina
64178 SÁZAVA: Hamry n.Sáz. - Sázava  Šlakhamry Žďár nad Sázavou Vysočina
64179 SÁZAVA: Sázava - Nižkov, zast.  Nové Dvory Žďár nad Sázavou Vysočina
64179 SÁZAVA: Sázava - Nižkov, zast.  Nové Dvory Žďár nad Sázavou Vysočina
64180 Třešťský potok v Třešti - město, odtok z města  Třešť Jihlava Vysočina
64180 Třešťský potok v Třešti - město, odtok z města  Třešť Jihlava Vysočina
64191 potok Vcelinek pod Nesytem Hlohovec Břeclav Jihomoravský
64191 potok Vcelinek pod Nesytem Hlohovec Břeclav Jihomoravský
64192 potok pod vypusti z r. Mlynsky Charvátská Nová Ves Břeclav Jihomoravský
64192 potok pod vypusti z r. Mlynsky Charvátská Nová Ves Břeclav Jihomoravský
64195 DREVNICE: Slusovice - Zlin Lípa Zlín Zlínský
64195 DREVNICE: Slusovice - Zlin Lípa Zlín Zlínský
71001 Kružberská přehrada  Budišov nad Budišovkou Opava Moravskoslezský
71001 Kružberská přehrada  Budišov nad Budišovkou Opava Moravskoslezský
71002 nadrz Bysticka Velká Lhota Vsetín Zlínský
71002 nadrz Bysticka Velká Lhota Vsetín Zlínský
71003 Těrlická  Horní Těrlicko Karviná Moravskoslezský
71003 Těrlická  Horní Těrlicko Karviná Moravskoslezský
71004 Žermanická  Soběšovice Frýdek-Místek Moravskoslezský
71004 Žermanická  Soběšovice Frýdek-Místek Moravskoslezský
71005 Olešná u Frýdku-Místku  Palkovice Frýdek-Místek Moravskoslezský
71005 Olešná u Frýdku-Místku  Palkovice Frýdek-Místek Moravskoslezský
71006 Baška  Baška Frýdek-Místek Moravskoslezský
71006 Baška  Baška Frýdek-Místek Moravskoslezský
71007 Šance u Starých Hamrů  Staré Hamry Frýdek-Místek Moravskoslezský
71007 Šance u Starých Hamrů  Staré Hamry Frýdek-Místek Moravskoslezský
71008 Pocheň u Brumovic u Opavy  Pocheň Opava Moravskoslezský
71008 Pocheň u Brumovic u Opavy  Pocheň Opava Moravskoslezský
71009 Morávka  Morávka Frýdek-Místek Moravskoslezský
71009 Morávka  Morávka Frýdek-Místek Moravskoslezský
71010 přehrada Slezská Harta  Leskovec nad Moravicí Bruntál Moravskoslezský
71010 přehrada Slezská Harta  Leskovec nad Moravicí Bruntál Moravskoslezský
71011 Plumlovská přehrada Mostkovice Prostějov Olomoucký
71011 Plumlovská přehrada Mostkovice Prostějov Olomoucký
71021 Stříbrné jezero, Opava  Předměstí Opava Moravskoslezský
71021 Stříbrné jezero, Opava  Předměstí Opava Moravskoslezský
72001 Šumvald u Úsova  Nová Dědina Olomouc Olomoucký
72001 Šumvald u Úsova  Nová Dědina Olomouc Olomoucký
72010 Tovačovské (Hradecký, Křenovský, Kolečko, Náklo)  Město Přerov Olomoucký
72010 Tovačovské (Hradecký, Křenovský, Kolečko, Náklo)  Město Přerov Olomoucký
72011 u Předmostí  Předmostí Přerov Olomoucký
72011 u Předmostí  Předmostí Přerov Olomoucký
72012 V Kojetíně  Město Přerov Olomoucký
72012 V Kojetíně  Město Přerov Olomoucký
72013 Lýsecký u Lýsek u Přerova  Prosenice Přerov Olomoucký
72013 Lýsecký u Lýsek u Přerova  Prosenice Přerov Olomoucký
72015 ryb. u Litovele (Olomoucky, Uncovsky, Zamecky) Litovel Olomouc Olomoucký
72015 ryb. u Litovele (Olomoucky, Uncovsky, Zamecky) Litovel Olomouc Olomoucký
72016 rybn. Cervenka, Novy Dvur (Litovel, OL) Červenka Olomouc Olomoucký
72016 rybn. Cervenka, Novy Dvur (Litovel, OL) Červenka Olomouc Olomoucký
72019 Postovní rybník, Dehylov, OP Děhylov Opava Moravskoslezský
72019 Postovní rybník, Dehylov, OP Děhylov Opava Moravskoslezský
72020 u Dolního Benešova  Dolní Benešov Opava Moravskoslezský
72020 u Dolního Benešova  Dolní Benešov Opava Moravskoslezský
72021 rybník Štěpán  Bobrovníky Opava Moravskoslezský
72021 rybník Štěpán  Bobrovníky Opava Moravskoslezský
72022 Nový v Ostravě-Svinově  Svinov Ostrava-město Moravskoslezský
72022 Nový v Ostravě-Svinově  Svinov Ostrava-město Moravskoslezský
72024 u Polanky nad Odrou  Proskovice Ostrava-město Moravskoslezský
72024 u Polanky nad Odrou  Proskovice Ostrava-město Moravskoslezský
72025 u Jistebníka nad Odrou  Košatka Ostrava-město Moravskoslezský
72025 u Jistebníka nad Odrou  Košatka Ostrava-město Moravskoslezský
72026 u Studénky  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
72026 u Studénky  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
72027 u Albrechtiček: Kotvice I, Kačák, Nový, Fojtův  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
72027 u Albrechtiček: Kotvice I, Kačák, Nový, Fojtův  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
72028 Horní a Dolní Bartošovický  Pustějov Nový Jičín Moravskoslezský
72028 Horní a Dolní Bartošovický  Pustějov Nový Jičín Moravskoslezský
72029 u Jeseníku nad Odrou  Jeseník nad Odrou Nový Jičín Moravskoslezský
72029 u Jeseníku nad Odrou  Jeseník nad Odrou Nový Jičín Moravskoslezský
72029a Jesenický (Zámecký) rybník Jeseník nad Odrou Nový Jičín Moravskoslezský
72029a Jesenický (Zámecký) rybník Jeseník nad Odrou Nový Jičín Moravskoslezský
72030 Lesník v Ostravě - Heřmanicích  Pudlov Karviná Moravskoslezský
72030 Lesník v Ostravě - Heřmanicích  Pudlov Karviná Moravskoslezský
72032 Oderské  Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032 Oderské  Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032a Trněný rybník Odry Nový Jičín Moravskoslezský
72032a Trněný rybník Odry Nový Jičín Moravskoslezský
72032b Travný rybník Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032b Travný rybník Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032c Emauzský rybník Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032c Emauzský rybník Emauzy Nový Jičín Moravskoslezský
72032d Vráženský rybník Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
72032d Vráženský rybník Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
72032e rybník Cíp Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
72032e rybník Cíp Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
72033 Horní a Dolní Bělotínský  Bělotín Přerov Olomoucký
72033 Horní a Dolní Bělotínský  Bělotín Přerov Olomoucký
72034 u Dubu  Polouvsí Nový Jičín Moravskoslezský
72034 u Dubu  Polouvsí Nový Jičín Moravskoslezský
72035 Choryňské  Poruba Přerov Olomoucký
72035 Choryňské  Poruba Přerov Olomoucký
72036 Střítežské  Vělopolí Frýdek-Místek Moravskoslezský
72036 Střítežské  Vělopolí Frýdek-Místek Moravskoslezský
72037 Lačnovské  Lidečko Vsetín Zlínský
72037 Lačnovské  Lidečko Vsetín Zlínský
72038 Hustopečské  Hustopeče nad Bečvou Přerov Olomoucký
72038 Hustopečské  Hustopeče nad Bečvou Přerov Olomoucký
72040 Záblatský u Bohumína  Záblatí Karviná Moravskoslezský
72040 Záblatský u Bohumína  Záblatí Karviná Moravskoslezský
72041 Nový stav u Bohumína  Nový Bohumín Karviná Moravskoslezský
72041 Nový stav u Bohumína  Nový Bohumín Karviná Moravskoslezský
72042 Podkostelní, Velký a Malý Cihelník  Rychvald Karviná Moravskoslezský
72042 Podkostelní, Velký a Malý Cihelník  Rychvald Karviná Moravskoslezský
72043 Skučák  Poruba Karviná Moravskoslezský
72043 Skučák  Poruba Karviná Moravskoslezský
72044 Kališoky u Orlové  Poruba Karviná Moravskoslezský
72044 Kališoky u Orlové  Poruba Karviná Moravskoslezský
72045 u Karviné  Závada Karviná Moravskoslezský
72045 u Karviné  Závada Karviná Moravskoslezský
72046 Louky nad Olší  Louky Karviná Moravskoslezský
72046 Louky nad Olší  Louky Karviná Moravskoslezský
72047 Lhotka u Opavy  Lhota Opava Moravskoslezský
72047 Lhotka u Opavy  Lhota Opava Moravskoslezský
72048 Šenovské  Horní Datyně Ostrava-město Moravskoslezský
72048 Šenovské  Horní Datyně Ostrava-město Moravskoslezský
72051 Heřmanický rybník  Heřmanice Ostrava-město Moravskoslezský
72051 Heřmanický rybník  Heřmanice Ostrava-město Moravskoslezský
72060 u Černé Vody (Šumperk)  Černá Voda Jeseník Olomoucký
72060 u Černé Vody (Šumperk)  Černá Voda Jeseník Olomoucký
72061 Petrův (Krnov)  Úvalno Bruntál Moravskoslezský
72061 Petrův (Krnov)  Úvalno Bruntál Moravskoslezský
72063 Čekyňský rybník, k. ú. Přerov - Čekyně  Penčice Přerov Olomoucký
72063 Čekyňský rybník, k. ú. Přerov - Čekyně  Penčice Přerov Olomoucký
72071 městský rybník v Prostějově  Prostějov Prostějov Olomoucký
72071 městský rybník v Prostějově  Prostějov Prostějov Olomoucký
72072 Gořalčoky u Rychvaldu  Rychvald Karviná Moravskoslezský
72072 Gořalčoky u Rychvaldu  Rychvald Karviná Moravskoslezský
72073 rybník Bidelec (Plumlov)  Plumlov Prostějov Olomoucký
72073 rybník Bidelec (Plumlov)  Plumlov Prostějov Olomoucký
72074 Hamerské rybníky (Zubří)  Zubří Vsetín Zlínský
72074 Hamerské rybníky (Zubří)  Zubří Vsetín Zlínský
72075 Podhradský rybník (Plumlov)  Plumlov Prostějov Olomoucký
72075 Podhradský rybník (Plumlov)  Plumlov Prostějov Olomoucký
72077 Nebeský rybník, Drahany (PV) Otinoves Prostějov Olomoucký
72077 Nebeský rybník, Drahany (PV) Otinoves Prostějov Olomoucký
72078 Doubravické rybníky Doubrava Karviná Moravskoslezský
72078 Doubravické rybníky Doubrava Karviná Moravskoslezský
72081 rybník v Horní Moštěnici, okr. Přerov  Horní Moštěnice Přerov Olomoucký
72081 rybník v Horní Moštěnici, okr. Přerov  Horní Moštěnice Přerov Olomoucký
72082 Kokorský rybník, k. ú. Kokory  Hrdibořice Prostějov Olomoucký
72082 Kokorský rybník, k. ú. Kokory  Hrdibořice Prostějov Olomoucký
72093 Hrdibořické rybníky, Plumlov, PV Hrdibořice Prostějov Olomoucký
72093 Hrdibořické rybníky, Plumlov, PV Hrdibořice Prostějov Olomoucký
72094 u Doloplazů  Doloplazy Prostějov Olomoucký
72094 u Doloplazů  Doloplazy Prostějov Olomoucký
72095 Čehovický u Bedihoště  Čehovice Prostějov Olomoucký
72095 Čehovický u Bedihoště  Čehovice Prostějov Olomoucký
72096 rybníček u Čelčic Čelčice Prostějov Olomoucký
72096 rybníček u Čelčic Čelčice Prostějov Olomoucký
73001 Štěrkopískovna Milotice  Milotice nad Bečvou Přerov Olomoucký
73001 Štěrkopískovna Milotice  Milotice nad Bečvou Přerov Olomoucký
73002 Štěrkopískovna u Dolního Benešova  Háj ve Slezsku Opava Moravskoslezský
73002 Štěrkopískovna u Dolního Benešova  Háj ve Slezsku Opava Moravskoslezský
73003 Štěrkopískovna Mohelnice  Stavenice Šumperk Olomoucký
73003 Štěrkopískovna Mohelnice  Stavenice Šumperk Olomoucký
73004 Štěrkopískovna Chomoutov u Olomouce  Březce Olomouc Olomoucký
73004 Štěrkopískovna Chomoutov u Olomouce  Březce Olomouc Olomoucký
73005 Štěrkopískovna Donbas u Tovačova, Annínské jezero Chrbov Přerov Olomoucký
73005 Štěrkopískovna Donbas u Tovačova, Annínské jezero Chrbov Přerov Olomoucký
73006 Štěrkopískovna Hlučín  Děhylov Opava Moravskoslezský
73006 Štěrkopískovna Hlučín  Děhylov Opava Moravskoslezský
73007 Štěrkopískovna Náklo  Lhota nad Moravou Olomouc Olomoucký
73007 Štěrkopískovna Náklo  Lhota nad Moravou Olomouc Olomoucký
73008 Štěrkopískovna Troubky, Tovačov  Troubky Přerov Olomoucký
73008 Štěrkopískovna Troubky, Tovačov  Troubky Přerov Olomoucký
73009 štěrkovny v Koblově a Antošovicích  Vrbice Karviná Moravskoslezský
73009 štěrkovny v Koblově a Antošovicích  Vrbice Karviná Moravskoslezský
73011 sedimentační nádrže teplárny Přerov (Precheza,a.s.)  Dluhonice Přerov Olomoucký
73011 sedimentační nádrže teplárny Přerov (Precheza,a.s.)  Dluhonice Přerov Olomoucký
73012 Pískovna mezi Hranicemi a Drahotušemi  Valšovice Přerov Olomoucký
73012 Pískovna mezi Hranicemi a Drahotušemi  Valšovice Přerov Olomoucký
73013 Popílkoviště II., k. ú. Přerov  Dluhonice Přerov Olomoucký
73013 Popílkoviště II., k. ú. Přerov  Dluhonice Přerov Olomoucký
73014 Odkaliště A2, k. ú. Přerov  Dluhonice Přerov Olomoucký
73014 Odkaliště A2, k. ú. Přerov  Dluhonice Přerov Olomoucký
73020 odkalovací nádrže dolu ČSA - Doubrava  Doly Karviná Moravskoslezský
73020 odkalovací nádrže dolu ČSA - Doubrava  Doly Karviná Moravskoslezský
73021 odkalovací nádrže dolu ČSA - Karviná  Doubrava Karviná Moravskoslezský
73021 odkalovací nádrže dolu ČSA - Karviná  Doubrava Karviná Moravskoslezský
73022 odkalovací nádrže Karviná-Solce  Lázně Darkov Karviná Moravskoslezský
73022 odkalovací nádrže Karviná-Solce  Lázně Darkov Karviná Moravskoslezský
73023 odkalovací nádrže Suchá  Doly Karviná Moravskoslezský
73023 odkalovací nádrže Suchá  Doly Karviná Moravskoslezský
73024 nádrže Na stavě (důl Zárubek)  Moravská Ostrava Ostrava-město Moravskoslezský
73024 nádrže Na stavě (důl Zárubek)  Moravská Ostrava Ostrava-město Moravskoslezský
73025 odkalovací nádrže Paskov  Oprechtice Frýdek-Místek Moravskoslezský
73025 odkalovací nádrže Paskov  Oprechtice Frýdek-Místek Moravskoslezský
73026 odkalovací nádrže elektrárny Třebovice  Hošťálkovice Ostrava-město Moravskoslezský
73026 odkalovací nádrže elektrárny Třebovice  Hošťálkovice Ostrava-město Moravskoslezský
73027 odpadní nádrž Třineckých Železáren v Třinci  Kanada Frýdek-Místek Moravskoslezský
73027 odpadní nádrž Třineckých Železáren v Třinci  Kanada Frýdek-Místek Moravskoslezský
73028 odpadní nádrz Stonava-Darkov (Darkovske more) Lázně Darkov Karviná Moravskoslezský
73028 odpadní nádrz Stonava-Darkov (Darkovske more) Lázně Darkov Karviná Moravskoslezský
73030 kaliště dolu Dukla  Prostřední Suchá Karviná Moravskoslezský
73030 kaliště dolu Dukla  Prostřední Suchá Karviná Moravskoslezský
73032 štěrkovna Vrbice  Vrbice Karviná Moravskoslezský
73032 štěrkovna Vrbice  Vrbice Karviná Moravskoslezský
73033 štěrkovna Kališčák u Bohumína  Šunychl Karviná Moravskoslezský
73033 štěrkovna Kališčák u Bohumína  Šunychl Karviná Moravskoslezský
73034 odkalovací nádrže dolu Lazy  Město Karviná Moravskoslezský
73034 odkalovací nádrže dolu Lazy  Město Karviná Moravskoslezský
73035 odkalovací nádrž Mokroš  Doly Karviná Moravskoslezský
73035 odkalovací nádrž Mokroš  Doly Karviná Moravskoslezský
73037 kalové nádrže elektrárny Ostrava - Třebovice  Hošťálkovice Ostrava-město Moravskoslezský
73037 kalové nádrže elektrárny Ostrava - Třebovice  Hošťálkovice Ostrava-město Moravskoslezský
73041 štěrkopískovna Krčmaň (Majetín, OL) Majetín Olomouc Olomoucký
73041 štěrkopískovna Krčmaň (Majetín, OL) Majetín Olomouc Olomoucký
73042 sediment. nádrže cukrovaru, Litovel (OL) Litovel Olomouc Olomoucký
73042 sediment. nádrže cukrovaru, Litovel (OL) Litovel Olomouc Olomoucký
73051 nádrže cukrovaru Vrbátky Štětovice Prostějov Olomoucký
73051 nádrže cukrovaru Vrbátky Štětovice Prostějov Olomoucký
74010 ODRA: Odry - Mankovice  Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
74010 ODRA: Odry - Mankovice  Vražné Nový Jičín Moravskoslezský
74011 ODRA: Mankovice - Suchdol-Lesní Mlýn  Hůrka Nový Jičín Moravskoslezský
74011 ODRA: Mankovice - Suchdol-Lesní Mlýn  Hůrka Nový Jičín Moravskoslezský
74012 ODRA: Suchdol-Lesní Mlýn - Hladké Životice-Kunín  Hladké Životice Nový Jičín Moravskoslezský
74012 ODRA: Suchdol-Lesní Mlýn - Hladké Životice-Kunín  Hladké Životice Nový Jičín Moravskoslezský
74013 ODRA: Hladké Životice-Kunín - Bartošovice, most  Pustějov Nový Jičín Moravskoslezský
74013 ODRA: Hladké Životice-Kunín - Bartošovice, most  Pustějov Nový Jičín Moravskoslezský
74014 ODRA: Bartošovice, most - Albrechtičky, most  Nová Horka Nový Jičín Moravskoslezský
74014 ODRA: Bartošovice, most - Albrechtičky, most  Nová Horka Nový Jičín Moravskoslezský
74015 ODRA: Albrechtičky,most - Petřvaldík  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
74015 ODRA: Albrechtičky,most - Petřvaldík  Albrechtičky Nový Jičín Moravskoslezský
74016 ODRA: Petřvaldík - Polanka,most  Košatka Ostrava-město Moravskoslezský
74016 ODRA: Petřvaldík - Polanka,most  Košatka Ostrava-město Moravskoslezský
74017 ODRA: Polanka, most - Ostrava-Svinov, most  Výškovice Ostrava-město Moravskoslezský
74017 ODRA: Polanka, most - Ostrava-Svinov, most  Výškovice Ostrava-město Moravskoslezský
74018 ODRA: Ostrava-Svinov, most - Přívoz, most  Lhotka Ostrava-město Moravskoslezský
74018 ODRA: Ostrava-Svinov, most - Přívoz, most  Lhotka Ostrava-město Moravskoslezský
74019 ODRA: Přívoz, most - Hrušov, most  Koblov Ostrava-město Moravskoslezský
74019 ODRA: Přívoz, most - Hrušov, most  Koblov Ostrava-město Moravskoslezský
74020 ODRA: Hrušov, most - Antošovice  Antošovice Ostrava-město Moravskoslezský
74020 ODRA: Hrušov, most - Antošovice  Antošovice Ostrava-město Moravskoslezský
74021 ODRA: Antošovice - soutok s Olší  Starý Bohumín Karviná Moravskoslezský
74021 ODRA: Antošovice - soutok s Olší  Starý Bohumín Karviná Moravskoslezský
74024 OLZA: Jablunkov - státní hranice s Polskem Písek Frýdek-Místek Moravskoslezský
74024 OLZA: Jablunkov - státní hranice s Polskem Písek Frýdek-Místek Moravskoslezský
74025 OLZA: Jablunkov, most - Třinec, most  Vendryně Frýdek-Místek Moravskoslezský
74025 OLZA: Jablunkov, most - Třinec, most  Vendryně Frýdek-Místek Moravskoslezský
74026 OLZA: Třinec, most - Chotěbuz, most  Český Těšín Karviná Moravskoslezský
74026 OLZA: Třinec, most - Chotěbuz, most  Český Těšín Karviná Moravskoslezský
74027 OLZA: Chotěbuz, most - Karviná, most  Louky Karviná Moravskoslezský
74027 OLZA: Chotěbuz, most - Karviná, most  Louky Karviná Moravskoslezský
74028 OLZA: Karviná, most - Petrůvka  Staré Město Karviná Moravskoslezský
74028 OLZA: Karviná, most - Petrůvka  Staré Město Karviná Moravskoslezský
74029 OLZA: Petrůvka - Bezdínek  Závada Karviná Moravskoslezský
74029 OLZA: Petrůvka - Bezdínek  Závada Karviná Moravskoslezský
74030 OLZA: Bezdínek - Veřnovice  Dolní Lutyně Karviná Moravskoslezský
74030 OLZA: Bezdínek - Veřnovice  Dolní Lutyně Karviná Moravskoslezský
74031 OLZA: Veřnovice - soutok s Odrou  Šunychl Karviná Moravskoslezský
74031 OLZA: Veřnovice - soutok s Odrou  Šunychl Karviná Moravskoslezský
74036 BEČVA: Halenkov - Hovězí  Huslenky Vsetín Zlínský
74036 BEČVA: Halenkov - Hovězí  Huslenky Vsetín Zlínský
74037 BEČVA: Hovězí - Vsetín  Ústí Vsetín Zlínský
74037 BEČVA: Hovězí - Vsetín  Ústí Vsetín Zlínský
74038 BEČVA: Vsetín - Valašské Meziříčí  Pržno Vsetín Zlínský
74038 BEČVA: Vsetín - Valašské Meziříčí  Pržno Vsetín Zlínský
74039 BEČVA: Valašské Meziříčí - Milotice  Lhotka nad Bečvou Vsetín Zlínský
74039 BEČVA: Valašské Meziříčí - Milotice  Lhotka nad Bečvou Vsetín Zlínský
74040 BEČVA: Milotice - Hranice  Ústí Přerov Olomoucký
74040 BEČVA: Milotice - Hranice  Ústí Přerov Olomoucký
74041 BEČVA: Hranice - Lipník  Jezernice Přerov Olomoucký
74041 BEČVA: Hranice - Lipník  Jezernice Přerov Olomoucký
74042 BEČVA: Lipník - Prosenice  Osek nad Bečvou Přerov Olomoucký
74042 BEČVA: Lipník - Prosenice  Osek nad Bečvou Přerov Olomoucký
74043 BEČVA: Prosenice - Přerov  Kozlovice Přerov Olomoucký
74043 BEČVA: Prosenice - Přerov  Kozlovice Přerov Olomoucký
74044 BEČVA: v Přerově  Město Přerov Olomoucký
74044 BEČVA: v Přerově  Město Přerov Olomoucký
74045 BEČVA: Přerov - Troubky  Rokytnice Přerov Olomoucký
74045 BEČVA: Přerov - Troubky  Rokytnice Přerov Olomoucký
74046 BEČVA: Troubky - soutok s Moravou  Troubky Přerov Olomoucký
74046 BEČVA: Troubky - soutok s Moravou  Troubky Přerov Olomoucký
74056 MORAVA: Hanušovice - Bohdíkov  Lužná Šumperk Olomoucký
74056 MORAVA: Hanušovice - Bohdíkov  Lužná Šumperk Olomoucký
74057 MORAVA: Bohdíkov - Bohutín  Hrabenov Šumperk Olomoucký
74057 MORAVA: Bohdíkov - Bohutín  Hrabenov Šumperk Olomoucký
74058 MORAVA: Bohutín - Leština  Kolšov Šumperk Olomoucký
74058 MORAVA: Bohutín - Leština  Kolšov Šumperk Olomoucký
74059 MORAVA: Leština - Mohelnice  Bohuslavice Šumperk Olomoucký
74059 MORAVA: Leština - Mohelnice  Bohuslavice Šumperk Olomoucký
74060 MORAVA: Mohelnice - Řimice  Doubravice Šumperk Olomoucký
74060 MORAVA: Mohelnice - Řimice  Doubravice Šumperk Olomoucký
74061 MORAVA: Řimice - Litovel  Nové Zámky Olomouc Olomoucký
74061 MORAVA: Řimice - Litovel  Nové Zámky Olomouc Olomoucký
74062 MORAVA: Litovel - Střeň  Březové Olomouc Olomoucký
74062 MORAVA: Litovel - Střeň  Březové Olomouc Olomoucký
74063 MORAVA: Střeň - Černovír,most  Horka nad Moravou Olomouc Olomoucký
74063 MORAVA: Střeň - Černovír,most  Horka nad Moravou Olomouc Olomoucký
74064 MORAVA: Černovír,most - Nové Sady,most  Klášterní Hradisko Olomouc Olomoucký
74064 MORAVA: Černovír,most - Nové Sady,most  Klášterní Hradisko Olomouc Olomoucký
74065 MORAVA: Nové Sady, most - Grygov, most  Kožušany Olomouc Olomoucký
74065 MORAVA: Nové Sady, most - Grygov, most  Kožušany Olomouc Olomoucký
74066 MORAVA: Grygov, most - Věrovany, most  Bolelouc Olomouc Olomoucký
74066 MORAVA: Grygov, most - Věrovany, most  Bolelouc Olomouc Olomoucký
74067 MORAVA: Věrovany, most - Lobodice  Citov Přerov Olomoucký
74067 MORAVA: Věrovany, most - Lobodice  Citov Přerov Olomoucký
74068 MORAVA: Lobodice - Kojetín, železniční most  Město Přerov Olomoucký
74068 MORAVA: Lobodice - Kojetín, železniční most  Město Přerov Olomoucký
74069 MORAVA: Kojetín, železniční most - Kroměříž  Hradisko Kroměříž Zlínský
74069 MORAVA: Kojetín, železniční most - Kroměříž  Hradisko Kroměříž Zlínský
74075 OPAVA: Krnov - Skrochovice  Úvalno Bruntál Moravskoslezský
74075 OPAVA: Krnov - Skrochovice  Úvalno Bruntál Moravskoslezský
74076 OPAVA: Skrochovice - Držkovice  Neplachovice Opava Moravskoslezský
74076 OPAVA: Skrochovice - Držkovice  Neplachovice Opava Moravskoslezský
74077 OPAVA: Držkovice - Opava  Jaktař Opava Moravskoslezský
74077 OPAVA: Držkovice - Opava  Jaktař Opava Moravskoslezský
74078 OPAVA: Opava - Kravaře, most  Komárov Opava Moravskoslezský
74078 OPAVA: Opava - Kravaře, most  Komárov Opava Moravskoslezský
74079 OPAVA: Kravaře, most - Smolkov, jez  Lhota Opava Moravskoslezský
74079 OPAVA: Kravaře, most - Smolkov, jez  Lhota Opava Moravskoslezský
74080 OPAVA: Smolkov, jez - Jilešovice, most  Dolní Benešov Opava Moravskoslezský
74080 OPAVA: Smolkov, jez - Jilešovice, most  Dolní Benešov Opava Moravskoslezský
74081 OPAVA: Jilešovice, most - Hlučín, most  Děhylov Opava Moravskoslezský
74081 OPAVA: Jilešovice, most - Hlučín, most  Děhylov Opava Moravskoslezský
74082 OPAVA: Hlučín, most - rybník Štěpán, výpusť  Hlučín Opava Moravskoslezský
74082 OPAVA: Hlučín, most - rybník Štěpán, výpusť  Hlučín Opava Moravskoslezský
74083 OPAVA: rybník Štěpán, výpusť - soutok s Odrou  Třebovice Ostrava-město Moravskoslezský
74083 OPAVA: rybník Štěpán, výpusť - soutok s Odrou  Třebovice Ostrava-město Moravskoslezský
74090 OSTRAVICE: údolní nádrž Šance - Nová Ves  Ostravice Frýdek-Místek Moravskoslezský
74090 OSTRAVICE: údolní nádrž Šance - Nová Ves  Ostravice Frýdek-Místek Moravskoslezský
74091 OSTRAVICE: Nová Ves - Baška  Pržno Frýdek-Místek Moravskoslezský
74091 OSTRAVICE: Nová Ves - Baška  Pržno Frýdek-Místek Moravskoslezský
74092 OSTRAVICE: Baška - soutok s Morávkou  Staré Město Frýdek-Místek Moravskoslezský
74092 OSTRAVICE: Baška - soutok s Morávkou  Staré Město Frýdek-Místek Moravskoslezský
74093 OSTRAVICE: soutok s Morávkou - Sviadnov ve Frýdku-Místku Frýdek Frýdek-Místek Moravskoslezský
74093 OSTRAVICE: soutok s Morávkou - Sviadnov ve Frýdku-Místku Frýdek Frýdek-Místek Moravskoslezský
74094 OSTRAVICE: Sviadnov ve Frýdku-Místku - Paskov  Řepiště Frýdek-Místek Moravskoslezský
74094 OSTRAVICE: Sviadnov ve Frýdku-Místku - Paskov  Řepiště Frýdek-Místek Moravskoslezský
74095 OSTRAVICE: Paskov - Vratimov  Paskov Frýdek-Místek Moravskoslezský
74095 OSTRAVICE: Paskov - Vratimov  Paskov Frýdek-Místek Moravskoslezský
74096 OSTRAVICE: Vratimov - Ostrava-Kunčičky  Hrabová Ostrava-město Moravskoslezský
74096 OSTRAVICE: Vratimov - Ostrava-Kunčičky  Hrabová Ostrava-město Moravskoslezský
74097 OSTRAVICE: Ostrava-Kunčičky - soutok s Odrou  Slezská Ostrava Ostrava-město Moravskoslezský
74097 OSTRAVICE: Ostrava-Kunčičky - soutok s Odrou  Slezská Ostrava Ostrava-město Moravskoslezský
74105 LUČINA: přehrada Žermanice - Šenov  Město Karviná Moravskoslezský
74105 LUČINA: přehrada Žermanice - Šenov  Město Karviná Moravskoslezský
74109 HANÁ: Ivanovice - Měrovice Nezamyslice Prostějov Olomoucký
74109 HANÁ: Ivanovice - Měrovice Nezamyslice Prostějov Olomoucký
74110 HANÁ: Měrovice - Morava  Popůvky Přerov Olomoucký
74110 HANÁ: Měrovice - Morava  Popůvky Přerov Olomoucký
74125 MORÁVKA: Nošovice - Ostravice  Skalice Frýdek-Místek Moravskoslezský
74125 MORÁVKA: Nošovice - Ostravice  Skalice Frýdek-Místek Moravskoslezský
74134 JIČÍNKA: Nový Jičín (most) - Kunin (most) Kunín Nový Jičín Moravskoslezský
74134 JIČÍNKA: Nový Jičín (most) - Kunin (most) Kunín Nový Jičín Moravskoslezský
74135 JIČÍNKA: Kunín - soutok s Odrou  Kunín Nový Jičín Moravskoslezský
74135 JIČÍNKA: Kunín - soutok s Odrou  Kunín Nový Jičín Moravskoslezský
74141 OSOBLAHA: Pitárné - Dívčí Hrad Dívčí Hrad Bruntál Moravskoslezský
74141 OSOBLAHA: Pitárné - Dívčí Hrad Dívčí Hrad Bruntál Moravskoslezský
74150 LUHA: Bělotín - Dub  Polom Přerov Olomoucký
74150 LUHA: Bělotín - Dub  Polom Přerov Olomoucký
74160 MALÁ BEČVA: Troubky - Chrbov  Záříčí Kroměříž Zlínský
74160 MALÁ BEČVA: Troubky - Chrbov  Záříčí Kroměříž Zlínský
74169 ROŽNOVSKÁ BEČVA: Prostredni Bečva - Rožnov p.Radhoštěm Dolní Bečva Vsetín Zlínský
74169 ROŽNOVSKÁ BEČVA: Prostredni Bečva - Rožnov p.Radhoštěm Dolní Bečva Vsetín Zlínský
74170 ROŽNOVSKÁ BEČVA: Rožnov p.Radhoštěm - most Valašské Meziřičí Veselá Vsetín Zlínský
74170 ROŽNOVSKÁ BEČVA: Rožnov p.Radhoštěm - most Valašské Meziřičí Veselá Vsetín Zlínský
74180 MORAVICE: Kylešovice - soutok s Opavou  Malé Hoštice Opava Moravskoslezský
74180 MORAVICE: Kylešovice - soutok s Opavou  Malé Hoštice Opava Moravskoslezský
74190 MOŠTĚNKA: Dřevohostice - Prusy  Nahošovice Přerov Olomoucký
74190 MOŠTĚNKA: Dřevohostice - Prusy  Nahošovice Přerov Olomoucký
74191 MOŠTĚNKA: Prusy - Horní Moštěnice  Prusy Přerov Olomoucký
74191 MOŠTĚNKA: Prusy - Horní Moštěnice  Prusy Přerov Olomoucký
74192 MOŠTĚNKA: Horní Moštěnice - soutok s Moravou  Záříčí Kroměříž Zlínský
74192 MOŠTĚNKA: Horní Moštěnice - soutok s Moravou  Záříčí Kroměříž Zlínský
74200 BYSTŘICE: Přehrada Bystřička - ústí do Bečvy  Růžďka Vsetín Zlínský
74200 BYSTŘICE: Přehrada Bystřička - ústí do Bečvy  Růžďka Vsetín Zlínský
74210 DESNÁ: Velké Losiny - Šumperk, železniční most  Rapotín Šumperk Olomoucký
74210 DESNÁ: Velké Losiny - Šumperk, železniční most  Rapotín Šumperk Olomoucký
74211 DESNÁ: Šumperk, železniční most - soutok s Moravou  Dolní Studénky Šumperk Olomoucký
74211 DESNÁ: Šumperk, železniční most - soutok s Moravou  Dolní Studénky Šumperk Olomoucký
74221 ČERNÝ POTOK: soutok s Odrou - halda dolu Šverma  Kravaře Opava Moravskoslezský
74221 ČERNÝ POTOK: soutok s Odrou - halda dolu Šverma  Kravaře Opava Moravskoslezský